Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема БТК не ми ще парите!нови  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано04.04.07 11:49



Преди известно време си прехвърлих АДСЛ-а за ползване от друг телефонен номер. Сега искам да си го върна обратно на телефонния номер, от който го ползвах първоначално. Съответно подадох молба и интернета беше спрян на единия номер и зачаках да бъде пуснат на другия. Обаче минаха десетина дни (а доколкото знам срока е 10 работни дни)- интернет кур. Ходих да питам какво става - ами сега "тука колегите правят едни оптимизации, подобрения и т.н., може би ще ви пуснем интернета до две седмици, като съответно таксата за месеца ще ви бъде намалена пропорционално на броя на дните, за които не сте ползвали услугата".
За съжаление нямам алтернатива на бетекашкия интернет и ще изчакам, иначе не виждам по-благоприятни обстоятелства човек да се изниже от АДСЛ абонамент без да плаща неустойка!!!





Тема не знам не знам само прецакани са на АДСЛ към БТКнови [re: deadreckoning]  
АвторИлия (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 12:04



Просто монополиста дори и да бъде частен си остава такъв, гавра след гавра, и никаква грижа за клиента защото ти сам казваш: нямам друга алтернатива! Да така е!
Съветвам всички ако имат друга алтернатива дори и за най мижавата кабеларка да не ползват бТК



Тема Re: не знам не знам само прецакани са на АДСЛ къмнови [re: Илия]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано04.04.07 12:12



Аз бях към един мъничък лан-доставчик - 3 години без проблеми, интернета беше супер, клиентския сървис също. После малкия доставчик го купи Спектрум Нет - за 2 (два) месеца ми побеляха косите и ги отрязах. После минах към БТК - за 1 година нищо не мога да кажа за клиентския им сървис, понеже не ми спирал интернета и съответно не съм го ползвал. Ама каква е тази история сега, изобщо не ми е ясно ...





Тема Виж кво.....нови [re: deadreckoning]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 12:43



....звънни на хелпдеска да ти пратят заявка за преаранжиране на линията.





Тема Съветвай ......нови [re: Илия]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 12:45



....майка си да не ражда други глупаци като тебе.





Тема Re: Виж кво.....нови [re: ATM]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано04.04.07 13:06



Какво означава "преаранжиране на линията"?





Тема Преаранжиране.....нови [re: deadreckoning]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 13:09



..значи техниците дистанционно да спрат услугата на единия пост,да променят чифт в репартитор и да ти закачат новия пост на ДЛАМ порт и да сърфираш свободно.





Тема Re: Преаранжиране.....нови [re: ATM]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано04.04.07 13:26



Разбрах горе-долу ... Обаче пишеш "дистанционно" - значи работата може да стане много бързо. А нали в молбата за преместване пише новия номер. След като са спрели интернета на стария номер, защо не са направили дистанционно операцията за новия номер?



Тема А бе ти го кажи.... [re: deadreckoning]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 13:29



....на хелпдеска да го впишат,слушаи като ти казвам





Тема Re: Преаранжиране.....нови [re: deadreckoning]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано04.04.07 21:55



Вервай му,знае какво пише))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.