Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ще има ли промоции за старите клиенти на АДСЛнови  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 15:21



Моят договор от миналата година изтича след по малко от половин месец. Понеже все още се двоумя дали да преподписвам, интересно ми е дали има някакви промоции за старите клиенти? Миналата година предподписах за 1 година при условие 1 безплатен месец, но тая година май тези условия са само за нови абонати, така ли е?



Тема Re: Ще има ли промоции за старите клиенти на АДСЛнови [re: A]  
Автор C_H (непознат )
Публикувано11.12.06 15:32



Мисля няма, като гледам коя дата е най-вероятно няма и да има. Поне няма да е за Коледа/Нова Година.



Тема Re: Ще има ли промоции за старите клиенти на АДСЛнови [re: A]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 22:16



Че защо ти е да преподписваш!? Договора автоматично се подновява за 1 месец. И така всеки месец.



Тема Re: Ще има ли сапунче за старите клиенти на АДСЛнови [re: A]  
Авторglog (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 23:21



незаконно е да има различни условия за настоящи и бъдещи клиенти , но ти като си си го сложил веднъж, па сложи си го пак , можеш направо за 24 месеца да подпишеш



Тема Re: Ще има ли сапунче за старите клиенти на АДСЛнови [re: glog]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 07:56



Абе..какво да кажа. Алтернативата ми е 16К за 20 лева, което май никак не е добре. Иначе, ако остана на БТК ще трябва да преподпиша наистина, защото сега давам 40 лева. Всъщност - вероятно това е пътят на размишление на много хора, живеещи в провинцията - БТК добре си е направила сметката като монополист.



Тема Ееее!нови [re: A]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 10:10



бТк и монополист на Интернет пазара. Мечтиииииииии!
бтв:

- долу в дясно.



Тема Re: Ще има ли сапунче за старите клиенти на АДСЛнови [re: A]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 11:30



БТК добре си е направила сметката като монополист.

Докога БТК ще е оправдание за неконкурентноспособни алтернативни доставчици?

Цитат: В момента в България има над 20 алтернативни на БТК телекомуникационни мрежи.

Източник:





Тема Re: Ще има ли сапунче за старите клиенти на АДСЛнови [re: rocт]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 11:35



Ами така е - монополист е. В по-малките населени места очевидно пазарът няма необходимия потенциал, за д аподхрани развитието на мести доставчици, та евентуално тези доставчици да станат конкуренти. Всеки ще се съгласи, че скорост от 16 К не звучи никак добре, и то за около 20 лева, но при мен реалността наистина е такава.



Тема Re: сложи си го сам създаи 15000 безработнинови [re: A]  
Автор L.M. ()
Публикувано12.12.06 13:57



Абе..какво да кажа. Алтернативата ми е 16К за 20 лева
-
-
ако така се разсъждава то ДА наистина в скоро време няма да има друг на пазара освен монополиста и тогава ще си ебе 'амата

не е ли по добре да отидеш при местната ланка или кабеларка и да им кажеш пи4ове трябва ми толкова и толкова скорост за такива пари - би трябвало да се намери решение

Хаиде ще го кажа по малко по друг на4ин в България има 286 града и ок 2442 села , както знаем във всеки един град и във всяко едно село има поне по един достав4ик - това са 3000 4овека които хранят освен своите семеиства и поне още 2-3 , да приемем 4е това са 12 000 4овека които се изхранват от този вид деиност

а сега нека видим какво ще стане ако ги нямаше ланките и вси4ки отидехте при ветекато - 12 000 безработни и което е по лошото вашите 20 кинта месе4но няма дори да остават в България ами ще потъват из дебрите на някоя офшорка собственик на ветекато ...

Редактирано от L.M. на 12.12.06 14:06.



Тема Re: сложи си го сам създаи 15000 безработнинови [re: L.M.]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 16:37



а сега нека видим какво ще стане ако ги нямаше ланките...
....ще потъват из дебрите на някоя офшорка собственик на ветекато ...


Ти как ще ми гарантираш, че при сега течащите процеси на окрупняване
на LAN мрежите, утре твой собственик няма да е някоя офшорка?

Платил съм си таксата, получил съм си услугата, доставчика да си харчи
парите както си прецени, мен това не ме засяга (и не би трябвало).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.