Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Верно ли е .....нови  
Авторfrozen (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 19:22



СТМ-тата щели да се преливат в службите поддържащи АДСЛ какво точно ще става някой може ли да внесе яснота .



Тема Re: Верно ли е .....нови [re: frozen]  
Автор2B1Q (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 21:34



Виж темата "всички всичко".



Тема Re: Верно ли е .....нови [re: frozen]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано29.01.07 22:19



то пък какво има да му поддържаш на 1 адсл





Тема Re: Верно ли е .....нови [re: DTMF]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.01.07 00:26



Да ходиш да го изключваш/включваш, щото има дебили дет не знаят какво е копче на модем...



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: Верно ли е .....нови [re: KlD]  
Авторfrozen (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 08:46



че аз съм ходил и да им включа и мрежовият кабел.
Да им обясня как се влиза в интернет, опитаха се да ми вменят и инсталиране на ОС защото след като предлагаме услугата трябвало да им поддържаме и компютрите , аве - мани бегай.



Тема офтопикнови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.01.07 09:37



Кажи предлага ли се "Инсталирай сам" (т.е. без такса) за 1мбпс с договор за 2 год. (31 лв/месец)?
Като гледам сайта изрично пише, че се предлага за онзи план, дето е комбиниран с вивателска карта, но той не представлява интерес, та да питам все пак.

И ако да, то един допълнителен въпрос, щото вероятно аз ще имам високата отговорност да бодвам кабелите

... за един познат с 2 леви ръце е...та тъй като очевидно няма как да прегледам как е линията...и ако нета не е както требе и се налага да се викат техници за прецизни замери и т.н....това брои ли се за инсталиране ср/у заплащане или е част от безплатната поддръжка?



Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Авторfrozen (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 10:00



Според системата след като клиента се е регистрирал последвалото посещение е вече като рекламация. Защото клиентът не е виновен че му е скапана линията.



Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано30.01.07 13:05



предлага се 1мб за 31 лв за 2 години, аз съм нз същия



Тема Re: офтопикнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.01.07 13:29



не схващам дали точно си разбрал...затова питам пак - да за този план става дума, но може ли да се вземе "Инсталирай сам" и да се спестят 36-те лв. инсталация?
За другия въпрос разбрах от предишния пост





Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано30.01.07 14:28



Естествено.Това е "Инсталирай Сам",значи сам ще се мъчиш,тровиш и хвърляш пот налево надесно,другото е т.н. "Инжинерна Инсталация" която вкл. 36 лв. с ДДС



Digital Subscribe Line and Long Reach Internet


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.