Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Браво,нови [re: bluesprite]  
Автор Nistel (Red Devil)
Публикувано06.10.06 00:33



Ами както и да го погледнеш от 2 МВit до 4МВit ъплоуда не нараства :)

"Ти сериозно ли смяташ, че е справедливо разликата в месечните плащания от 6 до 24 месеца да е цели 27 лева, т.е. почти двойно? Нали се касае за една и съща услуга, вкрая на краищата. И ако сега подпиша за 2 години и след 6 месеца бтк вдигне пак скоростите и пак ме кара да подпиша за 2 и т.н и т.н - колко годишен става договорът ми?
Ако бтк наиситна предлага добра услуга, с добро съотношение цена/качество - защо не пусне услугите без договор - ако предложенията са наистина добри - хората няма да бягат."

Да сериозно смятам,че е справедливо.Виждал съм много оферти на чужди доставчици и съотношението е просто същото.Тези цени които предлагат са едни от най-ниските е Европа и за да си обезпечат печалбата БТК няма как да не се застраховат с 2 годишен договор.

А и никой не те кара да преподписваш ако си подписал веднъж 2 годишен.Ама някои хора първо пишат а после четат.Друг е въпроса,че ако си договолен защо ще си сменяш условията.Стоиш си на сегашния договор и си ползваш спокойно.Като ти изтече прави каквото искаш.

30лв на месец толкова ли много са.Навън хората масово взимат коли на лизинг за 5 години,апартаменти за 10-20 години тука за интернет по 25-30лв/месец е проблем - е жалко ако наистина е така.

-=MaHLaN=-


Тема UL/DLнови [re: CaTV User]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 00:39



Намаленият upload ще попречи на препродаването на ADSL.
Да са живи и здрави стандартите за UL/DL, трябва някои
неща да се нагаждат спрямо местните условия. :)



Тема Около уволнениятанови [re: lestat]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 01:20



Тези договори спират много хора, а това преподписване е изключително тъпо.
Защото когато подпишеш договор за 2 години кой ти дава гаранция,
че в тези две години ти ще имаш работа т.е ще имаш възможността да си плащаш.
Ами ако те уволнят? Какво правим.


Ако внимаваш какво, къде и как работиш, ще намалиш вероятността от уволнение.


С договорите БТК иска да си гарантира приходите, както много компании
на нейно място биха направили (или биха искали да направят ).



Тема Re: Браво,нови [re: Nistel]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 08:13



В отговор на:

Друг е въпроса,че ако си договолен защо ще си сменяш условията.Стоиш си на сегашния договор и си ползваш спокойно.Като ти изтече прави каквото искаш.



Ами поради заминаване в чужбина, например. Човек за такъв дълъг период от време никога не може да предвиди какво точно ще се получи.



Тема Re: UL/DLнови [re: rocт]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 08:16



Защо да пречи? Доколкото знам, пречка може да бъде например броя на сесиите, а самият интернет си работи и при съвсем ниски стойности на ъплоуд-ът. Е, друг е въпросът, че може да попречи на препродаването понеже ниската скорост няма да устройва някои, но то по тази линия ще има пречка и при продаването.





Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: gogo]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано06.10.06 08:31



Ами да си се включил по-рано. Нещо и за старите усери да има!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: KlD]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 08:52



Е старите тарифи бяха само за хора, които нямат друг избор.



Тема в грешка синови [re: gogo]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 08:59



няма такова нещо.
1024 е само срещу 31 лв.



Тема Не е вярно, днес бях в центъра на БТКнови [re: gogo]  
АвторDeutscher (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 09:53



Промоционалните условия (от сорта на 25 лв) не важат повече, съответно избора е следния - или преподписваш за още две години с 1024 за 31 лв, за 2048 за 37 лв или оставаш на 512 за 25 лв. Аз избрах 2048. :-) 250 лв. разлика за тези 2 години, но все пак скороста 4 пъти по-бърза. А догодина виж ще я апгрейднат още. ;-)



Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: lestat]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 12:46



Ами спестявай за да имаш пари като те уволнят. Гаранция за светло бъдеще и Георги Първанов не може да ти даде, макар че той и партията му си падат по такива обещания, така че трябва сам да си го осигуриш. Аз например имам достъчно пари за да си плащам всички сметки за година напред, дори и нищо да не правя.
А и сумата за интернет не е някаква невероятна, все ще събереш 40-50 лева за месец.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.