Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 29.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 17:57



Какви са ви впечатленията от интернета за периода 30.10.2006-01.11.2006 ? НЕКАЧЕСТВЕНА УСЛУГА !!!! НЕ-ГОД-НИ-ЦИ, ИСКАМЕ СИ ПАРИТЕ ОБРАТНО !!!!



Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: Любo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 18:04



От миналия четвъртък имам проблеми, а в посочения ден нямах над 14 часа.
Срам ме е да кажа, че плащам на тези говеда 40 лева на месец, но радостната новина при мене е, че договорът ми изтича след 2 месеца.



Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: Любo]  
Автор bluesprite ()
Публикувано01.11.06 18:28



Точно в този период, впечатленията ми са отлични. Стабилна връзка и скоростта е на макс.



Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: bluesprite]  
Авторjhhhh (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 20:42



я един доволен от нета на БТК за последните 2 дни.хех
а как ли е в хелп деска?



Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: jhhhh]  
Авторфck (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 20:55



ЛАН-аджий,бягайте при жиците в небесата--правете опит за летене.....
а и бтк ще е по добре без вас--разбирачи,ламери и .........щото и без тва спамите хелпдеска а сериозните хора не могат да се доберат до там от вассс...
пък ко искате--карайте и на комутируем достъп,ко ше му е





Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: Любo]  
Автор D-rA ()
Публикувано01.11.06 22:28



Що бе, снощи ъплоудвах 15 Мбт за 4-5 минути и няма проблем, и днес също- хвърчи ли хвърчи- и май ще разкарам лана от службата, а тук съм на 1024



Освободи душата си, тя може повече от теб

Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: фck]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано09.11.06 08:45



като каза "жици в небесата", знаеш ли, тук в момента бтк цифровизират абонатните линии....
те такива жици в небесата, които оставиха не съм виждал и при най-лошите софийски ланаджии
даже веднъж питах едни момчета "пичове, тоз кабеляк от стълба до ей тия 4 къщи няма ли да ви направи някой ден проблем бе" и те познай какво казаха ... "ми, ние скоро ще минем пак и ще преправим всичко наново"
я сега познай от 3 пъти кога точно ще минат, и ще поправят висящия под 45 градуса разхлабен кабеляк... ?
иначе го даваш много умно, но явно ниищо не си видял, и само лаеш, извинявай за израза ;)





Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: C.Capъeв]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано09.11.06 16:08



ами така е на село



Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: Пeтъp_]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано16.11.06 08:30



така е и у ваше село, огледай се ;-)





Тема Re: БТК ИНТЕРНЕТ - НЕГОДНИЦИ !!!!нови [re: D-rA]  
Авторfsk (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 20:42



извинявам се на всички тук ако лая,но съм ходил по белия свят и съм видял бая жици из небето--но испълнени кат тук от некадърни момчета не съм виждал.само в бтк могат да направят у-бан както трябва.повтарям -тва е по целия свят.пък който не верва---нека се загледа по някой американски филм--итам има въздушки ама направени кат хората--итам вървят дсл-и,итам вървят исдн-та...............




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.