Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: всъщност са типичнинови [re: ~]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 19:29



всъщност са си типични за ЛАН и кабеларките. добре де за кабеларките в малко по-малка степен - просто клиентите на ЛАН/Кабел са "свикнали" и не им прави особено впечатление, докато АДСЛ клиентите са го избрали именно, защото нещата просто работят, а не да ходят на кафе като завали дъжд или нещо друго.



Тема Извинявай, ама каза глупостнови [re: дa]  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 20:26



Избрах БТК в няколко точки от страна по простата причина, че няма друг доставчик там ...какъвто и да е ! 3 пъти по скъп - няма проблем. Просто няма.


Нервите , които изхабих около прословутата услуга - няма кой да ми ги плати.

Апропо - трети ден няма нет, няма нищо ... а петък /утре/ ми изключително важен ....
К`во да ти кажа ... тъпа фирма е това БТК. Жалко, че го отнася и някой свестен останал по случайност там ... ама не мога да го мисля.



Тема Re: би бил прав...нови [re: дa]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано20.04.07 01:44



на него много му се иска да е така, криво му е че не е успял да вземе 10 км канали и шахти от бтк и сега да ги дава под наем








/



Тема Re: Извинявай, ама каза глупостнови [re: ADSL]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано20.04.07 01:45



фнимавай да се не задавиш ф слюнките дето ти фърчат от устата






/



Тема Re: всъщност са типичнинови [re: дa]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 05:07



От известно време, дори и извън София, лановете се правят с оптика до съответния блок, така, че това с дъжда и кафето остана в миналото :) . Оптиката е на цената на медния кабел, суичове за оптика също са евтини, та лановете вече не са това което бяха.

По мое мнение вече са по надеждни от КТВ. Как е тръгнало може да станат и по надеждни и от АДСЛ-а



Най надеждната връзка е добре направен вирелесс (евентуално вимакс) , та не ми го хвали много адсл-а. Най голямото му предимство е , че е евтин (за бтк) и може да се пусне много бързо.



Тема О лигльо :-) Пак ли тинови [re: KимoнГeoprиeв]  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 09:10



Капут като тебе просто няма как да не се появи :-) Точно като мухите си - човек ги треби ама те са навсякъде :-)



Тема Евтин???нови [re: ~]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 09:42



....и на всички ЛАН-ки бюджета да им събереш отделен за трасета и оборудвне
можеш платиш 1/50 от примерно Core-a на БТК,да не говорим за SAN-a,все пак БТК се мъчи да покрие цяла България,ти имаш ли на представа и колко се хвърлят за софтуеър,просто ще ти окапят веждите.И пка БТК гледа евтиното,а не би треало,но това си е проблем на шефовете





Тема Еми що не КАТВ из...нови [re: ~]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 09:52



...българия ако имат пари въобще за такова оборудване.Знам ги и КАТВ,ташак пълен,мизерна връзка.В САЩ до клиента предлагат 20МБ по КАТВ,кога стигнат нашите КАТВ тогава говори.Колкото до ЛАН - зависи коя фирма е,повечето все се осират с Д-ЛИНК,но у-вото не е виновно просто не предвиждат къде и колко трябва да се натоварва.А там на блока им забива некъв суич 10/5 см,2 дена ги чакам,щото нямат дистанционен достъп треа пратят некои алпинист да му направи cold restart.Тва е през 3 седмици.Аз съм и на ЛАН от които съм много доволен и на АДСЛ също толкова доволен.





Тема Re: Евтин???нови [re: ATM]  
Автор3a тeбe e!!! (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 09:53



в това отношение си много прав!

но според мен въпроса не е колко пари се хвърлят (ако изобщо се хвърлят) а за какво. Нали знаеш че най-евтиното излиза най-скъпо

До края на годината в повечето големи градове (в провинцията) ще има опична свързаност а надявам се и wireless и тогава БТК няма да бъде монополист, тогава ще си дам модема на детето да си играе



Тема Re: би бил прав...нови [re: дa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.04.07 13:24



Хубавото на регнатите в дира е че можеш да се върнеш с над 2 години назад и да видиш дали не съм писал същото тогава...за розовото начало, за излишната еуфория, за времето с натрупани приличен брой клиенти.


Както и за големите ми тогавашни съмнения за задължителните договори...всеки знае, че човек от хубаво не бяга и слагането на тенекийката с договори от страна на бТК не е случайно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.