Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Изкривената представа за БТКнови  
Авторinterneda (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 10:19



Седнах да попрочета няколко поста тук и какво да видя - някои потребители защитават ЛЮБимото си БТК, естествено невежи за отминалите години. Монопола на БТК за последната миля ощетява ВАС, приятели. Ако не беше той, до сега да имаме достъп по ДСЛ технология със скорости над 20 мегабита и със невероятни ценови оферти, предлагани от различни доставчици. Но не - БТК из да бест!



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 11:18



Напълно съм съгласен.
Мисля си и за друго - видя се с каква готовност БТК се отзова на едно милиционерско разпореждане (със съмнителна законност - без решение на съд - дори съда взе че прие по случая решение в обратна посока) и с лекота постави интересите на своите клиенти и партньори на заден план. Доколко в такъв случай може да се има доверие в БТК? Ако същия милиционер поиска да види e-mail кореспонденцията на даден клиент (или на всички клиети) на БТК тя ще му бъде ли предоставена? Отговорете си сами.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: тoни]  
Авторreнa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 12:20



Според мен БТК действа точно така, както ще подейства всеки друг в такова положение. За БТК клиента е важен, толкова, колкото е важен и за другите доставчици. БТК води твърда политика, каквато са предприели всички монополисти на технологии в света: microsoft, blizzard (небезизвестната wow), apple, nokia. Тази силна политика включва: нон-стоп реклама, пълно информационно затъмнение на проблемите и запазване на позициите. В момента БТК пази позиции. Дори и ако това означава загуба на 500-600 клиента. Мерки за задоволяване на недоволния клиент никога не се вземат, защото това е в разрез с общата идея на твърдата политика. По-скоро ще накарат клиента да промени статута си, чрез масова реклама и демагогия. Това е силата на монополиста.

Още едно мое мнение:
Итернета винаги ще си остане стока, докато има кой да го купува. За мен никога не е бил необходимост или привилегия. Нито пък лукс.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автор12 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 12:52



Това е 100 процента истина!!! Само преди броени дни разговарях с един холандец, който ми каза, че в къщи ползва 20 мегабитов интернет + телефон за 27 евро!!! Аз за 1 мб + задължителния телефон плащам 50 лева на месец.





Тема Я опитай пак.нови [re: interneda]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 14:56



бТк като SMP беше принудена да даде достъп до последната миля преди приблизително 2 години.
Желаещи все още няма....!



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано21.03.07 18:37



ляляля... обичам да лялям глупости



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: 12]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано21.03.07 20:58



Тц тц тц,Къде трябваше да ахнем за интернета на холандеца?





Тема Re: Я опитай пак.нови [re: .]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 22:38



А защо ли още няма желаещи :) .

За автора на темата .

Монопола на БТК за последната миля ощетява ВАС, приятели. Ако не беше той, до сега да имаме достъп по ДСЛ технология със скорости над 20 мегабита и със невероятни ценови оферти, предлагани от различни доставчици

Това меко казано не е вярно :) . Де юре монопол няма, де факто - има. Обаче 20М оферти нямаше да видим, дори монопола да го нямаше.

Между другото броя оставащите месеци до момента, в който БТК ще има <1км медна жица

. Според дот-а.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: DTMF]  
Автор12 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 23:36



Ами ако си завършил СПТУ за трактористи ще ти обясня, че числото 20 е 20 пъти по-голямо от числото 1. В същото време 27 евро разделени на 50 лева дават приблизително единица.



Тема Ееее хайде сега.нови [re: ..]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 10:02



Защо няма желаещи - питай на друго място.

Колкото до <1км мед...Не съм запознат основно с инвестиционната програма на бТк но да кажем до година.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.