Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 27.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам Въпрос..  
АвторADSL User (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 11:59



При вас бавят ли се сметките за телефон и АДСЛ? На сайта на БТК са достъпни само сметкитез а март месец, а тези за април трябваше да излязат на 14-15 май.
При вас има ли нещо такова?


P.S.

Склонен съм да вярвам на тези които не са доволни от качеството на АДСЛа, защото всеки знае, че то зависи от много фактори. При мен то е почти перфекто и затова не се оплаквам. Лошото в случая е, че си вързан с договор и ако се скапе качеството не можеш да се откажеш току така. Аз например съм вързан са договор до 10.2008 и до тогава винаги може да се осере нещо.



Тема Re: Имам Въпрос..нови [re: ADSL User]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 12:12



Точно така! При проверка на сметката в онлаин услуги няма фактура за април а съм я получила по пощата.
Колкото за прекъсването при мене също договора е почти до тогава 11,2008 и аз отначало бях доволна - много яко никакви смущения! Гледала съм тризначките във бигжеадър 3 цели седмици без да прекъсне и в същото време съм говория по скайпи и е нямло прекъсване. Обаче от м април когато започна випбрадър започнаха мъките. нямаше цели два дена било профилактика но си признаха че е вирус. и до сега този вирус ни мъчи! Постоянно звъня на 070017111 и пиша жалби и само ми обясняват че предават проблема на техници и така.
Няма оттърваване! Ако беше като преди и аз щях да казвам колко е готина тази услуга ама сега не съм на това мнение!
Гадно е копгато не получавам нищо а пенсионера в САЩ си получава пенсията!



Тема Re: Имам Въпрос..нови [re: ADSL User]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.05.07 12:19



В иПей излизат редовно между 10-то и 15-то число на месеца...регнал съм роднина за проверка и ги виждам.

Проблемът не е че си обвързан с договор, а че си обвързан с типов договор. По правило в такъв тип договори едната страна има почти само права, а другата - почти само задължения. Всеки клиент е различен и държи на различни неща и един типов договор не може да обхване всичко. Ето, имам човек, който принципно е доволен от АДСЛа и е нямал досега проблеми с него, но заминава да бачка в Англия, а има малко повече от година договор. Дори и показването на договора с тамошния работодател не впечатлява хората в бТК и те си искат оставащите такси. ОК, ако не успее да прехвърли договора на друг ще им плати около 400 лв. за нищо, не е проблем, тази сума е "еднодневната" й тамошна заплата. Обаче колко ще струват на бТК тези 400 лв.? Един доволен клиент се омерзява от тях и повече не иска й да ги чуе. И ще е в пълното си право да разправя тази случа в негативен за бТК оттенък.

ПП: Все пак бТК не е най-черния случай...от тях поне можеш нормално да се откачиш само срещу малко пари. А как да се откачиш преживе от "Топлофикация", например?





Тема Re: Имам Въпрос..нови [re: ADSL User]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано27.05.07 12:47



сметките се появяват в епей между 10 и 15, от години не съм ги плащал по друг начин



Тема Re: Имам Въпрос..нови [re: Пeтъp_]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 13:31



Абе ти си полуидиот или пълен!
Смтките на бтк винаги са се появявали през този период но последния период не се появиха.
А това клак си ги плащал по друг начин кво значи?
Аз винаги съм, ги плащала по другия
през банкомат на моята банка. Тва кво значение има???



Тема Re: Имам Въпрос..нови [re: Иckpa]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано27.05.07 13:38



сигурно съм пълен идиот щото на 15-ти ми излезе сметката и си я платих
а теб да дойда да те задоволя та да мирясаш а



15.05.2007| 15.05.2007| 0.00| 54.65| ДВ-8030302331|000 EPAY 54.65 BGN BTC / SOFIA BG [eP-024570-417
578]. No:BPEPAYI-000056281512

Редактирано от Пeтъp_ на 27.05.07 13:47.



Тема това не доказва че на стр. на бтк е имало сметкинови [re: Пeтъp_]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 15:03



така че всеки може да види че тук:

сметики за април няма!
За това и пише първия потребител.
Това че бТК предлага скапани услуги и се държи некоректо с клиентите си е факт!



Тема Re: това не доказва че на стр. на бтк е имало сметкинови [re: Иckpa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 18:11



ти си скапана уфтсъ, вземи се скрий че ми писна от теб
БТК предлага отлични услуги за разлика от тези на които принадлежиш





Тема Re: това не доказва че на стр. на бтк е имало сметкинови [re: az]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 05:04



Прав си бе нещастник така е - огромните усилия бяха някой да вдингне слушалката на 070017111 и да се прави че записва проблема който запис ще го прочете някой си техник.
В крайна сметка сама си решиш проблема като си сложих стария фърмуер от стартовия пакет. Абсолютно си прав - огромни бяха усилията УУУУУ



Тема Re: Имам Въпрос..нови [re: Иckpa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 13:19



A Zashto pensionera v USA da ne si poluchava pensiata?!
Toi kvo otnoshenie ima kym tvoite "problemi"?
Ili tre da mu sprat pensiata, Za da e syprichasten, she ti olekne li ako se osyshtestvi toia variant?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.