Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Гле'й ся кой ще тът БеТаКа ...  
Авторkiroup (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:36



Моето уважение на всички, но повечето не сте запознати с положението ... "БеТаКа бил бетон ..." и там подобни ... що не погледнете офертите на Ланаджиите бре? Я вижте къде го има това 8-12-16 Мбита/сек. международен и между 20-80 Мбита/сек. бълкарски интернет !







Тема Re: Гле'й ся кой ще тът БеТаКа ...нови [re: kiroup]  
Автор^!^ (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 17:26



и отново България се изчерпа със София ...



Тема Дразниш, тъпчо,нови [re: kiroup]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 20:21



независимо дали си поредният ламер или някой от малоумните ланаджии.
Не съм защитник на никой доставчик, още по-малко на БТК, но по-големи мизерници от ланаджиите просто няма. Веднага ще ти дам примери и от самия Мегалан (Понеже моите кретени също се излагат, преглеждах алтернативни оферти, но в крайна сметка като разгледах и техния форум отново стигнах до извода, че всички други са по-малко зло от която и да е ЛАН-ка).


Нещо, което освен при ЛАН-ка, абсолютно никъде другаде го няма, колкото и да твърдят обратното.
Явно не си се сетил, но подобни високи скорости по оферти в 100% от случаите могат да означават 2 неща:
1. Това, като от линка (Тоест, официално са толкова, ама всъщност не толкова и само докато има).
2. Не се слагат никакви ограничения, като в този случай каналът се натоварва ужасно, пинговете стават по няколко секунди, скоростта за някои става крайно малко за сметка на скоростта на други, които криво-ляво все пак успяват да я достигнат (Но пак при високи пингове).

Естествено, другите много по-важни от скоростта неща:


Отново нещо, което може да се случи само при ЛАН-ка, включително при спряганата за най-добра сред ЛАН-ките.


Отново проблем, случващ се само при ЛАН-ките.


Може би най-сериозният проблем във всяка ЛАН-ка. И да, отново възможен само в ЛАН-ка.

Хайде чупката и си се наслаждавай на подобието на доставчик.



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: CaTV User]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:18



А ти може би не си виждал изогряло дъно от кабелен модем, ама аз съм виждал.

Незнайно защо кабеларките не обичат да заземяват (слагат разрядници на ) коаксиала.

Също така съм виждал и изгорял АДСЛ модем.

Иначе си прав, проблемите при ЛАН са повечко, просто има много активни устройства. Ама съм и виждал суич със запоени директно на него разрядници.
А също така и защитет всеки, ама всеки клиентски порт (безплатно).

Пък днес видях как един извънгабаритен събра половината кабели на една ТВ , а и на БТК доста кабели посъбра (дет бтк нямали въздушки).

Направи ми впечатление че бтк-айците бачкаха в дъжда с чадъри да възстановят кабелите. Това доскоро беше невиждано



Освен това днес един познат ми звъни и вика "препоръчай ми доставчик, договора за адсл ми изтече и ще се отказвам. Не съм го питал защо , ще си попълни въпросника в бтк.


Та идеята ми е , че ЛАН-а си има пазарен сегмент (и ще си има) , АДСЛ си има сегмент, кабелния също. Колкото и д се говори и пише, това си е така.



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: ..]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 22:08



Разбира се, че за всяка технология си има клиенти, далеч съм от мисълта да твърдя, че някоя от 3-те технологии ще отпадне в скоро време (Е, кабеларките натам са тръгнали, но вината си е изцяло тяхна и не е проблем на технологията, макар и тя съответно да има своите недостатъци).
Основната ми мисъл, която исках да аргументирам беше, че "Виж ги тия какви яки оферти имат" далеч не е равносилно на "Тия са яки". Е, за някой ламер, който само от филми се интересува ще свършат работа, обаче самата ЛАН-технология просто не е предназначена за подобна употреба и колкото и старание да полага даден доставчик, пак не може да покрие изискванията на един взискателен клиент и не може да му предложи сигурност по никакъв начин. А в крайна сметка това е и най-важното.
Лично моето мнение е, че новият хит сред по-сериозните клиенти ще е WiMAX-ът - достатъчно се дискредитираха всички фирми от представителите и на 3-те споменати технологии, на много хора вече им е писнало от простотиите им.





Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: CaTV User]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 01:30



радиото е но.1 по надеждност, ако и самата услуга направят кат хората, ще е супер. но мисля, че засега wimax-a го гласят за отдалечени райони.

а и малко ме съмнява да се държи добре в градски условия и много клиенти.



Тема Re: Гле'й ся кой ще тът БеТаКа ...нови [re: kiroup]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 02:56



Наистина си мислите че България се изчерпва със София. Там наистина има интересни оферти, но извън нея ланаджиите са пълна скръб, дерат по две кожи от клиентите си за контент и почти никакъв интернет.



Тема е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: kiroup]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 10:16



Но това не значи и че този интернет е бетон! Точно в моя квартал бетона се провежда по проводници които висят от уличните лампи. Така че прекъсванията са ни ясни и на тази фирмичка какви са. освен това цените са им ужасно надути!



Тема да бе а какво прави Мегфалан в Ст. Град?нови [re: CaTV User]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 10:23



Баба ми е чистачка в 57 блок. Знаеш ли какъв купин си правят с носените от мегалан подкупи на домакинката изразяващи се в сладки, количка уиски и т.н,? Окабелили са всичко чрез бутане на домакинките за да ги допускат до стаите - само те имат официално ключове и могат да влизат по стаите! Имам и една колежка която казва че като минали през нейната стая и манали кабела на друд доставчик пуснали го през прозореца да си виси и са и мушнали в мрежовата карта техния!!!
Така че да - някой технологии ще живеят вечно чрез наглостта на фирмите които ги поддържат и в случея на много високи цени!!!
ГОркия ст. град вече е завзет от Мегалан и Манията му.
А всеки прост потребитвел знае че ако иска да разпечатва нещо никога не ползва услугите на Мегалан в влуичея Манията - ужрасен центуър за печат!



Тема и по точно: София се изчерпва със Ст. Граднови [re: haha]  
АвторИckтa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 10:26



Там наистина всеки който не е от София може да живее с Мегалан!
Баси и рекламнаъа политика.
А някой от живеещите дори и не знаят че могат да си прекарат бтк телефон там.



Тема Re: да бе а какво прави Мегфалан в Ст. Град?нови [re: Иckpa]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано07.06.07 22:17



Браво, браво... само дето Мегалан нямаме покритие в 57ми блок, копирните ни центрове са най-яките в софия, клиенти са ни Линднер, Мтел, Глобул, всяка втора строителна фирма и така нататък. Броя на ЛАН клиентите в София ни е повече от броя на АДСЛ клиентите в същия град при 4 пъти по малко покритие. Нищо лично, просто намери друго място да си изливаш злобата...



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: CaTV User]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано07.06.07 22:24



CATV айде да не се правиш на специалист? Това са проблеми които се наблюдават във всички типове мрежи. Да ти кажа ли само как нормалните лагове при ЕКК са както в нашата мрежа при проблем? Я виж колко проблема се репортват на ден при 25 000 абоната? Или може би БТК нямат нито един проблем? Или може би ги отстраняват до 1 час? Айде без глупости щото сте супер елементарни. Защо БТК нямат форум с проблемите си? Може би щото там ще има по около 300 поста на ден. Не сме били слагали никакви ограничения. Абе пич, ако те запозная с това как е изградена мрежата ни и по какъв начин работим 3 дена няма да можеш да спиш. Недей да мислиш че като си видял кварталния ЛАН и си разбрал как големите доставчици си правим мрежите

ПС. Сега си направих труда да видя и линковете. Пич ти си турбо зле. 3 от линковете не са проблеми. Едното е проблем на ICQ, другото е клиент вързал 2 доставчика в една мрежа и 3тото е ограничение наложено от наша страна. Единствения проблем е изгорялата ЛАН карта в блок с вътрешно окабеляване. И независимо че не е по наша вина е сменена както и всяка ЛАН карта заминала си по време на бурите. Нешо което БТК никога не би направила за клиентите си. Аре чао, оставям ви на собствената ви злоба и черногледство... Само гледайте да не се ухапете един друг...

