Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Изкривената представа за БТК  
Авторinterneda (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 10:19



Седнах да попрочета няколко поста тук и какво да видя - някои потребители защитават ЛЮБимото си БТК, естествено невежи за отминалите години. Монопола на БТК за последната миля ощетява ВАС, приятели. Ако не беше той, до сега да имаме достъп по ДСЛ технология със скорости над 20 мегабита и със невероятни ценови оферти, предлагани от различни доставчици. Но не - БТК из да бест!



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 11:18



Напълно съм съгласен.
Мисля си и за друго - видя се с каква готовност БТК се отзова на едно милиционерско разпореждане (със съмнителна законност - без решение на съд - дори съда взе че прие по случая решение в обратна посока) и с лекота постави интересите на своите клиенти и партньори на заден план. Доколко в такъв случай може да се има доверие в БТК? Ако същия милиционер поиска да види e-mail кореспонденцията на даден клиент (или на всички клиети) на БТК тя ще му бъде ли предоставена? Отговорете си сами.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: тoни]  
Авторreнa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 12:20



Според мен БТК действа точно така, както ще подейства всеки друг в такова положение. За БТК клиента е важен, толкова, колкото е важен и за другите доставчици. БТК води твърда политика, каквато са предприели всички монополисти на технологии в света: microsoft, blizzard (небезизвестната wow), apple, nokia. Тази силна политика включва: нон-стоп реклама, пълно информационно затъмнение на проблемите и запазване на позициите. В момента БТК пази позиции. Дори и ако това означава загуба на 500-600 клиента. Мерки за задоволяване на недоволния клиент никога не се вземат, защото това е в разрез с общата идея на твърдата политика. По-скоро ще накарат клиента да промени статута си, чрез масова реклама и демагогия. Това е силата на монополиста.

Още едно мое мнение:
Итернета винаги ще си остане стока, докато има кой да го купува. За мен никога не е бил необходимост или привилегия. Нито пък лукс.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автор12 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 12:52



Това е 100 процента истина!!! Само преди броени дни разговарях с един холандец, който ми каза, че в къщи ползва 20 мегабитов интернет + телефон за 27 евро!!! Аз за 1 мб + задължителния телефон плащам 50 лева на месец.





Тема Я опитай пак.нови [re: interneda]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 14:56



бТк като SMP беше принудена да даде достъп до последната миля преди приблизително 2 години.
Желаещи все още няма....!



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано21.03.07 18:37



ляляля... обичам да лялям глупости



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: 12]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано21.03.07 20:58



Тц тц тц,Къде трябваше да ахнем за интернета на холандеца?





Тема Re: Я опитай пак.нови [re: .]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 22:38



А защо ли още няма желаещи :) .

За автора на темата .

Монопола на БТК за последната миля ощетява ВАС, приятели. Ако не беше той, до сега да имаме достъп по ДСЛ технология със скорости над 20 мегабита и със невероятни ценови оферти, предлагани от различни доставчици

Това меко казано не е вярно :) . Де юре монопол няма, де факто - има. Обаче 20М оферти нямаше да видим, дори монопола да го нямаше.

Между другото броя оставащите месеци до момента, в който БТК ще има <1км медна жица

. Според дот-а.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: DTMF]  
Автор12 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 23:36



Ами ако си завършил СПТУ за трактористи ще ти обясня, че числото 20 е 20 пъти по-голямо от числото 1. В същото време 27 евро разделени на 50 лева дават приблизително единица.



Тема Ееее хайде сега.нови [re: ..]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 10:02



Защо няма желаещи - питай на друго място.

Колкото до <1км мед...Не съм запознат основно с инвестиционната програма на бТк но да кажем до година.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано22.03.07 12:22



Представата за БТК не е изкривена, представата която битува в обществото е реалната представа за компанията. За съжаление мениджмънта на компанията не се интересува от мнението на потребителите и се отнася пренебрежително към тях а и не само към тях и не виждам как това би се променило в скоро време.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: 12]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано22.03.07 12:47



A ti ako si padnal ot mars da ti napomnya 4e se namira6 v Bg,i sravneniyata s drugi naprednali darjavi sa ve4e banalni



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KlD]  
АвторADSL User (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 12:57



Я ми кажете аз като съм в Габрово и съм на 2mbps, а месните доставчици дават
максимум 1/3 от това за същите пари, кой точно ще дойде да ми даде 20mbps дори и последната миля да е достъпна. Вие да не си мислите че интернета е оп!
опъваш кабелите и 678953765 mbps потичат.

Що не попитате доставчиците колко им излиза да си купят те интернета от някой от по-големите(не бтк). Колко от сега съществуващите телекоми ще се юрнат в провинцията да предлагат нет при условие че повечето хора не им се дават повече от 20лв на месец. Питайте някой от тях дали им е изгодно да дават 20mbps за 20-30лв. При условие че повечето хора са на 40+ години в тая държава и са компютърно неграмотни, за какъв потенциален пазар говорим че в провинцията да има по 5-10 доставчици в един град за да се получи конкуренцията нужна за достигане на тези скорости.

За мен БТК е най-добрия нет в Габрово и явно за да имат 100 000 клиенти не съм само аз на това мнение. Връзката ми е винаги 220-250 КБ/СЕК.

