Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема дали да се работи за БТК?  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 17:09



гледам има ИТ обяви за работа в БТК, някой от тях са за ключови позиции(Архитект), подобни имаше и преди 1-2 години

някой от четящите тук има ли представа за какво става дума и дали има смисъл да се занимавам?

сигурно ИС на БТК е като спагети като много други такива големи фирми,
има начини да се подобрят нещата показвал съм ги на други ама се чудя дали има смисъл да се помага на БТК, дали плащат добре?

или всъщност им трябват кви да е хора стига да правят комплименти на шефа?

преди време чувах че в БТК се почва с подоходящи познати, и сега ли е така?





Тема Re: дали да се работи за БТК? [re: wiz]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано12.05.07 00:44



С комплименти на шефа вече не вървиш..., но и ако си мислиш че плащат добре пак си в грешка))



Тема Re: дали да се работи за БТК? [re: DTMF]  
Авторkyky бeнд (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 11:00



Е тука грешиш, това е все още валидно не четкаш ли шефа нямаш никакъв шанс. Нямаш ли връзки от сорта на вуйчо в КРС - тоже/примерно/!
- дотук става дума само за работа за зплащане не знам дали е верно, но от контактите ми с мои познати работещи в бТК подочувам че в заплатите им са мижави с тенденция да станат още по мижави !!!!
Тоест намаляме персонала - заплатите също.Необходимо е равновесие.



Тема Re: дали да се работи за БТК? [re: kyky бeнд]  
Авторhr internal (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 20:06



Няма нужда от връзки, кандидатствай и ако си наистина добър в това, което правиш и си знаеш цената, имаш шанс и за интересна работа и за прилична заплата в ИТ на БТК.



Тема Досега не бях виждал... [re: wiz]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 21:21



...някой със самочуствие да показва на Ъксенчър как се подобряват "нещата".



Тема Re: дали да се работи за БТК? [re: hr internal]  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 08:22



с това hr internal сигурно искате да кажете че сте от hr на бтк

от доста места чувам че заплатите са ниски

ако не ви затруднява може ли да пратите вашите представи за 'прилична заплата' на емайл j2ee@abv.bg
в чужбина има много които обявяват какви числа могат да очакват одобрените и се надявам и на вас да не ви е проблем да кажете
по този начин можем да си спестим взаимно доста време

?



Тема Re: Досега не бях виждал... [re: .]  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 08:31



кой е "Ъксенчър"?

като гледам текста на обявите има какво да се покаже ...
вече дали и как ще се приеме е дълга тема и не за тук

имаше случки на интервю за почване препоръчах и обяснявах що на някои, сами не се бяха сетили и за първи път от мен чуваха че по този начин може да спестят доста пари, сега даже не се сещат че трябва да почерпят за тва

за тва се чудя дали и бтк са такива и дали има смисъл да им се помага, по лесно ми е да повярвам че по добре да не се занимавам с тях





Тема Re: Досега не бях виждал... [re: wiz]  
Авторkyky бeнд (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 12:53



Повярвай ми наистина е така. Отмина времето когато се смяташе за престижно да работиш в тази компания.



Тема Не кой, а какво... [re: wiz]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 17:18



...което определно потвърди мнението ми за кандидатурата ти....

. Ама в момента за България не се търсят служители...
btw: Сега прочетох обявата. Ако имаш ITIL сертификат, може да те наемат.



Тема Re: Не кой, а какво... [re: .]  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 08:45



хахаха ква е връзката на accenture с бтк?

такова нещо като моя кандидатура няма щото почти съм сигурен че не заслужава даже да интервю да показвам най добри практики

и за друго се бъркаш нямам ITIL сертификат, не ми трябва и не искам да ме наемат accenture в бг или извън бг

може би си свързан по някъв начин с accenture и такива като мен ти пречат - тва е типично български стил и начин на работа - продаваш се за жълти стотинки на някои извън бг и подливаш вода на всеки от бг, тва е още една причина да няма смисъл да се занимавам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.