Редактирано от RazoR на 07.06.07 22:32.



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: RazoR]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 23:02



Айде не се прави на всезнайко, искаш ли да ми кажеш точно колко проблема се рапортуват в БТК на седмица?



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: RazoR]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано08.06.07 07:32



В отговор на:

Единствения проблем е изгорялата ЛАН карта в блок с вътрешно окабеляване. И независимо че не е по наша вина е сменена както и всяка ЛАН карта заминала си по време на бурите. Нешо което БТК никога не би направила за клиентите си




Ти да си чул или видял изгоряла ЛАН карта или РС заради АДСЛ модел, оптика или наета линия? Изобщо да си помислил някога възможно ли е това без намесата на злонамерено лице?! Защо говориш глупости тогава?

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: ***]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано08.06.07 07:33



Сигурен съм, че 95% са в задклавиатурното устройство



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: RazoR]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 07:51



Да се абстрахираме от конкретния случай с ICQ-то. Отричаш ли, че в която и да е ЛАН-ка всеки втори ламер може да подслуша нечий трафик и по този начин например да ти открадне ICQ-то? И ако отричаш, би ли обяснил как точно сте решили вие този проблем? А това гарантирано не може да се случи в никакъв друг доставчик, различен от ЛАН. Е, освен ако не ме подслуша самият доставчик.
Продължавам нататък. В кой доставчик, различен от ЛАН, някой като има вирус и това не е само негов проблем? Аз например никога не съм ползвал антивирусна и проблеми с вируси имам само когато сам се прецакам с някой менте-крак, например.
Това с омешването на 2 различни доставчика също никак не съм убеден, че при нормален доставчик ще създаде проблеми по мрежата. Тук може и да бъркам, обаче, за това не съм убеден.
И накрая, но не по важност. Сам признаваш, че си наложил ограничение. Тоест, скоростите са ви еди какви си на пръв поглед, ама всъщност не било така и важело само при определени обстоятелства (Което на всичкото отгоре не се споменава официално, ами във форума). Е, можеш ли да посочиш поне един доставчик, различен от ЛАН, който да прави такива мизерии и да прави разлика между p2p-трафик и друг трафик?
Колкото до Евроком, наистина имат сериозни проблеми, но това, че те са кретени няма нищо общо с обсъжданите технологии.



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: CaTV User]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано08.06.07 09:23



CATV, за вирусите и снифенето си прав, но скоро и тоя проблем ще се реши, просто все още няма достатъчно достъпни устройства които да оправдаят използването си. А за лимита на сесиите - това нама нищо общо със скоростта - когато имаш практически неограничен по скорост пренос не може без лимити. Много ясно че АДСЛа и КАТВ нямат такива лимити защото там скоростите са десетки пъти по ниски и е безмислено. Дай да не спорим за глупости, хиляда пъти съм казвал че всеки преценява какъв нет да ползва. Щом нас са ни избрали повече клиенто отколкото интернет клиентите на всички кабеларки в София събрани заедно защо трябва да спорим за глупости и да се караме. Мога да ти кажа че след 1 година в България ще има поне една фирма от ранга на ЕКК или КЕйбълтел които със сигурност ще ползват ЛАНа като основна технология за доставка на интернет



Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: Иckpa]  
Авторclub135 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 09:58



Мдааа... ти си на принципа: "Всички са луди, а аз съм нормален..."

http://forums.megalan.bg/index.php?showtopic=4731



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: RazoR]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 10:18



Ето, виждаш ли - все още се дъните по най-важния параграф, а именно сигурността ("хакерите" и вирусите).
По другите въпроси също имам какво да кажа (За скоростите и т.н.), но ок, няма да издребнявам.
Ако решите основния проблем, тогава евала и наистина ще имате повод да се причислявате към нормалните доставчици. Дотогава обаче това си остава крайно неподходяща алтернатива за всеки, който поне малко е наясно с нещата и не се вълнува само от това колко бързо ще си изтегли филмчетата (Като пусналият темата, който явно съди за качеството на доставчика само според тарифите).