1ЦД - 50 минути
2ЦД - 1 час 40 минути

1 ДВД - 5-6 часа
2 ДВД - 10-12 часа

Близо 5 години нета ми беше dial-up 1-2kb/sec

Не използвах други доставчици щото оферите им преди да има адсл бяха от рода xx долара за 1 GB.

И тъй като сме почнали знаете ли че в Дания и Щвеция има 100mbps up down
a в япония 1Gbps за 1 домашен клиент.
Как ще ви се стори ако холандците почнат да скачат че няма конкуренция и има монополизъм и затова имат САМО 20 mbps.


За да има бърз интернет е въпрос на пазар, технологични възможности, инвестиции и Т.Н.

Я ми кажете например кой ще конкурира бтк при обикновенните телефони при условие че повечето хора (в това число и аз) ги бърка в началото на 21 век да дават 7 евро на месец за телефонна такса или пък говорят за 2-3 лв на месец.

Същата работа и при GSMite. Омръзнало ми е "Набута ме " , "Нямам ваучер" и Т.Н.
Ако свалят цените на GSMite повечето хора ще говорят или за помалко пари или за същите както сега но повече време. Каква им е според вас на GSM операторите ползата да не се договарят и да свалят цените.

В България е просто ограничен пазара на телекомуникационни услуги и колкото повече намалява тази част от населението (0-20-30-40 години) която е израстнала с тях и ги счита за нужни толкова и намалява пазара за тях.

За мен е цяло чудо че БТК качи скоростите от 100 kbps на 2 Mbps за 2 години и то при явна липса на конкуренция(поне в провинцията).

Това в моята ИЗКРИВЕНА представа за БТК



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: ADSL User]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано22.03.07 22:36



GSM-ите са ни добре, вивател отдавна има план 3 ст/мин в цялата мрежа, а това че много хора още спят и плащат на други по 20-30-40 ст/мин е друг въпрос



Редактирано от DTMF на 22.03.07 22:37.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: DTMF]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 23:54



Искаш да кажеш, че ако няма конкуренция между доставчиците е по добре???Реало погледнато тази последна миля , за кято се спори е изградена от държавата( разбирай от данаците платени от мен от тебе от майкати и баща ти). ЗАщо да не могат при определени условия( не определени от БТК)да могат да я ползват и други фирми. Според мен обаче е късно за тези спорове. Всичко това трябваше да бъде уредено преди продаждата(подръка ) на БТК.
Не е луд този , който яде баницата, а този който му я дава





Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: BBP]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано22.03.07 23:58



Не съм казал че е добре да няма конкуренция )) , отговорих само на абзаца му за ГСМ цените



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: ADSL User]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 00:01



Даа-а-а-а-а положението в Габрово е точно такова

На който му трябва що годе свестен нет, няма друга алтернатива освен БТК АДСЛ.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: alexoff]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 00:04



Ne samo kam potrebitelja , no i kam personala si.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: 12]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 00:18



До две години може и да имаме 20Мбита от БТК. Оптика до РШ и от там по медна жица и VDSL модем.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: BBP]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано23.03.07 00:34



Според мен само след няколко месеца

Редактирано от DTMF на 23.03.07 00:35.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: ADSL User]  
Авторinterneda (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 11:10



Заблудил си се нещо. Сериозните доставчици, които един ден ще играят на пазара за домашния интернет потребител и сохо-то, в цяла България (НЕ СОФИЯ) не се занимават със наети линии по 1-2-10 мегабита. Не забравяй че точно заради монопола на последната миля, се постигнаха такива рекордни суми по наддаването за Уай?Макс-а (което лично за мен е неоправдано). И засега в някои градове нямате алтернатива точно заради тях - БТК, както между другото беше едно време с дайал-ъп-а.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 07:14



Неможах да схвана каква е вината на БТК.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: BBP]  
Авторanti-monopol (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:20



Вината на БТК за монопола е, че отдава под наем последната миля на цена по-скъпа от колкото взема от крайните си клиентите. С други думи цената на едро е по-скъпа от цената на дребно :) Точно обратно на логиката, но все пак сме в БГ, където всичко е наопаки.

Сега веднага ще скочат разните там деца, кимони, ринг-тонове и ще кажат колко лошо е да се говори така, и колко добри хора работят там.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: anti-monopol]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано25.03.07 01:53



не знам какви са хората които работят в бтк, но знам че си обикновен тъпанар. оплачи се за цената на милята на комисията за конкуренцията или както и е там името


/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор T-Mobile (Вече в България)
Публикувано25.03.07 14:12



Леле колко прав беше anti-monopol за реакциите.


Не че никой не се е оплаквал на КЗК, не че КЗК не се е произнесла, но друго си е тук някой да се напише нещо и да се излеят после ругатните след него.



Тема Въпроса е принципен.нови [re: T-Mobile]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 16:34



Реването по форумите не е решение на проблема...
бтв: Защо съм пропуснал кога КЗК се е произнесла по въпроса за наемите за последната миля...Линкче че ме мързи да ровя?
п.п. Още ли си в О***тел? Имам въпрос...на който вероятно можеш да ми отоговориш.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: anti-monopol]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 16:47



Колко е цената на дребно? Според

цената е 108 лв. По спомен цената на една жица за необвързан достъп идваше към 36 лв.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: T-Mobile]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано25.03.07 16:56



след като кзк е казала че цената не е изкуствено завишена, кво мрънкаш? или искаш безплатен обяд подобно на псевдо исп-тата дето доставят интранет?




