Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ще имаме ли изобщо добър български ?  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 19:10



Кога по дяволите най после БТК ще си оправи свързаността с българсите доставчици. За международния разбрахме , че вместо 4мбита получаваме 0.5 -1 - 1.5 М .

Да не съм голословен :

връзка към evro.net :





за Интербгком пък не ми се говори....
ало БТК-то пак ли друг ви е виновен ??????


ДОКОГА ???



Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: az]  
АвторTato (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 21:34



Чакаи от муряло писмо.



Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: az]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано14.01.07 23:22



айде още един ненормалник


/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: az]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано14.01.07 23:47



Това е скорост от бг сървър на който не са наложени никакви ограничения:



А за разни доставчици на съдържание няма какво да говорим, пука му на собственика че скоростта му към БТК е ниска, да не говорим че много от тях умишлено ограничават скоростта към БТК.
Когато знаеш как да си намериш каквото ти трябва извън тези измислени сървъри, не се косиш за глупости. Наистина скоростта от западна Европа е 1,5-2 мегабита, от САЩ най-често е 0,5-1 мегабит, понякога и повече. Няма друга алтернатива за мен защото в Бургас никой не предлага тази скорост за толкова пари, и при това със отлично качество - реално 24 часа от 24.
Но с хора за които интернета се изчерпва със сървъра на любимия му доставчик на съдържание, и няма достатъчно мозък да си намери каквото му трябва САМ, няма смисъл да се спори.

P.S. На 2048 безкрай съм.

Редактирано от Пeтъp_ на 14.01.07 23:50.



Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 00:27



какво ми е ненормалното бе ОТВОРКО , това ЧЕ ПЛАЩАМ 100 лв на месец и получавам internet с 20 - 30 % ЗАГУБИ !!! , ПРИ 20 % ЗАГУБИ НЕ МОГА ДА СИ ВЪРША РАБОТАТА !!!

ДА НЕНОРМАЛЕН СЪМ ДА ПЛАЩАМ ТОЛКОВА ПАРИ ЗА ПЪЛЕН БОКЛУК !!! , прав си :)

ако даваш смислено обаснение за 20%те процента загуби - давай , иначе квалификациите си ги спести за колегите от БТК.

Лично аз никога вече няма препоръчвам БТК за доставчик.



Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: Пeтъp_]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 00:32



Хехе, изобщо не ми трябва съдържание , трябва ми ТЕЛНЕТ достъп. Работил ли си на телнет при 25% ЗАГУБИ . ИЗОБЩО НЕ МЕ ВЪЛНУВА СКОРОСТТА, !!!! ЗАГУБИТЕ !!! ми бъркат в здравето. Както писах ситуацията с Интербгком няма да я коментирам, там загубите стигат до 40-50 % .

Стига с тия теории за шеипване, никой вече не им вярва. БТК няма свободен капацитет по пиърите.

Пиъра към интербгком е 100 мбита, към евро е 1Г и е пълен , а втория Г-битов стой неизползван и бтк-айците не щат да го пуснат .



Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: aз]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано15.01.07 00:39



Искаш да кажеш, че даваш 100 лв за 4Mbps АДСЛ при положение, че ти трябва само и единствено ТЕЛНЕТ? И защото не можеш да го получиш (а дали е заради БТК няма да коментирам) няма да препоръчваш БТК като доставчик никога? Пич, смешен си. Съвсем сериозно при това. Но ако решиш, че искаш да получиш по-свястен достъп през ТЕЛНЕТ за да си ВЪРШИШ РАБОТАТА може да го обсъдим. Пусни ми е-майл с координати и ще говорим по въпроса.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: aз]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано15.01.07 00:41



ползвал съм ssh през местен лан доставчик към сървър на БТК АДСЛ(и обратното) и не съм забелязал да има загуби
а загубите могат да бъдат както от БТК, така и от другите споменати доставчици, имаше команда с която се виждаше на кой сегмент от мрежата се появяват но съм я забравил

Редактирано от Пeтъp_ на 15.01.07 00:43.



Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: KlD]  
АвторTato (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 00:59



Пак се надигнаха БТК какавидите.



Тема Re: Ще имаме ли изобщо добър български ?нови [re: Пeтъp_]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 01:07



загубите много добре си ги знаем къде са :) , въпроса е че се оправят ли някога ?!?!

0/ 100 = 0% |
4 16ms 4/ 100 = 4% 4/ 100 = 4% 101-91-39-212.btc-net.bg [212.39.9
1.101]
0/ 100 = 0% |
5 16ms 2/ 100 = 2% 2/ 100 = 2% 69-91-39-212.btc-net.bg [212.39.91
.69]
0/ 100 = 0% |
6 17ms 0/ 100 = 0% 0/ 100 = 0% 54_235.btc-net.bg [213.91.235.54]

6/ 100 = 6% |
7 23ms 13/ 100 = 13% 7/ 100 = 7% Core.Router7.Evro.Net [83.148.74.1
48]



през нощта е добре - само 10% , станах американец мамка му , по американско време бачкам, щото през деня не става :) .

тия загуби са си от недостиг на капацитет по съответния маршрут.


силно впечатление прави, че бтк си оправиха пиъринга към по-малкте доставчици : дата, мегалан, powernet и т.н. , а

упорито не щат да чуят за евронет и интербгком, което навежда на интересни изводи .

ами аз не ща достъп до дата или подобни, искам връзка към евро.нет и интербгком /тях ги прежалих вече/ .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.