Тема Re: да бе а какво прави Мегфалан в Ст. Град?нови [re: RazoR]  
АвторPr1 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 11:13



немате ли си жени... па си губите времето с безмислени спорове кой е по по най ...



Тема Re: да бе а какво прави Мегфалан в Ст. Град?нови [re: Pr1]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 12:11



Жени се намират, но свестни доставчици - доста по-трудно.





Тема Абе ти къв човек си ве RAZOR...нови [re: RazoR]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 13:14



...да разбереш че бъдещето развитие на Ethernet-а е застопорено заради OSI модела и големите разстояния,а?
Колкото до ЛАН карти изгорели,БТК след модема не поема отговорност какво е правил клиента на компа си.





Тема Re: Абе ти къв човек си ве RAZOR...нови [re: ATM]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано08.06.07 14:17



Е аз пак ви казвам че никой от вас няма на идея как е изградена една сериозна ЛАН мрежа. Някой ден ще събера 10тина от най ревностните противници на етернет мрежите и ще ви организирам една екскурзия да ви се отворят очите... дотогава го карайте на доверие



Тема Re: да бе а какво прави Мегфалан в Ст. Град?нови [re: Иckpa]  
Авторisralien (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 18:21



Мога да ти кажа, че живея в квартал, където има избор от доставчици, и съм избрал Мегалан точно заради качеството на услугите. Дори и да бях в студентски, там също има избор, също бих избрал Мегалан, не защото баба ти пие уиски и ходи по купони, а защото им е хубав интернета.
Относно качеството на услугите на Мегалан и Манияпринт - цифрите (броя клиенти) си говорят сами.
И, ако обичаш, отвори си учебника по Български език, защото определено имаш нужда.



Тема Re: Абе ти къв човек си ве RAZOR...нови [re: RazoR]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано08.06.07 20:13



вместо да ни събираш, земи и я нарисувай на сайта си с обяснения...




/



Тема Re: Абе ти къв човек си ве RAZOR...нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано08.06.07 20:30



Е все пак не искам да открехвам всеки как се прави тоя бизнес. Но теб лично мога да те разведа където искаш щото знам че ако след това кажеш една добра дума значи ще си сериозно впечатлен :)



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: CaTV User]  
Авторscorpy (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 17:59



Сега значи относно изказванията ти
Проблем с вируси не съм имал никога по ЛАН мрежата имам един НОД и спряна защитна стена.
За 2,5 години откакто съм абонат проблемите ми са били точно 3
[url=http://www.2and2.net][img=http://www.2and2.net/files/466abe59445b1.png][/url]
Направих две снимки за скоростите без да претендирам че това е максималното
международен
[url=http://www.2and2.net][img=http://www.2and2.net/files/466abe03948ac.png][/url]
бг - него ми трябваше в момента затова и скоростта е към 4сторинг.ком
[url=http://www.2and2.net][img=http://www.2and2.net/files/466abe2ad692b.png][/url]
Лан карта не ми изгаряла досега никога, нет си имах и при бурите.
За тарифа 25 лв.
Значи сега една проста сметка най-ефтиния план на бтк за 24 месеца месечна такса е 31 лв х 24 ще дам 744 лева за същия период на ЛАН ще дам 600 лева. А сметни колко ЛАН карти мога да си купя за 2 години при положение че за 2 и една не ми се наложило да сменя.



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: CaTV User]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 01:32



Подслушването в ЛАН може да се спре доста просто и евтино. Но това не е проблем (засега) и затова не е решен.

