Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ADSL-a pobarkva mrezhite mi!Kaiowas preebava!нови  
АвторWhite (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 17:15



От Вторник сутринта 3-ти април нещо са променили по адсл модемите си и ми прави ужасни проблеми по 3 мрежи дето поддаржам! когато ip-тата са ми ръчно вкарвани ми казват windows-ите, че има повтарящи се такива в мрежата, а реално няма! когато пък ги сложа на автоматик от dhcp през няколко часа съвсем произволно се смянят ip-тата и по този начин не могат да работят операторите под Kaiowas, защото ip-тата постоянно се променят или имат проблем! и всичко това става само когато ADSL модема на БТК е включен! 6 дена си играя и търча като луд по адресите да оправям тея мизерии и в събота вечер се обадих на съпорта(help-desk-a) и на един мъж в продължение на половин час и 3 разговора му обяснявах за какво става въпрос и след като разбра, че не може да ме изкара некомпетентен и т.н. си призна, че имат проблеми и каза, че ще се потрудят върху моят, но все още търча по адресите като луд! Докога и какво трябва на направя?!?



Тема Re: ADSL-a pobarkva mrezhite mi!Kaiowas preebava!нови [re: White]  
АвторWhite (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 19:05



Pone kazhete, nqkoi ima li sashtiqt problem, che da znam kak da se argumentiram pred vlastite!



Тема Re: ADSL-a pobarkva mrezhite mi!Kaiowas preebava!нови [re: White]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 19:50



Ами кой те е карал да пускаш АДСЛ в комп. зала



По мои наблюдения не върши много работа за зала, особено ако има повечко пс-та. Я се огледай някой да ти пусне оптика

дригия вариант е да си сложиш рутер след модема, Dhcp-то в модема не раздава 'статични' адреси , т.е. трябва да се вържат по мак адрес ип-тата в залата, ако искаш да не се променят.



Тема Re: ADSL-a pobarkva mrezhite mi!Kaiowas preebava!нови [re: White]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 19:53



... побъркан



Тема Re: ADSL-a pobarkva mrezhite mi!Kaiowas preebava!нови [re: ATM]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 21:43



Като гледам /чета/ тук там - поредната голяма издънка

. бриджване на клиентските мрежи нямам думи просто



Тема Конфигурирай си модема бе....нови [re: White]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 11:11



....ПЪН,стига лагва форума с шибания ти Kaoiwas





Тема Re: ADSL-a pobarkva mrezhite mi!Kaiowas preebava! [re: ~]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 16:11



i kakyv e problema na ADSL v zala?
shtoto az nekolko godini taka i ne go zabeliazah, zalata beshe s 22 PC-ta, sichko si beshe OK. Mahni kaiowasa i si reshavash problema



Тема Re: ADSL-a pobarkva mrezhite mi!Kaiowas preebava!нови [re: White]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано12.04.07 18:42



Има опция в модема за резервиране на адреси но изглежда техническото лице в БТК не знае за това





Тема DHCP Client Table;IP Address reservationнови [re: Пeтъp_]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 09:42



....вервай ми няма такава опция,знае той знае be sure nigga






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.