Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Адсл-а предплаща ли се ?  
Авторff (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 18:02



Таксата за АДСЛ-а предплаща ли се ? . т.е. сумата във фактурата, която ми идва този месец, за следващия ли е? . Моля, някой , ако знае да каже, че не ми се рови във сайта и ОУ . Любимото БТК пак се опитва да ме цака ...... Та да знам утре дали да ходя да се разправям.



Тема Re: Адсл-а предплаща ли се ?нови [re: ff]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 21:50



Мисля, че се предплаща, защото преди година и половина когата се включих към БТК АДСЛ, когато ми дойде фактурата сметката беше доста височка, понеже беше начислена такса за следващия месец и част от таксата за текущия, за дните които съм ползвал АДСЛ. От втория месец нататък нещата се нормализират.
Предполагам, че сега се включваш към АДСЛ.



Тема Re: Адсл-а предплаща ли се ?нови [re: ff]  
АвторSTELT (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 00:20



ADSL-а се плаща за текущия месец, т.е. този месец до 29-то число трябва да платиш сметката си за Март. А за телефон до 29-то число ще платиш сметката си за Февруари.

Поздрави





Тема Re: Адсл-а предплаща ли се ?нови [re: ff]  
Автор mimi_1999 (непознатка)
Публикувано24.03.07 12:10



Предплаща се и още как. Включих се на 28.12.2006 и ми беше казано, че няма да платя за м.01 и м.02, декември ще платя за 4 дни в сметката за март. Да, ама не...идва сметката за февруари и познайте нета цъфнал там. Отивам аз да се разправям и започват да ми обясняват като на идиот, че телефонните ми разговори били за февруари, тел. абонамент за април, а нета за март...голяма простотия, ей. Оказва се, че водеща за тях била датата на фактурата, която е 01.03.2007. Интересно къде бяха в гъбите да ми кажат като подписвах договора...общо взето в началото звезди ти свалят, а после се държат с тебе като идиот. Тези хора не се замислят поне мъничко, че колкото и нета да го бива с това отношение отбъскват хората...въпеки че в държава като нашата, на кой ли пука за клиента...плащай, за да се държат с теб като с последния нещастник





Тема Re: Адсл-а предплаща ли се ?нови [re: mimi_1999]  
Авторвп (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 04:48



те са те вързали с блезници за определен срок, т.4е нема на4ин да те отблуснат , аз ли4но не познавам 4овек които да се е обуркал с ебе те като и да си е подновил договора





Тема Re: Адсл-а предплаща ли се ?нови [re: вп]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 22:35



Малеее, егати правописа. Ти до кой клас си ходил на училище?



Тема Re: Адсл-а предплаща ли се ?нови [re: вп]  
АвторИУP;yлa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 15:16



Ей идиотко защо слагаш 4ки и 6ци в думите ма патицо!



Тема и?нови [re: mimi_1999]  
АвторOkyлинa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 15:20



Въпроса беше не кога ти след колко месеца си платил а дали се предплаща. Това което си напиусал никой не го интересува, къде какво са ти казали, кога къде ще платиш. Аз например не съм имала такива проблематики



Тема Re: Адсл-а предплаща ли се ?нови [re: mimi_1999]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 13:31



Ne se predplashta, STELT go e kaZal absolutno iasno, smetkata Za tekushtia mesec se plashta syshtia toia mesec.



Тема Re: Адсл-а предплаща ли се ?нови [re: mutant]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано06.04.07 20:56



mimi_1999 прецакали са те. Аз се вързах в средата на Декември на промоцията и платих за първи път в края на Март сметката си за Март и дните от Декември. Не се предплаща.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.