Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Тема otkaz ot ADSL  
АвторNO ADSL (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 23:01



Predi 12 meseca podadoh zaqvlenie za ADSL. Dnes ot DHL mi dostaviha modema+mp3 mejdyvremeno ve4e ot 5 meseca polzvam/imam net ot koito sum dovolen. Vuprosa e ima li na4in da ne si aktiviram ADSL-a t.e. da go varna. I ako ima zadaljitelno li trqbva da e 4rez advokat, poneje tuk stava vapros za dogovr/ pari mislq 4e ne e redno da pasuvam i da bezdeistvam.



Тема Re: otkaz ot ADSLнови [re: NO ADSL]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 23:08



mi не го приемаш от DHL, и не подписваш нищо, това е бахти изненадата, ако е истина. ветека-то имаша срок за инсталирай сам, ако не се лъжа - не са го спазили и съответно нямаш проблеми.



Тема Re: otkaz ot ADSLнови [re: NO ADSL]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 23:11



--
Настоящата заявка ще има сила на договор при избор на вид BTC ADSL услуга и след подписване от двете страни на заявката и констативен
протокол за доставяне на оборудване.
--

дано не си подписал констативния протокол :)



Тема Re: otkaz ot ADSLнови [re: aз]  
Авторno ADSL (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 23:43



podpisah ne6to koeto mi dade slujitelq na DHL nai veroqtno e vaprosniq portokol... no vse o6te ne sum go instaliral, a i ne smqtam. No moje i da me prinudat... vse pak ako 6te pla6ta6 ne6to puk ne go polzva6 e po dobre da go polzva6 sled kato go pla6ta6...



Тема Re: otkaz ot ADSLнови [re: no ADSL]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 01:03



чети ОУ /въпреки, че ги промениха и сега са доста по неизгодни (за клиента) и търси вратичка .... :) -има такива.

ако не искаш да ставаш клиент на бтк - препоръчвам ти да ги тормозиш по всички параграфи / ако е истина 4е заявката е от преди 1 година/ , най малкото тогавашните ОУ са били други. абе имаш поле за изява, ако са се издънили така /с 1-та година закъснение/

:)





Тема Re: otkaz ot ADSLнови [re: no ADSL]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 01:12



аз например ще постъпя така :

взимам комплекта и право там ,където е подавано заявлението , или в най близкия център. вдигаш голям скандал /как така ще те правят на маймуна, 1 година не са ти се обадили дори, да ти кажат, че в момента нямат възможност/ . Искаш да се издири заявката ти и да ти дадат копие от заявката и протокола /щото ветека-то не обичат клиента да има некакви документи у него/ .

ако се опъват, плашиш с комисия за защита на потребителите и КРС, ще те прехварлят на некой началник, където има голяма вероятност да се разберете.



ако не се разберете , ще ти кажа , ама по натам..... , като направиш това по-горе





Тема Re: otkaz ot ADSLнови [re: no ADSL]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 01:27



Сори, че спамвам темата , обаче - човек - не могат и няма да те принудят нищо. Това с 1-та година закъснение е голяма ИЗДЪНКА , и те си го знаят :)

Въпроса е да попаднеш на точния човек, които да реши проблема. а това е трудно. Обаче като се занимаваш с бтк, си дръж уверено на твоята позиция - ти си в правото си. ЕДНА ГОДИНА ЗАКЪСНЕНИЕ , направо е немислимо .

Сега, да не ми скочат, услугата си е много добра, но ти ще си решиш, не позволявай бтк да те насилва




Накрая - дългогодишния опит, че с бтк, ако не се развикаш и не позаплашиш малко - работа не се върши :) , за голямо съжаление все още е така.

с блага дума не става. с благи думи и молби ми пренасочваха портовете 3 седмици, като креснеш малко /театрално/, и кажеш, че утре отиваш да пуснеш жалба - нещата се решават почти веднага :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.