Кои те излъга, че DOCSIS не може да се подслушва,а ?
Виж при адсл-а е мнооого трудно това начинание.
Ама дали си спомняш как бтк бриджнаха лан портовете на адсл-ите

.

Толкова за сигурността.

Вируси :

Проблема се решава елементарно със маска /32 и филтриране на микрософтските портове. Няма вируси, освен тия които клиента сам си ги е даулноаднал и стартирал.

Между другото знам поне 3 кабеларки които не филтрират микрософтските портове и компютъра изкарва средно 3-4 часа незаразен.



Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: club135]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 06:12



А ти на кой принцип си? Май на същия с това изказване!
четох какво си посочил с долната връзка! Оказах се права доста хора над 5 % не са доволни от тази фирма като цели 3% не могат и да я сменят. В самата дискусия уж се започва че всеки може да си изказва мнение но има и доста трито - явно само заблуда - нреятните мнения ги няма. Освен това потребителите се оплакват от ниската скорост на международен достъп - което по същество си е "интернет". Има и мения на не възпитани хора- все едно майаките им са се занимавали с нещо по-готино -например групов секс с приятели вместо да ги възпитават! Така чета извратеното мнение ня някой си който иска да ебе -не жена, не мъж а любопитство? Що за извратетняци наистина са потребителите на мега лан, не знам, но при всички случаи като им чета мненията, не само на този невъзпитан простак, мисля че наистина аз съм нормалната - а всички останали - потребителите на мега-лан - луди, Или поне с ника култура.



Тема Re: Абе ти къв човек си ве RAZOR...нови [re: RazoR]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 08:24







Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: Иckpa]  
АвторBallomed (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 08:41



Искра, искренно ти се възхищавам, ти ги разби. Ти се извиси като колкос над твойте опоненти в тази тема и не само над тях, ами и над пунктуацията, правописа и всички останали дребни неща които не са достойни да те занимават. Вече няма предизвикалства за теб в този форум, може би е време да потърсиш друго място, където ще можеш да изгрееш, да те оценят по достойнство, да продължиш напред.



Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: Ballomed]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано10.06.07 10:50







Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: Иckpa]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано10.06.07 14:20



Цели 5% са недоволни, представяш ли си????
Като 2/3 от тях са гласувания на конкуренцията но и да не са - пак.
И изобщо - столичната психиатрия няма ли си форум че са те насочили точно във форума на БТК? Ако в Студентски град не си си намерила мъж та си толкова незадоволена, сериозно се замисли кво ще правиш като се върнеш на село, немаш никакъв шанс...
Сори на аудиторията че слизам на твоето ниво ама ако говоря културно и възпитано със сигурност ще трябва да отвориш поне 3 речника за да ме разбереш



Тема Офертата на БТКнови [re: kiroup]  
Авторkiroup (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 09:29



Понеже аз отворих темата следва да представя и офертата на БТК.



Съгласен съм с много от казаното, че АДСЛ-а е по-защитен от природните явления, като гръм, мълнии и бури. Бих се съгласил и с по-слабата скорост и по-високото качество, но това с 2 годишните договори си е чисто набутване.
Освен това българския peering някак си се изгуби. Това стана щото всеки май дърпа чергата към себе си, вместо да се направи контролна точка или сборно място на Tier 1,2 в България. Сега всеки който се обръща към Руски сайт минава през Фракфурт. Сами си направете изводите!



Тема Re: Дразниш, тъпчо,нови [re: CaTV User]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.06.07 18:02



Без да се явявам защитник на ЛАН-овете:

В отговор на:

В кой доставчик, различен от ЛАН, някой като има вирус и това не е само негов проблем? Аз например никога не съм ползвал антивирусна и проблеми с вируси имам само когато сам се прецакам с някой менте-крак, например.




В моя ЛАН, който ползвам паралелно с АДСЛ-а не съм имал проблеми с вирусите, освен ако сам не се прецакам нещо (не се случва обикновенно). Не знам как са решили проблема, но с вирусите няма никакви проблеми.

