Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Не е вярно, днес бях в центъра на БТКнови [re: ADSL4LiFE]  
Автор bluesprite (непознат)
Публикувано10.10.06 16:23



Промяна в цение стана ясно че има - ако си на промоцията за 25 лв, ще трябва да плащаш повече ако искаш нещо по-бързо от 512 кбпс. Не е само за едното подписване.





Тема Re: Не е вярно, днес бях в центъра на БТКнови [re: bluesprite]  
АвторADSL4LiFE (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 19:13



Да, прав си, сигурно заради новата оферта 2мбит за домашни...



Тема Re: Браво,нови [re: rocт]  
Авторфeдъп (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 20:03



абсолютно си прав, то за това не останаха хора в БГ. просто тука рядко има алтернатива. колкото до цените/брой потребители, не беше много отдавна когато осъдиха БТК че държи монопола в/у АДСЛ услугата. Просто на запад провайдерите са под път и над път и затова цените са по-ниски. А за личните впечатления на Nistel, е и аз имам такива просто пуснах и линк за да не изглежда като празни приказки.



Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: Nistel]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано12.10.06 01:29



Всичко изглежда много хубаво - но това съотношение даунлоуд/ъплоуд - 8/1 е направо грозна картинка (особенно за бизнес пакетите).
Да не говорим, че п2п и торенти с подобно съотношение пак е трудно да се ползва... и като добавим и безумното ограничение за 1 станция (тия за лаптопи и други дребни играчки не са ли чували...), още има да се учат.

Welcome to the real world



Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: CaTV User]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано12.10.06 08:45



за старите клиенти - дгд
никога няма нищо за старите, всички благинки са само за новите, нали те трябва да бъдат излъгани
а старият клиент вече е клиент.. при това с дебел двугодишен договор, кой ще тръгне да се напъва да прави нещо за него...
като не му харесва, да си прекрати договора... ако не му харесва да си прекратява договора... ааамииии.. ами да си е чел договора като го е подписвал ;-))))))
те за това никой не се отказва, всички чакат да им изтекат договорите и тогава да решат какво да правят :)
а през това време само мрънкат, но то мрънкането си е типична българска черта :)

the lord of destruction


Тема Re: Не е вярно, днес бях в центъра на БТКнови [re: Deutscher]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано12.10.06 08:46



и като я "апгрейднат", ще трябва да преподписваш
така ще си им клиент до живот ;)

the lord of destruction


Тема Re: Не е вярно, днес бях в центъра на БТКнови [re: ADSL4LiFE]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано12.10.06 08:48



В отговор на:


А може би защото просто искат да са сигурни, че клиентите им няма да избягат и до още 2 години



аааа, ще се сетиш :)
можело значи...

the lord of destruction

Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: Mopфиyc]  
Автор C.Capъeв ()
Публикувано12.10.06 08:53



мдаааа
а тук ако не дам на клиента статично, реално ИП, почва да мрънка, и да заплашва, че щял да иде при бтк ;-)
още като дойде и казва "искам да ми работят всички портове, щото иначе отивам при бтк" :)
така отпратих стотина, да ходят където искат
сега са на 512 не знам кво си, плащат не знам колко си, "работят им всички портове", имат си реалните адреси, като стане гаф, звънят по телефоните, хората от бтк им помагат, и т.н. т.н.
някои от тях сега ще преподпишат за нови 2 години ... :)
абе, щастливи, доволни клиенти на бтк ;-)

the lord of destruction


Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: C.Capъeв]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 09:26



Ами никой уважаващ себе си узър няма да си свърже нет без реално IP.





Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: CaTV User]  
Авторlestat (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 10:44



Голямо изказване направи с това за реалнот ип. Много потребители хал хабер си нямат какво е това реално ип и каква е разликата между динамично и статично. Значи тези потребители са кръгли нули. Всеки които е чел тук таме знае разликите за реално и статично ип. Всеки може да си направи сметка какъв адрес му трябва. Има потребители които въобще няма да им трябва реален адрес.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.