/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.03.07 17:55



То добре, че са тези "псевдо исп-та" че да има Интернет в Бг...щото единствените "непсевдо исп-та" (според теб) имат само 100К ползватели


Пък и дет се вика "Глас народен, глас Божи"...щом народа иска ИНет за тракери и пиъринг, то кой ще се опълчи срещу народа?Нали цялата власт произлиза от народа и е за народа...каквото иска народа, това му се доставя.
Че даже и ползвателите на "непсевдо исп-то"...и те дружно грагнаха, че им режат Арената



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано26.03.07 16:52



къде го чукаш, къде се пука, та и ти така...




/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.03.07 16:56



Ми щото някой оригиналничеше с изрази "псевдо ISP-та"



Тема Re: Въпроса е принципен.нови [re: .]  
Автор T-Mobile (Вече в България)
Публикувано27.03.07 00:13



Естествено, че не е решение, но пък е весело да се гледат реакциите, когато някой повдигне тази тема. То на такива общи теми няма какво друго да се постигне по форумите.
Не, не се е произнесла КЗК точно по този въпрос, произнесла се е по други подобни. Е, резултатите не са по-различни от постигнатото във форумите, но защо и как е вече обсъждано.
Да, може да се каже, че съм в *рби***. (да няма нови правила във форумите за споменаване на имена на фирми?) Тук, обаче съм на частна практика.

По принцип не мисля, че клуб БТК е място за обсъждане на други фирми и даже предложих друг клуб или друго име (без резултат в дир-а). Но както и да е, питай каквото те интересува, където прецениш, че ще е най-добре.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано27.03.07 02:07



като те гледам - чукче писатель, чукче не читатель...



/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.03.07 08:52



Пак е по-добре от чукче не мислитель



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Авторinterneda (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 10:06



КГ, да не ти дават от БТК бонус за брой постове на месец, ми е интересно, че познавам лично един такъв човек?



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано27.03.07 17:48



мда, плащат и то добре. от бтк зимам по 118 лева на пост плюс 1360 на месец твърдо, от майкрософт зимам над 3000 евро на месец



/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано27.03.07 17:59



мда, не мислиш. вече я дъвкахме темата на кого е последната миля и в крайна сметка клекна че е на бтк. естествено е да има апетити към всички налични подземни съоръжения, ако могат да се вземат без пари ще е най-добре - това по повод безплатния обяд.
Интернета не е пиъринг и никога не е бил. вината на псевдо isp-тата е в това, че създадоха точно обратната представа в българския потребитрел, както и представата че точенето на филми, музика и програми не е престъпление. то е, и винаги е било. когато баща ти е взимал на заем поредната плоча на beatles за да си я запише на касетка също е било престъпление. съвсем друг е въпросът дали някой е следял спазването на закона - та това по повод на властта дето била произтичала от народа...






/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано27.03.07 19:10



Че кога съм твърдял, че последната миля и изобщо кабелите и преносните съоръжения не са на бТК? Винаги съм твърдял, че са си техни. Но пък и винаги съм твърдял, че каналите под тротоарите не трябваше да се продават с бТК и да се обявяват за техни...те са си общински и трябваше да има равен достъп до тях от който поиска. Не че опитът на бТК да рекетира кабелните и ИНет доставчици от миналата пролет мина...ще се учудя, ако някой си плаща за кабелите в шахтите. Но пък и много доставчици почнаха сами да си закопават кабелите. Във Варна и трите кабТВ са подземни (май само Ариел имат съвсем малко въздушни трасета). Големите ИНет доставчици също копаят усърдно - МНЕТ си ползва изцяло подземните трасета на МСАТ, Кейбълтел също, Интербилд почти са опасли града с подземна оптика, Овергаз прекопаха града и до всяка тръба има и оптика, едва ли Пролан (Спектрум-Варна) са по-назад в материала. Единствени от големите само Хоумлан-Варна са по дърветата.
Така че бТК не спечели нищо от подземните (си) съоръжения, но пък сама трябва да ги поддържа...при само 100К ИНет-договора за цялата страна и кой знае колко останал войс-абонати.

Интернет винаги е бил протоколи за обмен на файлове м/у 2 компютъра...дали ровя в компа на детето в другата стая или в сайта на М$ - все е TCP/IP, т.е. Интернет.
Не ме разбра - нито оправдавам, нито обвинявам тегленето и ползването на копия от защитени материали. Казвам, че щом народа (не само в Бг) иска от ИНет да бъде И видеотека, то винаги ще се намери кой да му го предложи. Даже утре да закрият всички ISP-та в Бг, то в понеделник ще тръгнат други...това си е класическа пазарна ниша при която търсенето определя предлагането и тя празна няма как да остане.
За властта...няма как милиони да са престъпници, в този случай явно закона е грешен. И той е. В една друга тема попитах:
Купувам си РС, слагам му Линукс + К3М (или лаптоп с ОЕМ ХР и Неро), плащам си за Инет и получавам касов бон, влизам си на свободен за влизане сайт, тегля нещо си за което няма НИКАКВИ предупреждения за копирайт, записвам си го на диск, купен от магазин (3-5 цента от цената му отива за авт.права...макар, че мога да запиша нещо от камерата си, ама нейсе) и си го пускам на купения от магазина ДВД плеър.
Айде обясни ми с кое точно действие нарушавам чл.172а на НК???
Но ако не успееш - спри с тази корелация точене-престъпление.

