Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Баси и профилактиката!!!нови  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 12:19



Това на нищо не прилича! От 6:30 тази сутрин, че чак до сега - 12:00 часа няма никакъв интернет. Обадих се още в 8 и ми казаха, че "профилактиката" (каквото и да значи това) е завършила вече и всеки момент трябва да тръгне, но за всеки случай да си спра модема и да чакам... Чаках, чаках... обаждах се още 4 пъти и от там само ми констатират, че нямам връзка, което така или иначе си го знам. Освен това на ден модемът ми забива или се рестартира минимум 3-4 пъти и според тях, това е нормално!?
Писна ми да ви кажа честно - БТК се държи точно като предишния ми доставчик - местната кабеларка и съжалявам, че им станах абонат, а и плащам 2 и половина пъти повече от преди! АМАН!!!





Тема Re: Баси и профилактиката!!!нови [re: Ицo]  
АвторTato (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 12:51



Някои насила ли те накара да станеш абонат на БТК та сега плачеш?



Тема Re: Баси и профилактиката!!!нови [re: Ицo]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 21:28



Как пък за година и половина моя модем не е забил НИТО ВЕДНЪЖ?????? В интерес на истината нета е спирал около 3-4 пъти. Ма пък преди на LAN-ките (3 броя) тези спирания се "навъртаха" само за няколко дни (лятото в гръмотевиците даже и само за един ден). Тъй че и 10 пъти в годината да спре нета, не се оплаквам от BTC ADSL-а.



Тема Re: Баси и профилактиката!!! [re: user]  
Авторda be (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 22:00



то че бтк не са стока много - да. ама специлано за адсл - не знам какви са тези забиващи модеми - аз съм повече от 2 години абонат и никога не съм се сблъсквал с този феномен, вярно е, че нета спира на 2-3 месеца по веднъж, но за малко, за тов ане искам да си кривя душата.



Тема Re: Баси и профилактиката!!!нови [re: da be]  
Автор3 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 08:27



А като си спреш всички торенти и си зачистиш вирусите, троянците и spyware пак ли забива?



Тема Re: Баси и профилактиката!!!нови [re: da be]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 17:50



Както има доволни и недоволни от лановете така е и с БТК. Мислите, че като вие нямате проблем и с останалите е така. Все едно аз да защитавам всички ланове след като този, с който смених БТК след година мъки с тях не е прекъсвал за точно 1 година.
БТК са ме оставяли без дни или са ми обяснявали 50% загуби на пакети с това че съм си плащал за негарантирана услуга и това го пишело в договора.



Тема Re: Баси и профилактиката!!!нови [re: 555]  
Авторaдcл (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 22:44



Нещо напоследък взеха да се дънят БТК-то,скоростта падна,страниците се отварят супер бавно.........





Тема Re: Баси и профилактиката!!!нови [re: aдcл]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано21.01.07 23:12



Не е като при една съседка, която си взела Евроком за 17лв и е със скороста на модем през dial-up... Толкоз е бързо, че чак се замислям да се хвърля ли и аз там?! Ти как ще кажеш?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Баси и профилактиката!!!нови [re: Ицo]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 23:52



Ajde stiga de . Ne e chak tolkova zle.Tehnikata si raboti dobre, ama pazi pazi boje da ti se naloji da poiskasch neschto ot helpdesk-a , a pak te da go predadat na naznam koj si...... i si ebalo mamata

Organizatsiata im hich ja njama, nikoj nischo ne znae i nikoj nikakva ogovornost ne poema



Тема Re: Баси и профилактиката!!!нови [re: KlD]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 00:10



аа стига..., днеска цял ден съм на 10 кбайта международен, почти диал-ъп, я познай на каква тарифа съм... колко майки споменах, трябваше да инсталирам 2-3 компа. що така се скапа междънародния, откакто бтк си смени доставчика, по малко ли купувате? , на разстояние ли плащате за свързаност - колкото по далече е връзката, толкова по бавна е. ФАКТ.

излъгахте ни да подпишем 2 годишни договори па после нет нъцки, преди това си бяха 2м международен без проблеми.

МОШЕНИЧЕСКА РАБОТА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.