Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.01.07 19:36



клик едно е-майлче и ще те уредя на без 36лв допълнително!

Може да го приемеш и като специална промоция

Ако нета не е както трябва по вина на кабели и жици преди модема не се налага да плащаш допълнително. Ако не е наред след модема тогава можеш да пусне е-майл до армения, попа на армията...

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: офтопикнови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.01.07 20:52



Ами човека май утре ще ходи да зема и ако нещо се опънат (някой по-горе каза, че може 1 мбпс за 2 год. с Инст.сам) ще ти мейлна



За след модема ще се справя, няма как иначе...щом го пускат така свободно за самоинсталиране, то явно е фасулска работа.

ПП: Замислих се...какво толкова за хвалене има 1 мбпс за 31 лв. за 2 год.?
Аз вчера си погледнах бончето за платена такса...оказа се, че от 1.1 и моя доставчик удвоил до 1 мбпс...даже вчера, в праймтайма, пробвах да свалям едни 800 МВ от М$.сом...30 мин. гледах, не падна под 120 КВ/с. Отделно 2-та мбпс...че и отгоре...към Вн-пиъринга...и без договор за години напред (ако сам си осигуря/купя модема)...за 5 лв. повече...ми струва си



Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано30.01.07 21:35



за хвалене си е, бил съм и на кабелен интернет и знам как е, така че други доставчици не ме вълнуват изобщо, ако ще и с двойна скорост



Тема Re: офтопикнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.01.07 21:53



И аз така...на бТК бих се доверил само, ако наистина няма никой друг насреща


Нещо не мога да повярвам, че с магическа пръчица са станали за 1-2 години изведнъж върха на сладоледа...пък и както писах наскоро - по телефон да звънна през 2 блока и пращи и заглъхва...хеле да чакам ИНет по такава линия



Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (ентусиаст)
Публикувано30.01.07 22:04



ти си знаеш,избора си е твой, никой не ми плаща за реклама



И това за пращенето в съседния блок го разправяй на някой друг, дето ще повярва

Редактирано от DTMF на 30.01.07 22:05.



Тема Re: офтопикнови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.01.07 22:25



трябва ли да ми пука дали някой ще повярва?
пък може и с чуждо ухо да съм слушал





Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.01.07 23:06



Съвсем спокойно можеш да ми мейлнеш и преди да отиде... Но вие си решавате как най-добре...

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.01.07 23:10



А хрумвало ли ти е, че на бабата от съседния блок шайбата й нещо е забакната от хлебарки?



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: офтопикнови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано31.01.07 08:46



Не, но ми е хрумвало, че глобалното затопляне топи ледовете в Арктика и медните жици в Бг



Майтапа настрана, но преди 2 дена по ТВ Пъпеша обясняваше защо някакъв си софийски квартал бил 4 месеца без телефони - "Ние сложим кабелите, вечерта ни ги крадат. Ние пак сложим нови и пак ни ги крадат"
Това прилича ли ти на официално обяснение от сериозна компания?



Тема Re: офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано31.01.07 18:59



Виж сега... това ми прилича на квартал Враждебна в София, където Сиганите са мноооо гладни, а медта е към 10лв на кило



Имах случай, в който клиент не му работи телефона заради кабелна (откраднат кабел) повреда, тамън ги оправили и вечерта отново гепензи... и така до три пъти Айде кажи ми това прилича ли ти на сериозна полиция/СОТ които да вардят кабеляците?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.