Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: ADSL User]  
Авторinterneda (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 11:10



Заблудил си се нещо. Сериозните доставчици, които един ден ще играят на пазара за домашния интернет потребител и сохо-то, в цяла България (НЕ СОФИЯ) не се занимават със наети линии по 1-2-10 мегабита. Не забравяй че точно заради монопола на последната миля, се постигнаха такива рекордни суми по наддаването за Уай?Макс-а (което лично за мен е неоправдано). И засега в някои градове нямате алтернатива точно заради тях - БТК, както между другото беше едно време с дайал-ъп-а.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: interneda]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 07:14



Неможах да схвана каква е вината на БТК.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: BBP]  
Авторanti-monopol (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:20



Вината на БТК за монопола е, че отдава под наем последната миля на цена по-скъпа от колкото взема от крайните си клиентите. С други думи цената на едро е по-скъпа от цената на дребно :) Точно обратно на логиката, но все пак сме в БГ, където всичко е наопаки.

Сега веднага ще скочат разните там деца, кимони, ринг-тонове и ще кажат колко лошо е да се говори така, и колко добри хора работят там.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: anti-monopol]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано25.03.07 01:53



не знам какви са хората които работят в бтк, но знам че си обикновен тъпанар. оплачи се за цената на милята на комисията за конкуренцията или както и е там името


/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор T-Mobile (Вече в България)
Публикувано25.03.07 14:12



Леле колко прав беше anti-monopol за реакциите.


Не че никой не се е оплаквал на КЗК, не че КЗК не се е произнесла, но друго си е тук някой да се напише нещо и да се излеят после ругатните след него.



Тема Въпроса е принципен.нови [re: T-Mobile]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 16:34



Реването по форумите не е решение на проблема...
бтв: Защо съм пропуснал кога КЗК се е произнесла по въпроса за наемите за последната миля...Линкче че ме мързи да ровя?
п.п. Още ли си в О***тел? Имам въпрос...на който вероятно можеш да ми отоговориш.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: anti-monopol]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 16:47



Колко е цената на дребно? Според

цената е 108 лв. По спомен цената на една жица за необвързан достъп идваше към 36 лв.



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: T-Mobile]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано25.03.07 16:56



след като кзк е казала че цената не е изкуствено завишена, кво мрънкаш? или искаш безплатен обяд подобно на псевдо исп-тата дето доставят интранет?




/



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.03.07 17:55



То добре, че са тези "псевдо исп-та" че да има Интернет в Бг...щото единствените "непсевдо исп-та" (според теб) имат само 100К ползватели


Пък и дет се вика "Глас народен, глас Божи"...щом народа иска ИНет за тракери и пиъринг, то кой ще се опълчи срещу народа?Нали цялата власт произлиза от народа и е за народа...каквото иска народа, това му се доставя.
Че даже и ползвателите на "непсевдо исп-то"...и те дружно грагнаха, че им режат Арената



Тема Re: Изкривената представа за БТКнови [re: Cтepн™]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано26.03.07 16:52



къде го чукаш, къде се пука, та и ти така...




/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.