Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема помощ  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 08:17



народе , помагайте,

ДСЛ- светодиода гасне през неравномерни интервали , почва да мига и след 30-300с светва отново. през това време естесвено няма нет, модема/рутера/ дава network unreachable .

това почна да го прави откакто застудя, отначало само през ноща, вече и сутрин.

през деня оправя.

нещо от хелп деска май не ми обръща внимание и днеска ще ескалирам , щото до понеделни ще си играеме на тука има тука нема нет.

проверил съм целия кабеляк до кутията , разкарал съм телефона и сплитера и пак прави мизериите .

какво да правя ?



Тема Като начало...нови [re: az]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 09:31



...можеш да върнеш сплитера на мястото му....



Тема Re: Като начало...нови [re: .]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 12:31



аве не е от сплитера, тука подгоних експлоатацията, ама секи се праи на ударен и си прехварлят топката един на друг.

чифта нещо не е в ред и се скапва от студа



Тема Re: помощнови [re: az]  
Автор DTMF (член)
Публикувано15.12.06 13:29



а като телефон как е?



Тема Re: помощнови [re: DTMF]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 15:23



перфектен, явно нещо му се губят високите честоти, а аз съм и далечко от централата, пък и съм на 4М , кофти ситуация , от 24.00 до 10.00 - теория на вероятностите . напълно произволно се закача и разкача , понякога често, друг път работи с часове



Тема Re: помощнови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 15:26



днеска се покриха експлоатацията - ден на майстора , въпреки че ги познавам всичките ;) , ма кой работи петък,

кажи като ги хвана, какво да ги накарам да свършат ,

мерите ли честотна характеристика на чифта /много се съмнявам/

т.е. какво точно се прави, за да ги подгоня, че нема да имам нет през студовете със месеци.



Тема Re: помощнови [re: DTMF]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 18:46



ейй , дойдоха ве, в 4,30 дойдоха :)

лошото, че требе да се сменява 50 м кабел мин. , щото казаха, че има 'земя' , което аз разбирам утечка към земя.

ма как го установиха само със слушалка така и не разбрах :) , па и неща да разбирам.

супер са пичовете ,в понеделник ша имат по едно пиене от мене ;) , ако сменят кабела де ;)



Тема Re: помощнови [re: aз]  
Автор DTMF (член)
Публикувано15.12.06 22:52



Чифта може да се измери от компютъра в централата ,може и от експлоатацията ако са ги снабдили с необходимите уреди,което много ме съмнява)))Все пак не са служба продажби

Днес ходих да оправям един телефон ,на някаква фирма ,трябваше само да и закача инсталацията на чифта- работа за 2 минути....

Обаче жената била измила плочките и искаше да изчакам няколко минути докато изсъхнат (по принцип нямам излишни 15 минути за глупости но се съгласих да я изчакам)....След 15 минути идва и ми казва :
- Аз съм управител на хотел и чакам гости,телефона ми не е толкова важен ,елате друг ден понеже сега съм заета.
-Казах и добре както желае ,и си тръгнах .

Половин час след това пак се е обадила на повреди и казала че нищо не съм направил и телефона им пак не работил....


Тъпа тъпа тъпа овца до няма и къде,нямам думи



Тема Re: помощнови [re: aз]  
Автор135 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 20:53



АЧХ на чифта ха ха хааааа, сладур



Тема Re: помощнови [re: aз]  
Автор135 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 20:55



а тия са от печените :-) дано си късметлия и само с едно подменяне на 50 метра да минеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.