Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема о да показа че си типичен провинциалистнови [re: Пeтъp_]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 15:08



...когато няма какво да кажеш в стремежа си да се проявиш на най великия на който никой не може да му промени мнението че има проблем с бТК ADSL-а ти типично по прованс - манталитет започаваш да обиждаш и то жени. По тая логика ми е ясно в какво семейство си израснал: баща ти всяка вечер е пиел и е тормозил и биел майка ти мислейки я за слугиня. Ето от тази гледка като малък възпитанието ти е такова!



Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: Пeтъp_]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано27.05.07 17:22



хич не е подозрително. то си е отявлена акция на ланаджиите от известно време. сичките теми са от анонимни и са се едни и същи глупости от човек който никога не е виждал, да не говорим ползвал, адсл. иска ми се някой от умниците да ми обясни как точно им "прекъсва" адсл-а, щото такова животно просто няма, това не е некой ефтин свич за 10 лева дето се дъни сяка втора минута...




/



Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано27.05.07 18:17



като им погледна доводите с "чатчета" и ми става ясно колко нескопосано е съчинено това, само в съня на закоравял наркоман може да се родят такива видения





Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: Пeтъp_]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано27.05.07 18:41



Ползвам услугата от самото начало на предлагането й. Еми не е бетон, дъни се от време на време, модемчето (от най-старите USB боклуци) понякога не мо'е се закАчи 10-15 минути, ама се деяни ...





Mixy

Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: Пeтъp_]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 20:05



Така е.... , ето им и един пример :

> sysinfo
Number of processes: 23
8:28am up 9 days, 8:28,
load average: 1 min:0.26, 5 min:0.42, 15 min:0.25
total used free shared buffers
Mem: 6156 5572 584 0 92
Swap: 0 0 0
Total: 6156 5572 584
> ifconfig ppp_0_35_1
ppp_0_35_1 Link encap:Point-Point Protocol
inet addr:90.154.177.119 P-t-P:212.39.87.226 Mask:255.255.255.
255
UP POINTOPOINT RUNNING NOARP MULTICAST MTU:1492 Metric:1
RX packets:657966 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
TX packets:490851 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
collisions:0 txqueuelen:3
RX bytes:573742046 (547.1 MiB) TX bytes:90199749 (86.0 MiB)

Моя е издържал и по 2 седмици.
Аз мисля че са за преконфигурация на модема,повечето,нали се сещате 0/36PVC - яко са бриджнати хехе





Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: ATM]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 20:11



и моя:

Your DSL router is connected to ADSL and you can now surf the Internet.

Current Connection Status: Online Time 18 days 19 hours 52 mins 4 secs
Data Transmitted 349667840 bytes
Data Received 1291533760 bytes

и повече е било но го рестартирам понякога за да си смени адреса



Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: Пeтъp]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 20:37



Добре че ми казахте, настроих си мидема със старите настройки от ЦД то на бтк преди да го упдейтват профилактично и О ЧУДО!!!!!!!



Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: Иckpa]  
АвторXaxa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 00:06



Успя да ме разсмееш като за лека нощ


Ако искаш повече да не се излагаш спри да пишеш глупости, ако не - прекрасно, ще има на какво да се смеем.



Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: Xaxa]  
АвторИckpa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 04:56



това че някой има проблеми с главата и хипофизата та изпада в делириум преди да заспи не е мой проблем. Моя проблем беше прекъсването на сигурната услуга АДСЛ и аз самна си го решиш като си флашнах модема с оргиналния фърмуеар от диска който беше в пакета ми. Сега връзката дейсвтително е бетон но факта че вие и тези от хеппдеска сте некадърници ми е ясен. В крайна сметка и аз не съм се сетила сама за това но е един немски форум ми помогнаха когато споделих проблема. Тука за разлика от чуждастраните форуми е място дето всеки идиоти се подвизават и се прават на много велики а всъщност са доста тъпи и вместо да дадат някакво решение започват да говорят глупости. Като се почне че съм била някаква си представителка на скапана кабеларка та до лични мнения на прхвала на някакъв си АДСЛ доставчик на който явно поддръжката му е на доста ниско ниво - типично като всичко в таиз държава. Но нещата няма да се оптавят след като населението в часност вие место да помагате се надсмивате и правите на велики.
УУУУ



Тема Re: ADSL-а е БЕТОН вече над ДВЕ ГОДИНИнови [re: Иckpa]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано28.05.07 08:48



уууууууууу
а честито булка


като гледам колко глупости изписа е цяло чудо че не си утрепала модема, а за съживяването се плаща
иначе знам че може да се сменя фирмуера, но не бих казал че е работа за всеки аматьор като теб




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.