Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема много бавен БТК ADSL Web Mailнови  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 08:31



Писмата-изпращани и получавани- през БТК ADSL Web Mail се забавят с час и дори повече.
Обадих се на хелпдеска още преди някокло месеца, обадих се и вчера- "ДА ЗНАЕМ ЗА ПРОБЛЕМА- РАБОТИ СЕ....."
Знам че нормално това "изчакванЕ в опашката- както го обясниха от хелпдеска" е до няколко минути нормално. Така ли БТК няма техническа вЪзможност да докара това време в приемливи граници.
Какво излиза: за да изпратя писмО и да получа бърз отговор ми трябват около 2 часа.
Имам следните два въпроса: 1.това нарочно ли е направено за да се откажем да използваме тази услуга( в смисъл - предлага се , но не става за ползване)
2.Ако това е технически недостатък, толкова ли е скъпо като решение да се коригира.
Защото ,съгласете се , такива изчаквания са крайно неприемливи.



Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mailнови [re: lvo]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано19.12.06 11:58



За това много хора използват другите съществуващи "пощи"!






Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mailнови [re: lvo]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано19.12.06 15:46



не може да разчиташ на нито една интернет базирана услуга 100%, независимо кой е провайдера.
това че бтк имат проблеми е очевидно, но да не забравяме, че натоварен смпт сървър може да държи писмата в опашката по 20 - 30 минути, а ако е комбиниран а антивирус и антиспам лесно ще задмине 30-те минути



/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mailнови [re: lvo]  
Автор bluesprite ()
Публикувано20.12.06 16:01



Това положение е така откакто съм абонат на адсл, тоест година и половина. Много бързо се отказах да им ползвам смтп-то и не знам кой би издържал да го ползва при тези закъснения, то се обезсмисля напълно. Направи си един акаунт в gmail.com и ползвай тяхната услуга. Можеш да го конфигурираш така, че да ползва друг адрес на подателя, а също и да ти препраща мейлите на даден адрес, и т.н. Ако имаш регистриран домейн, можеш да пробваш услугата на Майкрософт, да им ползваш дисковото пространство и сървърите, но с твой адрес.

Мейла на БТК го зарежи, след като от година работят и не са го оправили, няма и да го оправят. То как пък на всички други мейл провайдъри не им се задръства опашката, а на БТК е постоянно задръстена? Не вярвам толкова много потребители да се натискат да им ползват бавното смтп.





Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mail [re: lvo]  
Автор3opoв (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 16:03



Като дългогодишен служител на БТК ,избягвам да ползвам услуги от БТК.



Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mailнови [re: lvo]  
Автор mimi_1999 (непознатка)
Публикувано29.12.06 10:34



Здравей!
Исках да те питам точно за пощата на БТК. Вчера си инсталирах АДСЛ, но помня, че в центъра ми казаха, че ще имам право на поща, а вчера не открих къде да си направя такава. Разбирам, че е много бавна, но на мен ми трябва понеже ми казаха, че за всички промоции ще ми изпращат съобщение. Просто плащам чрез разплащателна сметка и искам да знам ако има промоция, която ще ми намали месечната такса.
Можеш ли да ми светнеш как да си направя поща? По принцип нямам право на допълнителна поща, но аз мисля че на обикновена имам...
пък де да знам...



Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mailнови [re: mimi_1999]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 19:40



Ей тук

като си напишеш юсернейма и паролата които се намират в долната част на протокола, с който ти е пуснат ADSL-а и излизат разни опции, една от които е за конфигуриране на пощата.



Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mailнови [re: mimi_1999]  
Автор bluesprite ()
Публикувано31.12.06 18:08



Не разчитай на БТК да ти пращат емайли за промоции, аз откато съм абонат не съм получил нито един. По-добре проверявай сайта на БТК или този клуб, откъдето ще научиш за всяка промоция още преди да е оповестена от БТК. ;)



Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mailнови [re: MoPcKu]  
Автор alimpdick (непознат )
Публикувано22.01.07 15:50



A не би треало, но все пак е безплатен,толкова за 0.00лв за е-поща на месец
:)



Тема Re: много бавен БТК ADSL Web Mailнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор alimpdick (непознат )
Публикувано22.01.07 15:57



ДА,но това се предвижда още при изграждането му,гадно е че не ползват сам 1 SMTP server,no backup,само банките и корпоративните имат такъв,но за да има backup,ще трябва или да се вкл. в цената на АДСЛ или допълнително заплащане за услугата,за да може да се плаща на съпорта и.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.