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: RazoR]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.06.07 18:09



Бах го... аз се сещам само за Тълковния и тоя на синонимите... кой е третия?!



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: KlD]  
Автор4O98 (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 18:39



Това да се говори, че няма проблем с вирусите е смешно. Ако потребителя се нагуши с троянци и шпионски софтуер? В един момент започва да генерира голям трафик и отваря голямо количество сесии? Всеизвестен факт е, че ZTE-тата след 190-тата сесия започват да забиват. Това рефлектира както върху потребителя, така и върху поддръжката.
Това, че не АДСЛ е защитен от гръмотевични бури са също легенди и митове. В телефонните централи, не се ли слагат гръморазрядници към телефонната линия? Вярно, по-скоро ще изгори модема или ще пробие кондензатор в сплитера. Божа работа от къде ще се затвори веригата. Да не говорим, че в такива ситуации проблем може да дойде и по електрическата мрежа.



Тема Е да ама...нови [re: 4O98]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 21:38



...досега няма ланаджия който да предоставя примоция





Тема Re: Е да ама...нови [re: .]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано12.06.07 09:56



А дали промоцията е един месец без пари? НЕ разбирам БТК за малоумни ли смятат бъдещите си клиенти. 1 месец без пари ознчава пускат ти 1 месец без всякакви уговорки и това е. А това в момента е меко казано нелоялен опит на БТК да си набавят нови клиенти защото не дава нищо безплатно.

А иначе и аз много обичам бурите, заявките ми скачат почти двойно след по силна буря



Тема Re: Е да ама...нови [re: RazoR]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано12.06.07 10:25



Ясно си е написано



Къде видя нелоялност тук?



Тема Re: Е да ама...нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано12.06.07 11:21



Защото не дават 2 месеца безплатен интернет. А дават 2 месеца ако сключиш 2 годишен договор. Да ти обясня ли точно какв е тънката разлика???



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: RazoR]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано12.06.07 13:32



Я се опитай да ми обясниш каква е разликата в безплатността в случаите когато:

а)



и

б)

При обяснението може да споменеш нещо и за лихвените проценти.



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторBallomed (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 14:50



Тънката разлика е, че в единия случай клиента е доволен и сам си плаща за една година, в другия го задължават да си плаща 1 година. Сега вече разбра ли, или да го напиша по бавно?



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: Ballomed]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано12.06.07 16:52



Чети по-бавно.
Намери какво е дадено и какво се пита в текста на който отговаряш и го осмисли... След което се концентрирай върху отговора и ако го намериш го изпиши.

Принуда или задоволство в случая не се обсъжда. Беше даден пример с промоция на БТК, която според изразеното мнение е нелоялна. В отговор бе цитирана подобна промоция предлагана от Мегалан. Обсъжда се значението на думата безплатно. Сега успя ли да го разбереш?



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано12.06.07 18:24



Май не четеш, къде в заглавието на промоцията видя - получи 3 месеца безплатно от Мегалан?



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: RazoR]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано12.06.07 22:00



Ставаш все по-разсеян...

Ето ти заглавието на промоцията на БТК

. Думата безплатен не фигурира в заглавието и се появява чак в 6-та точка на текста.

Да ти припомня, че не сравняваме заглавия, а същност на промоции.

По твоите собствени думи Промоцията на Мегалан е нелоялна, защото използва думата БЕЗПЛАТНО за нещо, за получаването на което се изискват допълнителни условия.

Имаш два избора да си плюеш върху репутацията и да продължиш да преливаш от пусто в празно или да се съгласиш че и двете промоции по същество са подобни.

Какъв е твоя избор?