Щото има една друга, за която си траеш - бТК прие, по нареждане на МВР, че нейните абонати, описани в примера СА престъпници и им резна достъпа...точно така навремето МВР обявяваше за престъпници слушащите "Свободна Европа" и им заглушаваше честотите, а когото пипнеше - големи неприятности, включително и пандиз.

ПП: Моля за факти в евентуален твой отговор, ако ще е в нормалния ти стил, по-добре си го спести. Най-вече за примера...кажи къде ми е престъплението?



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.03.07 23:11



Каква последна миля какви 5 лева?
В момента има възможност за достъп (поне на територията на София) до Интернет освен чрез АДСЛ и чрез ЛАН и Кабелна телевизия.
Това че само БТК държат АДСЛ - да си го държат.
АДСЛ не може по никакъв начин да достигне възможностите на ЛАН мрежата.
АДСЛ се конкурира само и единствено с достъпа през Кабелната телевизия.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано29.03.07 02:00



съжалявам че го пиша, ама не си у ред...

защо скачаш срещу бтк а не скачаш срещу баретите? щото имат пушкала или щото не мислиш изобщо? интересно ми е дали си в състояние да зацепиш че бтк изпълнява неква заповед и проблема с простотията на заповедта не е на бтк, а на полицията? и че ако искаш да скачаш срещу някого, би трябвало да скочиш срещу ченгетата?

не съм чел закона и нямам намерение да го чета. единствено съдът има право да се произнася по правилността на прословутата заповед. след като е неправомерна, защо никой не заведе дело срещу нсбоп? щото на никой не му стиска и е много по-удобно да се квичи не за квото трябва.


а за шахтите на бтк говориш 200% глупости, това се разбра още от оная тема. не за друго, а защото си нямаш представа от историята и искаш решение което да задоволява теб без да държи сметка на фактите.

и вместо да ревеш, би трябвало да се радваш, че "провайдерите" са си изкопали сами шахти. така са независими и никой не може да ги изнудва. с изключение на общината...


/



Тема Колко си неосведомен само...нови [re: bira_more]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано29.03.07 02:36



седя, гледам и ти се смея

Хубаво е да има в конкуренцията такива, които мислят като теб. Докато е така винаги ще стоите на дъното, под утайката

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: bira_more]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано29.03.07 02:42



за това ще избързам лекинко с отговора:
Средно статистически суич = 8 клиента.
Средно статистически ЮТП = 100 Mbps.
Средно статистическо това прави горна граница 12Mbps.

Сега средностатистическо провери хДСЛ до какви скорости може да достигне.
Сега ми кажи на колко средностатистически клиента им е нужна скорост по-висока от 1Mbps (изключвайки въпроса с филмите) за да задоволи потребностите им - Чат, онлайн ТВ, войс, уеб камера, уеб браузинг, гейминг.
Сега ми кажи на колко средностатистически ЛАН-а латенцията е по-добра от тази на хДСЛ.
Та казваше нещо за възможности? Оу, да... възможноста да хвана вирус в една ЛАН е доста по-висока от това при хДСЛ. Съгласих се, че не може да бъде достигнат ЛАН-а...



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.03.07 09:57



Може и да не съм у ред, ама от поста ти не виждам нищо, което го обосновава.

Скачам ср/у бТК именно защото изпълни тази заповед. Или може би бТК няма юристи, които отлично да знаят какви реквизити и на какви условия трябва да отговаря полицейско разпореждане за да се изпълни безусловно? Защо даже недолюбваните от теб ИСП-та не се съобразиха именно защото заповедта беше незаконна? Още повече никой не се оплака, че са прилагали сила баретите; всичко е станало културно - връчват незаконна (както се разбра 2 дена по-късно) заповед, никой не се съобразява с нея и оставя съда да реши, както си е редно, само скъпоплатените юристи на бТК си замълчават и компанията иззува гащите.
И защо в последствие бТК се изниза като пръдня от случая и не заведе иск ср/у ГДБОП? Явно колко й пука за абонатите й. Другите няма за какво да завеждат иск.
Нали се имаш за мислител, защо тези неща не прелетяха през главата ти, като седна да пишеш?

Виждам, че не си свалил още капаците от очите си от времето на онази тема. Пък и май не довиждаш - съвсем ясно написах, че въпроса със шахтите на практика е решен. Айде, да ти припомня - бТК поиска едни пари от доставчиците, а общината заведе дело за собствеността. Това преведено от чиновнически на български означава - забравете да искате пари от доставчиците, а ние ще си затваряме очите, че ползвате общинска земя за да осъществявате дейността си.
Ако пак не си схванал не се притеснявай, питай, поствай - ще ти се обясни като на първолак.

ПП: Цитирам те от по-горе - вината на псевдо isp-тата е в това, че създадоха точно обратната представа в българския потребитрел, както и представата че точенето на филми, музика и програми не е престъпление. то е, и винаги е било.
Как определи кое е престъпление след като
не съм чел закона и нямам намерение да го чета., пак ти.
Интуиция или чешене на пръсти?

