Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема interesnoнови  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 13:22







Тема Re: interesnoнови [re: lubo]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано25.04.07 15:54



кое по-точно е интересното? че некъфф интернет експерт не може да вдене че китайските модеми програмирани от индийци са болкуци?




/



Тема И това е интереснонови [re: KимoнГeoprиeв]  
АвторXмм (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 08:31



Що БТК дава на клиентите си "китайски модеми, програмирани от индийци, които са боклуци"?



Тема от това по-големи глупости....нови [re: Xмм]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 09:43



.... не съм чувал,мислиш ли че МВР ги интересува кво прайш в ICQ,ако искат да те подслушват ще го направят направо от трафика по тел. ти линия със система SAS,която БТК няма все още,не съм чул поне.Целия ти трафик може да се декриптне което ще отнеме столетия ако е 1024Bit Encription,просто не си струва стареенето,ако е кратка информация - да.Така че това са пълни глупости,що не пейстнат снифната информацие енкрипната,ами само плещят.Лапета!!
Който знае как става не го говори никъде нито го публикува,но това е явно пак пропаганда неква си на ЛАН доствачици и конкуренции на БТК.





Тема как само ти си кадърния ?нови [re: KимoнГeoprиeв]  
АвторOnlyCheck (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 09:48



от всички тук май само ти си най разбиращия.



Тема Не е точно тъй...нови [re: ATM]  
АвторTk3C-Pyce (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 11:19



Мога да ти кажа, че МВР дооооста се интересува от всякакъв вид комуникация, а ICQ си е изключително лесно за проследяване и затова винаги се хващат за него. Скайп, например - забрави! Или поща в yahoo или gmail. Ама ICQ... няма по-лесно нещо. Те затова и са го направили (подслушването де, щото аз не вярвам на теорията на Кимон - да е от модема). Между другото да те светна - съобщенията в ICQ не се криптират, така че декриптирането и SAS-овете също ги забрави. А 1024bit кодиране?!?! Тва в кой филм го гледа? :)



Тема Re: как само ти си кадърния ?нови [re: OnlyCheck]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано26.04.07 21:01



вместо да си сменяш никовете земи ни кажи какво е твоето мнение по въпроса.




/



Тема Re: Не е точно тъй... [re: Tk3C-Pyce]  
АвторTkзc cттc (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 21:40



Верно съкооператоре, тоз който знае историята на icq сам може да се досети
кои служби държат сървърите

Дори не си правят труда да слушат щот сичко им иде по жицата.



Тема Чети малко недй ми казва за филми...нови [re: Tk3C-Pyce]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 09:28



..как мислиш FBI подслушват телефони,колкото до Skype,Yahoo messanger - ъъъъъъ...порови се малко,отдаавна могат да се подслушват да се снифират мейли,да спууфваш мейл сървър,говори ли ти нещо?Или не си пробвал но се изказваш просто по въпроса.Що не питаш некой от ВКР и НСС как се подслушва тел. линия?





Тема Re: Чети малко недй ми казва за филми...нови [re: ATM]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 21:39



Ша ме подслушват , ама само ако аз им дам

. Ако имам какво да крия , ще го скрия доста добре. Предполагам и онези, които имат нещо за криене са подготвени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.