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 00:50



Промоцията на бтк също е по ръба на закона. това с изгорялата карта





Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: ..]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано13.06.07 01:18



напомня на приказката "сливи за смет"...лошо няма)



Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: Ballomed]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 05:25



Може да си го зачукаш и от зад ако случайно са ти го подарили. В такива ситуациии като твойте така правят хората



Тема А офертите на мега лан? Ограничени!нови [re: kiroup]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 05:32



Освен че са поставили кабелче на всяка стая в Ст. Град и пробутват ограничен трафик за най-ниските си месечни такси.
Е само едно обновяване на windowsa на седмица е колкото предлагания трафик!
Така че или бедните палащт излишно-повече или виндовса им е скапан. Мегалан не стават за нищо. Много потребители в ст. Град са недоволни!



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: Ballomed]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 05:35



Напищи го по бавно, съобразявайки се с факта че тука има флегми



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано13.06.07 09:39



Да, прав си. Още днес израза "получи безплатен месец" ще бъде заменен със - "спечели един месец".
Също така когато пусна наистина безплатна промоция ще бъдеш първия който ще разбере, устройва ли те?



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: RazoR]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.06.07 09:43



Всяка положителна промяна или дожи желание за такава ме устройва и радва.

Заравяме томахавките?





Тема Re: А офертите на мега лан? Ограничени!нови [re: Иckpa]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано13.06.07 09:45



Ти нормална ли си бе?
Кой доставчик дава интернет за 10лв само защото преценява че има и социално слаби студенти. Нищо не ми коства да махна тази тарифа, конкуренция нямаме. Но го правим само заради студентите които не могат да си позволят да плащат повече пари. А иначе останалите ни тарифи са както в цялото ни покритие, защо там хората не мрънкат при положение че имаме поне още 40 доствчика за конкуренти?
И изобщо, ква си ти като изобщо не си ни клиентка че да знаеш кои са доволни и кои не? Мислииш ли че като заблуждаваш хората тук някой ще си промени мненито? 78% от хората които са ни клиенти са научили за нас по препоръка от познати. Мислиш ли че ти пишейки анонимна тук можеш да повлиеш на нещо освен в пристъп на бяс да си прехапеш езика и да умреш от отравяне на кръвта?



Тема Re: Е, да ама НЕ...нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано13.06.07 09:47



Винаги съм гледал обективно на нещата и съм си признавал грешките колко и да се паля и изказвам прибързано



Тема Re: А офертите на мега лан? Ограничени!нови [re: Иckpa]  
Авторclub135 (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 01:19



Изкара довод... аз пък съм си изключил обновленията на ОС и си карам така. До момента не съм имал проблеми. В офиса ми като бяха включени и постепенно ми падна производителността. Преинсталирах и се оправи работата, след което изключих ъпдейтите и от тогава проблеми нямам.
Колкото до ограничените тарифи - това са толкова малко абонати, че няма смисъл да ги вкарваш в сметката.



Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: KlD]  
Авторjijajo (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 04:14



за лапетата които не знаят има и речник на чуждите думи в българския език



Тема Re: е това ввче е раклмама на Мегаланнови [re: jijajo]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано24.06.07 23:56



Не случайно не го зная, аз не използвам чуждици... мерси!



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Гле'й ся кой ще тът БеТаКа ...нови [re: kiroup]  
АвторTъпoтo (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 19:53



ИУ аз да бя селянин заврян в ст. град и аз щях да си мисля че света се върти около такива мазохистични оферти!



Тема Re: А офертите на мега лан? Ограничени!нови [re: Иckpa]  
АвторMegaUser (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 23:50



Искра, или си подставено лице, или си мега тъпа!
За първото не съм сигурен...

БТК винаги са държали необосновано високи цени. Не е нормално да плащам еднакви сметки за домашен и мобилен, когато почти не говоря от дома.

А ще мине доста време, докато започнат да предлагат качествен нет, който да се доближи по критерии до фирми като Мегалан и още няколко доставчика.



Тема Re: А офертите на мега лан? Ограничени!нови [re: MegaUser]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 12:27



А ще мине доста време, докато започнат да предлагат качествен нет, който да се доближи по критерии до фирми като Мегалан и още няколко доставчика - Забрави да добавиш "Само в София"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.