ППП: Я пак да си задам безответния дотук въпрос - защо бТК е истински ИСП, а "Пешо-ЛАН" е псевдо, когато клиенти и на двата "се срещат" на сървъра на Арена? Нали все пак си чувал, че мислещия човек е в състояние да обоснове квалификациите си? Или не си?



Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.03.07 10:59



Айде пак мерене на пишки



Верваш ли, че мен като клиент ме интересува средностатистически каквото и да е било?
Мен ме интересува да имам 1 мбпс по жицата, дето ми влиза в компа и да го има постоянно.
Знаеш, че наскоро помагах за пускане на един АДСЛ...ми човека си има този 1 мбпс от бТК (освен, когато ГДБОП каже, че не му трябва) и аз си имам 1 мбпс от МНЕТ. Там плащат 31 лв. с 2 год. договор, аз плащам 36 лв. без договор. И там ползват чужд модем докато са абонати, и аз правя същото. И двамата не се интересуваме колко е капацитета на жиците, какъв точно е IP-то, каква е латенцията, през колко устройства минава връзката, има ли гръмотевици или е ясно. Там като пуснат брояча той показва, че трафика е с около 125 КБ/с и моя показва подобно.
А кажи ми сега защо бТК е истински ISP, а моя е псевдо? Питам теб, щото другия бТК апологет, Кимончо, от 3 дена заобикаля този ми въпрос..

ПП:Обаче за другото твърдо не си прав...за вирусите, там технологията нито спасява, нито вреди. Точно човека с АДСЛ-а на втория ден пипна буболечка, утрепахме я, дигнахме стената и му сложих една антивирусна, дето сама се грижи за себе си и сега си е наред.



Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: Cтepн™]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:11



Никво значение няма дали си на ЛАН или АДСЛ за да хванеш некой thread.
Колкото до ГДБОП,има си закон който ги задължава като организация да конфискуват обурудването на крайният потребител или глоба от 200 до 500 000$.
Относно тегленето - Ми ако взимам 3000 EU на месец,много ясно че ще си го купя,както е и редно.Ако работиш в Продуцентска Аудио Компания и издаваш
албуми и от тях са купени само 1000 парчета за 1 година,е на тебе кво ще ти платяд като фалира компанията,така че и те са прави.Но избързаха с тези спирания,тъй като аз,сигурно и ти все още не взимаме 3000 евро на месец.Но това си е пак проблем на законодателната система.
Така най много да намалят пиратството,но то никога няма да спре.Аз си купувам некъв Албум и си го плесвам в Sharring Folder-a на Емулето примерно,или пък ти си ми приятел и ти го копирам,после ти го даваш на твой приятел или му го шерваш и т.н.т

Така че в случая са виновни пак правителството.
А АДСЛ-а отдавна няма монопол вече. А да изградиш огромна ЛАН,е старомодна мечта.
Не виждам що сте седнали да се заяждате.





Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано30.03.07 00:21



ква последна миля кви 5 лева, до нея по хвърчащите кабели и после се гръмоотвежда при нас а





Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано30.03.07 04:05



продължавай да дрънкаш без да мислиш. веселиш четящите...




/



Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.03.07 05:09



Коментара ми следваше съвсем друга логика. А именно, че в дългосрочен аспект (увеличаване на скоростите след време например) ЛАН-овете не могат да постигнат това, което може АДСЛ например. Че латенсията в един ЛАН е по-ниска от тази на АДСЛ по разбираеми причини и че QoS-а е по-добър на АДСЛ от този на ЛАН. И тук не говоря за БТК или Дойче Телеком, а просто за технологията.

Аз не казвам, че БТК е истински ИСП, а един ЛАН (примерно Бол.бг) псевдо. Но едно е да взимаш интернет от прекупвач, а друго от опорен доставчик, нали?



За вирусите логиката е, че ако някой закачен на моя суич хване вирус то доста по-лесно може да ми го даде и на мен. При хДСЛ ако някой на моя ДСЛАМ хване вирус това мен не ме грее особено.
Но вярно - всичко зависи колко пиратски ти е софтуера

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: KlD]  
Авторinterneda (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 13:59



Да бе, вярно, те затова в западна европа са на ЛАН. FTTB и FTTH са си един вид ланове. Последния ти пост е абсолютна глупост. Я ми обясни как на един абонат ще пуснеш 2 ХДТВ стрийма + интернет по бтк дсл?



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.03.07 14:08



Ъъъъъ, четейки постовете в клуба май не аз от двамата е определен за шута на клуба.

Май за пореден път нямаш аргумент против думите ми


И да питам за 4-ти ден - дай дефиниция за псевдо ISP

Редактирано от Cтepн™ на 30.03.07 14:20.



Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.03.07 14:16



Но едно е да взимаш интернет от прекупвач, а друго от опорен доставчик, нали?
И що на клиента да му пука кой откъде точно взима, ако му доставя уговореното?



Не ме разбирай погрешно, сигурен съм че доводите са верни, все пак с това се занимаваш. Мисълта ми е, че това е по-скоро клиентски форум и е неловко да се обяснява на клиент с какви резерви разполага доставчика му, но ще ги използва в бъдеще време. Клиентът иска тук и сега., като дойде бъдещето ще му мисли.

