Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 07.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ето как неможах да възползвам от тестовия период  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано11.06.07 17:41



Отивам днес по обед за тестовия и започват да ми въвеждат данните в компютара лелката каза че днес много и прекъсвала връзката и да се разходя малко и да мина пак ОК след малко звъни да съм отидел след 17 часа ОК. След 2 часа звъни и ми казва господине вие имате подадена молба за изключване на телефония пост след 11 дена и неможе да вземете пакет.

Аз: ОК госпожо нека тествам ако ми хареса един ден преди изключването ще прекратим изключването и подписваме договорите.
Госпожата: Не нестава трябва първо да прекратим молбата за закриване на поста и след това да получите пакета.
АЗ: Щом неможе да сме живи и здрави

Госпожата по късно се обади и каза че се консултирала с шефката и тя отказала първо да съм се откажел от закриването на поста и така.

Аз и казах че ако се откажа от закриването на поста ще ме натоварят с една месечна така тя каза нямало как трябвало да я платя а аз до 22 юни съм си платил таксата и до тогава имам телефон и има 11 дена да тествам щом неможе няма тест няма адсл няма тел пост няма клиент ДОЧУВАНЕ.

Закриване ще се усъществи на 22-ри ако до тогава не решат да ми предоставят тестови период от поне няколко дена.

Филма се разиграва в гр. Разград





Тема Re: Ето как неможах да възползвам от тестовия периоднови [re: Astra18nz]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.06.07 18:14



Където и да се разиграва филма, след въведена поръчка за спиране на услуга не можеш да поискаш активиране на друга такава. Ако толкоз искаш на аванта да ползваш 2 седмици интернет просто можеш да си го кажеш, ще разберем всички.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Баси последователния човекнови [re: Astra18nz]  
АвторДжъмбo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 21:59



За изключване заявление ли се подава ?! Преди 4 години просто спрях да плащам и те си ме изключиха. Мислех в един момент да им дам 50-60 лева, но после ме посъветваха да си трая. Още година и по закон сумата не може да се търси.



Тема Re: Ето как неможах да възползвам от тестовия перинови [re: KlD]  
АвторKид, (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 22:08



като ти чета изказванията, сещам се за онова куче от "Мъртви души", което лаело така, сякаш му давали бог знае каква заплата за това.





Тема Астра,ти май искаш .....нови [re: Astra18nz]  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано12.06.07 09:45



...да ебеш дявола във въздуха а? Само че той обича и да ходи



Digital Subscribe Line and Long Reach Internet

Тема Re: Ето как неможах да възползвам от тестовия перинови [re: KlD]  
Автор insert_off (непознат)
Публикувано13.06.07 14:33



аз си мислех че тестването е за да се опита интернета и ако хареса да си вземе.
Човека ясно е написал че ще се откаже от закриване на поста в случай че реши да ползва адсл.
А до закриването на поста той е пълноправен клиент който трябва да може да ползва всички промоции.
Но явно не е точно така с клиентите на бтк



Тема Re: Ето как неможах да възползвам от тестовия перинови [re: insert_off]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.06.07 07:22



явно не четеш какво съм написал.

В момента, в който е подал заявка за отказ от телефона той престава да бъде клиент на БТК!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Ето как неможах да възползвам от тестовия перинови [re: KlD]  
АвторБpak и paзвoд... (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 09:52



Абе , Кидчо, то ми прилича на развод по италиански, бе.... А познавам хора , които и след развода си остават хора!!! А и бТК е група, по мои спомени, не е само края на жицата, дето влиза в къщи, или греша?



Тема Re: Ето как неможах да възползвам от тестовия перинови [re: Бpak и paзвoд...]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.06.07 23:49



За всички е ясно, че щом си подал заявка за отказ от услуга, а след това искаш тестови интернет значи искаш да ползваш нещо на аванта. Ако не е така не ти пречи нищо да прекратиш молбата за спиране на телефона. Все пак максимум 13лв ще платиш. Какъв е проблема ти?!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Астра,ти май искаш .....нови [re: alimpdick]  
Авторastra18nz (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 16:57



За тия които защитават БТК искам да им кажа че аз съм си платил мес. такса за обслужване на телефона и до датата на закриването аз съм си в право да ползвам каквито и да е услуги по линията.

Така че до определен срок съм си предплатил нещо и искам да го получа... като не искат да ми пуснат тестови аз съм им казал ОК няма проблеми няма тестови има молба нека влиза в сила както те си го разбират.

Голяма работа че БТК ми отказали най великите са да знаете толкова съм щял да ги авантя че ще фалират опазил ги господ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.