Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Ми сянови [re: .]  
Автор 3мeй (Гадина)
Публикувано01.06.07 02:22



В отговор на:

Ако в Бг имаше специалисти нямаше да се внасят такива от странство.


&&
В отговор на:

за последното Майкросост България не се нае да даде гаранции за успешна реализация


=>От каква националност са специалистите в Микрософт България




Тема Re: Твоето е изстрел в тъмното...нови [re: .]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 03:02



Да, за това говорехме, даже не намерих време да пусна е-маил.

Това за работното време може да е несериозно за работодателя, но за мен си е много сериозно. Аз обичам да работя от 12 на обяд до към 8 вечерта, и то само неща които ме кефят.

тц. не съм програмист (нещо не ме кефи, иначе го мога и съм го правил)
Порастнал съм отдавна...... , за съжаление .

бе те гугъл търсят и други ......

za КИД - работил съм

, и не страдам от излишна скромност

Сестра ми твърди, че съм най големия идиот, щото с тая биография, където да съм кандидатствал в Холадния (там живее тя), щели шеф да ме правят.
Ма на, аз дори не живея в София - не ме кефи. Живея си в провинцията. Отново ми разправят , че съм луд.

Мисля, че бтк не търси точно такъв тип служители

п.с.
Това с DC и W2K, нали знаеш, че българи го направиха все пак, въпреки страха на микрософт-бг. И какво му е чак толкова сложното.



Тема Re: При бТК такова нещо няма.....нови [re: wiz]  
АвторBlackRabbit (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 07:09



Точно такава е ситуацията в момента в тази шибана компания



Тема Re: Цък!нови [re: .]  
Авторwiz (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 13:28



хахахахахахахаха Dot пак ме разсмиваш

твоето ми звучи така:

- няма в бг специалисти които да отговарят на вкуса на алигаторите и за това се налага да се внасят
- няма в бг специалисти които да могат да работят в блато, да издържат атаки на алигатори и да могат да строят въху нестабилни основи от гнила тиня и преплетени корени
- багериста е виновен че може да го изяде алигатор и че багера затъва в тиня и не може да влезе в блато да направи основи на стабилна постойка

може би не са съвсем точни тези примери ама съм сигурен че идеята е ясна

когато работодателя очаква да се свърши какво ли не за без пари не само в бг а и навсякъде няма да намери желаещи...

за конкретните примери:
>Колко човека в бг могат например да направят обосновано предложение за изграждане на опорна IP мрежа например?
това го превеждам така - колко в бг срещу 1 лев могат да нахранят алигаторите, да останат цели и да свършат нещо полезно, или като че ли се налага да се преоткрие топлата вода и колелото

забележи че вероятно специалисти по дизайн на опорни мрежи и извън бг не са много щото не се правят всеки ден, далече са от мен опорните мрежи ама мисля е лесно да се пратят 2-3 души в мит или харвард за няколко месеца да видят кои са наи добрите практики по света, да ги обсъдят с ръководството и да изберат кои вариант най добре съответства на изискванията в бг

>архитектура на W2K AD домейн за 5000 потребителя разпределени в 23 географски отдалечени локации. ( за последното Майкросост България не се нае да даде гаранции за успешна реализация ). Просто има хора които си знаят възможностите и такива които си мислят че ги знаят

за много е очевиден факт че windows e боза и не става за големи проекти
сигурно си чувал че има сайтове като yahoo mail които ги ползват милиони всеки ден от целия свят ама те не ползват windows...милиони е много повече от 5000 потребителя...





Тема Екипа...нови [re: 3мeй]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 14:42



...изпълняващ проекта беше леко международен.
Архитекта и още една две ключови позиции са внесени, мениджъра от българия.



Тема Re: дали да се работи за БТК?нови [re: wiz]  
Авторoпит (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 14:23



Не си заслужава да работиш в БТК.Конкурсите са нагласени предварително.Трябва да си намериш човек,който да те "уреди" и няма да имаш проблем-тогава няма да е и нужно да разбираш от кавото и да е.Можеш да си направиш сметка колко е качествен персонала при такива конкурси.



Тема Re: дали да се работи за БТК?нови [re: oпит]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано07.06.07 20:39



Добре, че си нерегистриран потребител, щото иначе щях веднага да те питам как ще го докажеш... за съжаление няма да можеш!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: дали да се работи за БТК?нови [re: KlD]  
АвторДълrия (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 21:04



KlD,какво да ти доказва?Човека си казва мнението,а това,че ти се правиш на "Паднал от Марс" си е твое право.Разбира си,че шуробаджанащината играй с пълна пара.Ай ся си кажи, ти от кои си-шурея или баджанака?
бТК наистина ли ти плаща за драсканиците в клуба?



Тема Re: дали да се работи за БТК?нови [re: Дълrия]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано07.06.07 21:54



Ето ти

.

Я кажи сега коя позиция за кого е, та на всички ни да стане ясно колко е нагласена цялата работа.



Тема Re: дали да се работи за БТК?нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторДълrия (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 22:13



Продължавай да наблюдаваш и то с отворени очи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.