Е, сега пък пиратския софт бил виновен...че то 90% от домашните компютри са 100% с пиратски софт.



Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.03.07 15:40



Понеже има и такива и онакива за това го споменавам. На всеки му е ясно, че взимайки от прекупвач си поставя малко или много компютъра в торбата. Има и такива, на които не им пука и те правят каквото си искат. Точно защото е потребителски форум за това го и споменавам така. В къщи ползвам и ЛАН и АДСЛ. Знаеш ли колко пъти за 4 месеца ми е спирал нета? 0. От ЛАН-а е спирал 2 пъти. Веднъж за забравено плащане и на секундата клъц... Е какъв е коментара?



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: interneda]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.03.07 15:44



По същият начин, по който и през кой да е ЛАН



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.03.07 16:19



Е, ако ще си мерим ЛАН-овете аз бях почти 4 год. на ЛАН. Първият ми доставчик не ми е прекъсвал и за секунда за 2.5 год., също и третия за 1 и нещо година.
Но пък втория...Пролан (т.е. СпектрумНет-Варна) изкупи предния ми доставчик и за 4 месеца ми скъса нервите. При тях формулата не беше "бре, спряха ми Нета", а "Я, пуснали са ми Нет", затова бях принуден да сменям


Не съм пипвал вируси и всичко си беше ОК и още щях да си седя на последния, но си смених жилището и минах на кабелен. Засега са безупречни, но в интерес на истината не съм просрочвал плащане, но така или иначе има глоба по договор, не и спиране.

Колкото до АДСЛ...когато Спектрум ме влудиха една от опциите ми беше бТК. Някак си щях да преглътна договора за 12 месеца, но условието "само с бТК-пост" нямаше как...вече си го бях спрял отдавна, а и услуга 2в1 не ми харесват (то и сега съм на такава, но по собствен избор).
Иначе съм ползвал в службата 1 год. АДСЛ и нямах никакви претенции.
Но така или иначе заради задължителните договор и 2в1, едното от които ми е излишно, няма шанс да съм към бТК.



Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: KlD]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано30.03.07 23:31



Аз имам и безплатен ЛАН понеже доставчика ми е приятел, но ми омръзна да се качвам по покриви и да сменяме суичове всеки месец, та които може да се сеща





Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор bluesprite ()
Публикувано31.03.07 00:32



Кимион като не ще, аз ще ти дам примерна дефиниция за псевдо ISP.

Скорост в мрежата на доставчика -10 Mbps.
Варненски пиъринг - 2 Mbps.
Интернет (т.е. международен) - 64 KBps.

Но ми се струва, че тези времена безвъзвратно отминаха, и е несериозно все още да се върти плочата отпреди 5 години. Друг е въпросът, обаче, че ADSL услугата на БТК изигра огромна роля за това вече да няма такива оферти. :)



Тема И за двамата:нови [re: DTMF]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано31.03.07 05:23



Всичко е въпрос на личен избор. Един избира това, друг онова. Има го и момента с не-личен избор. Но каквато и да е причината аз зачекнах горното за да му покажа на Смехурко, че ЛАН-а има съвсем друго предназначение и че в общия случай е по-зле от колкото един хДСЛ. Пък той ако ще да вярва.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: bluesprite]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано31.03.07 11:28



Съгласен.
Ама чаках Кимиончо да го каже. Не за друго, а защото според него бТК е единствения непсевдо ISP в Бг.
Въпреки, че доставчика ми в момента ми доставя абсолютно същото като бТК - 1 мбпс и няма делене на мрежов, градски и международен. Единствената разлика е, че е симетричен.

Бих искал да го питам в тази връзка и защо според него само бТК предлага Инетрнет, а всички други - Интранет, ама то върви с горното.

Също ми се стори интересно в един пост гордо да се излага, че не е чел нито един закон, а в следващия да квалифицира група хора като престъпници. Но това е свръхвъзможностите на главата Кимиончова





Тема Кой ти е доставчика?нови [re: Cтepн™]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 19:47



В лична бележка, че да няма санкции от НеСеРеТе

Последния път като се мотках из Варна видях плакати с 2Gb - 12.96 лв/месец...
бтв: Наскоро беше споменал M(и)НЕТ...По коаксиален кабел няма симетрия...Поне не на 1 мбпс



Тема Re: Кой ти е доставчика?нови [re: .]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано31.03.07 20:09



Ако ми кажеш как да ти оставя ЛБ като си нерегнат...а регнатия ник не си го спомням точно как беше.

1 мбпс, неограничен, 36 лв....може да видиш в сайта им...написал си името в поста си



http://inferno.demonoid.com - нямам идея къде се намира по света, но от 2-3 дена свалям едно ДВД с филм, дето го търся от години. Като цяло става бавно, но първите няколко часа се сваляше с около 125 КБ/с, а на другия ден някой теглеше от мен с толкова...дори и в момента имам смукало във Флашгета си с малко над 90 КВ/с.
Освен това съм пращал файл през КЮ и пак летеше с почти 1 мбпс...не съм сигурен какво точно разбираш под липса на симетрия, но очите ми на няколко пъти видяха, че ъпа ми е колкото и дауна...за колкото съм си платил



Тема Re: Кой ти е доставчика?нови [re: Cтepн™]  
АвторThe_One (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 22:19



Недей и очаква отговор от Кимончето.
Че е абсолютен идиот се убедиха всички. Мрази лан-интернета, защото преди 3 години са го хванали на покрив да краде 2 суича от квартален доставчик, а хората били много изнервени и можеш да си представиш какво са му направили.
Вече като чуе думата Лан, суич и покрив и подскача (все едно ток го удря).



