Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 23:50



Достъпа до аренабг.ком е филтриран от страна на БТК поради 'ПОЛИЦЕЙСКО НАРЕЖДАНЕ" !?!?!?!

NO COMMENT.



Тема Re: Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????нови [re: ..]  
Автор bluesprite ()
Публикувано16.03.07 01:17



Ами аз предлагам да оставят само сайта на шефа на ГДБОП, всичко друго да се филтрира!



Ако това се окаже перманентна политика на БТК, договорът ми няма да бъде подновен след като изтече, и то не заради съдържанието на Арена (световната мрежа предлага предостатъчно ресурси), а заради принципа.

БТК: поне филтрирайте само тракера бе, форумите и те ли са незаконни?

Редактирано от bluesprite на 16.03.07 01:19.



Тема Re: Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????нови [re: bluesprite]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 01:28



Аз утре отивам да подавам жалба. Как така ще филтрират. Въпроса е принципен, аз филм не съм гледал от 2 години и слушам само радио.

НО не може т1 доставчик да филтрира по 'полицейско нареждане' .НЕ ТРЯБВА.
Поне съдебна заповед да има. Ама няма съд , който да издаде такава заповед.

с тази глупава постъпка БТК ще загуби много . Най малкото аз ще се жалвам докато не ми осигурят нефилтриран интернет.

Предлагам всички клиенти на АДСЛ утре да им запалиме телефоните и да подадеме жалби. Въпроса е принципен, не ми е до арената и на мен.



Тема Re: Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????нови [re: ..]  
Автор bluesprite ()
Публикувано16.03.07 02:48



Напълно съм съгласен, това е опасен прецедент и аз мисля, че се нарича "цензура". В Китай така блокират политически неудобните сайтове.



Тема Re: Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????нови [re: bluesprite]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 03:06



Аз предлагам всеки клиент на АДСЛ , който не иска 'утре' да му логват трафика, четат е-маилите и e загрижен поне малко за свободата в нашата страна да отиде до най близкия офис и да подаде нещо от рода :

Жалба
от ..........

Уважаеми господа,
Искам да се оплача от неспазването на ОУ от Ваша страна, а именно неосигуряването на достъп до интернет. Понятието интернет включва достъп до всички публични ИП-адреси и филтрирането /цензурата/ на определени адреси е недопустимо.

Мола да ми бъдат приспаднати от месечната такса дните в които нямам достъп до следния адрес : 72.36.255.202

С уважение.....

--

Мисля, че изобщо не трябва да допускаме подобни прецеденти, иначе ще стане страшно.

БТК ми паднаха в очите, особено администраторите. Аз лично не бих направил такова нещо без съдебна заповед, дори с риск да бъда уволнен.



Тема Re: Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????нови [re: ..]  
Авторadsl (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 05:37



*****
Достъпа до YouTube в Турция бе спрян днес по нареждане на съда. Решението на съда бе в отговор на внесено искане от прокурор твърдящ, че в сайта се разпространяват видео материали оскърбяващи достойнстово на бившият турски президен Мустафа Кемал Ататюрк
*****

БТК , моля покажете съдебната заповед, въз основа на която забранявате достъп до даден сайт.

Дори в Турция, известна със неспазването на човешките права, достъпът е спрян по нареждане на СЪД. ПОДЧЕРТАВАМ ДЕБЕЛО - ***СЪД***



Тема Re: Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????нови [re: ..]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 07:06



Tracing route to www.arenabg.com [72.36.255.202]
over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 192.168.2.1
2 3 ms 2 ms 2 ms 192.168.1.1
3 11 ms 10 ms 10 ms 212-39-87-240.btc-net.bg [212.39.87.240]
4 19 ms 16 ms 16 ms 102-91-39-212.btc-net.bg [212.39.91.102]
5 37_64.btc-net.bg [212.39.64.37] reports: Destination host unreachable.

Trace complete.

Думи нямам просто! Още сега възнамерявам да напиша писмо, с което ги предупреждавам, че си прекратявам договора, според който БТК трябва да ми осигурява СВОБОДЕН достъп до интернет!!!


Ако е незаконно да се влиза в даден сайт, нека аз да си понеса последствията, а не да ми ограничават достъпа! АМАН от простотиите на БТК!!!



Тема Re: Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????нови [re: X]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 07:17





Добре е , че сравнително малка част от международния в БГ минава през БТК. Общо взето никой вече не купува от тях международен. А гаранция , че след тая издънка никой няма и да купи повече.



Тема Заповядайте всички на митинга!нови [re: ..]  
Авторfreedom-fighter (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 07:24




Крайно време да се противопоставим на беззаконието, защото иначе докато се усетим, ще станем Китай на балканите - тотална цензура и следене, нахлуване в частни жилища и тотален терор!



Тема Re: Докога БЕЗЗАКОНИЕ В БГ ????нови [re: ..]  
АвторПoлиcaй (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 09:36



Който има мерак за предсрочно прекратяване на договора, може да го направи без проблем, да си погледне точка 9.5 и 9.6 от договора :)
Мамицата им смотана, нека ядът хурката сега



Полицейска държава сме, искат да ни направят добитък който да бачка и да им дава пари и да не мисли много. Един голям пърчок мога да им сложа в успите. Това е страшно потъпкване на правата ни и надмина всякакво беззаконие. Няма ли къде да се оплачем, в съда в Брюксел например ? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.