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано03.04.07 06:31



човек не може да отиде някъде на почивка без да заплачеш...


виждам, че продължаваш да се правиш на неразбрал, но си на "ти" със законите. затуй няколко, повече от необходимите, подсказки:
1. сам казваш че си взимал поне веднъж филм от видеотеката. следващия път прочети какво пише върху диска - в частта "всички права запазени"... за улеснение, ако не знаеш да четеш, пише че презписа, разпространението и прочие глупости са забранени
2. тъй като знаеш че безплатен обяд няма, се очаква да се досетиш, че теглейки филм без да заплатиш в общия случай означава че филма е "пиратски"
3. понеже знаеш законите, се очаква да знаеш, че незнанието на закона не оневинява извършителя на престъплението

дали ще можеш да събереш подсказките в заключение?


както вече са ти казали, много добре знаеш че повечето провайдери продължават да делят интернета на български и международен. още ли да ти обяснявам кои са псевдо isp-та и защо? на времето един умник тук ми обясняваше как не ми бил трябвал реален ip адрес. впрочем той продължава да предлага български 1:1 и международен 1:8, а и не само той...

аре, като се събудя може да видя какво си измислил.


ПС информация специално за теб: Интернет (The Internet) се пише с главна буква за разлика от интранет, но тия неща обикновено не ги пише в wikipedia

ППС по-правилната тема би била "какво да правим с разбеснялите се ченгета и как да ги спрем?", но както се доказа тук глави които да си зададат тоя въпрос няма. много по-лесно е да се плюе.



/



Тема Re: Кой ти е доставчика?нови [re: The_One]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано03.04.07 06:33



ти кой беше? и кво каза, че написаното е нечленоразделно?



/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.04.07 10:39



Като се събудиш повтори упражнението по мислене.

1. Не говорим за филми от видеотеки, а от Интернет.
3. Знам, че нямам право да разпространявам пиратски копия, никъде в закона не пише, че не мога да гледам.
2. Теглейки от свободнодостъпно място в Интернет и без никакви надписи за права...не, не знам дали точно този филм е с авт. права или не.

Ето ти заключението - мисли, преди да пишеш.

Нататък не ми се пише пак - земи прочети предните постове, питай някой да ти помогне в осмислянето и ще се светнеш.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано04.04.07 05:33



писна ми да се правиш на тъпанар. започвам да си мисля че не се правиш...

1. мисли преди да пишеш, след като знаеш какво пише на двд-то, знаеш че това което теглиш е незаконно
2. знаеш че е незаконен контент поради т.1

що не идеш да ги разправяш тия на съдята? ако искаш ще ти уредя среща с ченгетата, а те със съдята, ко'ш'кайш? съдята кат каже че си прав ше си посипя главата с пепел



/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.04.07 09:11



от няколко години всички съдии казват, че моята логика е съобразно закона, а на БОП-аджиите - грешна.
Проследи всички случаи от Матрицата насам и намери поне един съдия, който е сметнал, че твоята логика е точната.
И после не се посипвай с пепел, ами вкарай малко мисъл в главата си.

ПП: Пак да питам - ти как се светна кое е незаконно, нали не четеш законите?
Просто продължаваш да мантриш?



Тема Искаш да кажеш,нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано04.04.07 11:26



че ако си дръпнеш отнякъде филма "300", който още не е излязъл на голям екран, това за теб не е нарушение само защото на сайта откъдето теглиш, не пише че филма е обект на авторски права?





Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
АвторИлия (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 12:09



Абсолютно! Как могат да хвалят нещо което е толкова скапано проблемно и ръси подвеждащио реклами:
1. че може да гледат биг брадър Нонстоп 24 часа а всъшност това не е така. Абонатите които не могат да гледат са Милиони
2. Услугата е висококачествена и високоскоростна,
Това изобщо не е вярно: След последните профилакртики които продължиха 4 дена место обявените на недостъпноп място за потребителите интернет 2, потребнителите постоянно трявбва да рестартират модемите си на около 3-4 часа, защото те просто зациклят от високата скорост.
Освен това 1024 висока скорост ли е? Кабеларките от одавна я подържат от раз!
3. Потреботелите нямат достъп до тракерите и Мирк.
ТОва е!



Тема Кабеларките.....нови [re: Илия]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 12:22



...поддържат я в БГ трафик,в международен малко пада за съжаление





Тема Относно БИГБРО.....нови [re: Илия]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 12:27



....милиони дето немогат няма,тъй като БТК няма толкова абонати,мога да кажа че доста абонати които са малко по образовани и знаят как да си го направят,си гледат перфектно БИГБРО по Мултикаст PVC-то,я пусни на кабеларките малко БИГБРО без да влияеш на Incomoing/Outgoing Connection.





Тема Що не я направиш бе отворен.....нови [re: interneda]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 13:41



.....ако имаш пари купи си трасе,сложи си Fiber Optic,PBX,DSLAM,ATM 6500/6400
направи си Core и пускаи и печели,кво са виновни БТК не можах да разбера,ти дори незнаеш колко струва това оборудване,майка си и баща си че и цялата рода(ГЕНА).
1.Имаш пари купувай - прави
2.Нямаш пари - седи и мрънкай тука у форумчето,изграждай на сън ДСЛ-и и продавай.





Тема Re: Искаш да кажеш,нови [re: deadreckoning]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано05.04.07 02:01



??? я пак



/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано05.04.07 02:05



според съдиите ако си тегля филми съм ок? верно? тогава кво ви пречи да разпундрите тъпото ченге?

я дай линк да видим кво са казали съдиите, а?




/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано05.04.07 09:04



Нали имаш Интернет? Гугъл не са го забранили още.

Понеже виждам разумен въпрос ще ти отговоря сериозно - да, теглещите са ОК отвсякъде; никъде не е забранено свалянето на свободнодостъпен материал от мрежата. Подчертавам свободнодостъпен. По смисъла на закона виновен е този, който го е "сложил" там, не и този, който го е намерил и се е възползвал. (По същата логика не е виновен купувача на менте Адидаски, а предлагащия ги). По народната логика не е виновен ядящия баницата, а предлагащия я.
Това го каза Борис Велчев, каза го и Явор Колев, потвърдиха и от МВР, че потребителите (в смисъл теглещите) не са обект на преследване и няма да бъдат. Казвам ти го съвсем сериозно и отговорно - няма закон в Бг и в Европа, който да преследва потребител, платил си достъпа до Интернет, намерил свободно и изтеглил нещо си...дори това нещо си да е детско порно, нациска пропаганда или как да си направим бомба.
Законите преследват разпространителите, натам са насочени всички действия на ГДБОП. Съвсем друг е въпроса, че го правят по ченгенайски - незаконно искане за филтър, за спиране, за конфискация. Преследват тракер с обосновка все едно, че е ФТП, а юридически той не е. Смесват задължения и отговорности от физически и юридически лица едновременно. Преследват провайдер, продал юридически тракера си, който в момента не е в Бг и му поставят дилема - спираш тракера (който вече не е негов) или ти вземаме устройствата за проверка на нелегален контент, например рутерите. Прибират собственика на Арена и съда го пуска на другия ден защото да имаш и администрираш каталог НЕ Е нарушение. А в същото време "Славейков" работи на пълна пара и ченгета редовно пазаруват там, всекидневно във вестници има обяви за запис на дискове с огромни каталози за филми, игри, софт, музика, с посочен телефон и адрес.

Май все пак е хубаво да попрочетеш някой и друг закон и тогава да пишеш без да ставаш смешен



Тема Re: Що не я направиш бе отворен.....нови [re: ATM]  
Авторinterneda (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 13:53



Знам със сигурност, че поне 5 фирми са на стендбай за закупуването на техника доста по-скъпа за предоставянето на АДСЛ, отколкото БТК инвестира. Така че за пари не ми говори.



Тема А тези фирми са...нови [re: interneda]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:53



? Или просто чакат бТк най-после да им предостави backhaul и те да минат метър с по един BRAS и пръвижън...



Тема Re: Относно БИГБРО.....нови [re: ATM]  
АвторAkинa Ceм (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 10:02



Стога си спамил с тъпизми!



Тема Re: И понеже ще ме нападнеш веднага,нови [re: Cтepн™]  
АвторKapaмe Cиeя (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 10:03



Нещо те е уъдарило в мозъка!



Тема Re: Що не я направиш бе отворен.....нови [re: ATM]  
АвторИлиянa Mъп (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 10:04



Защо пренасяш семейните си драми тук?



Тема Re: Що не я направиш бе отворен.....нови [re: interneda]  
АвторATM (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 17:48



.....uuhhuhuhuhhhuuuu kolko li gi e strah BTC ot teq firmi4ki,s malki kasi4ki i prazni djob4eta,kvo da nqma vmesto D-LINK da smenqt na LINKSYS ?





Тема ADSL Modema Pobarkva Mrezhite!нови [re: interneda]  
АвторWhite (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 18:01



От Вторник сутринта 3-ти април нещо са променили по адсл модемите си и ми прави ужасни проблеми по 3 мрежи дето поддаржам! когато ip-тата са ми ръчно вкарвани ми казват windows-ите, че има повтарящи се такива в мрежата, а реално няма! когато пък ги сложа на автоматик от dhcp през няколко часа съвсем произволно се смянят ip-тата и по този начин не могат да работят операторите под Kaiowas, защото ip-тата постоянно се променят или имат проблем! и всичко това става само когато ADSL модема на БТК е включен! 6 дена си играя и търча като луд по адресите да оправям тея мизерии и в събота вечер се обадих на съпорта(help-desk-a) и на един мъж в продължение на половин час и 3 разговора му обяснявах за какво става въпрос и след като разбра, че не може да ме изкара некомпетентен и т.н. си призна, че имат проблеми и каза, че ще се потрудят върху моят, но все още търча по адресите като луд! Докога и какво трябва на направя?!?



Тема Re: ADSL Modema Pobarkva Mrezhite!нови [re: White]  
Автор DTMF (пристрастен)
Публикувано09.04.07 21:00



Добре де разбрахме, в колко теми трябва да го пейстнеш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.