Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Браво,нови [re: Nistel]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 19:34



този път може да се каже, че БТК все пак успя да влезе в крак с времето - единствената ми критика остават задължаващите договори - ако и върху тях поработят, никак няма да сбъркат.





Тема Re: Браво,нови [re: CaTV User]  
Авторfsk (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 19:42



че влиза-влиза,започва внедряване на ADSL2+ технологията....





Тема Re: Браво,нови [re: fsk]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 20:32



Дай повечко инфо, ако си от БТК - какво представлява, кога ще тръгне и т.н.





Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: Nistel]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 20:33



Ти сериозно ли смяташ, че е справедливо разликата в месечните плащания от 6 до 24 месеца да е цели 27 лева, т.е. почти двойно? Нали се касае за една и съща услуга, вкрая на краищата. И ако сега подпиша за 2 години и след 6 месеца бтк вдигне пак скоростите и пак ме кара да подпиша за 2 и т.н и т.н - колко годишен става договорът ми?
Ако бтк наиситна предлага добра услуга, с добро съотношение цена/качество - защо не пусне услугите без договор - ако предложенията са наистина добри - хората няма да бягат.



Тема Re: Браво,нови [re: CaTV User]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано05.10.06 21:29



За теб гугъл няма ли? Или само до СaTV се ограничаваш?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: az]  
Авторlestat (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 22:08



Тези договори спират много хора, а това преподписване е изключително тъпо. Щом искаш да си вдигнеш скоростта отново нов договор за две години и наистина става безкрайно. На Пловдиският панаир те пуснаха нещо ново тези които искат да се откажат от АДСЛ можеха да го направят при следните условия ако си с договор за 12 месеца за оставащият период заплащаш по 4 лв, ако си с договор за 2 години за периода оставащ заплащаш по 2 лв. Нямам нищо против да подпиша договор, но смекчващи обостоятелсва. Някои прегледа ли общите условия или по-точно частта в която можеш да се откажеш, без да плащаш нищо но при определени условия и първото беше по взаимно съгласие на двете страни. Много ми е странно как би се постигнало взаимно съгласие. Вдигнаха скоростите това чудесно, но това безкрайно преподписване и в един момент когато си подписал договор за 2 години без да се усетиш той става за доста повече. Досега всяка една нова промоция на БТК е с преподписване на договорите за нов срок и така до безкрайност и си връзват клиентите. Ако смекчат условията по прекратяване на договора ще има повече абонати. Защото когато подпишеш договор за 2 години кой ти дава гаранция, че в тези две години ти ще имаш работа т.е ще имаш възможността да си плащаш. Ами ако те уволнят? Какво правим. Пък за комуникацията да не говорим едно пише в сайта отиваш на място там седят и те гледат като изтървани. Нищо не знаят по въпроса.



Тема Re: До 4 мегабита скорост с новите БТК ADSL пакетинови [re: Nistel]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 22:18



Току- що им се обадих и аз!За 1024 kbit/s само новите абонати ще плащат 30,99 лв.!Тези които вече са на договор за 25 лв. си остават на тази цена и скоростта се удвоява и става и за тях 1024 kbit/s !Не трябва да се подновява договора, автоматично ще се вдигне скоростта до няколко дни!Два пъти го питах за по- сигурно!
А честито!



Тема Re: Браво,нови [re: KlD]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 22:38



Не ми се търсеше, понеже така или иначе там няма да пише кога/къде се въвежда от БТК, а това на този етап е най-важното.





Тема Re: Браво,нови [re: CaTV User]  
АвторCaTV User (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 22:40



Открих обаче един доста сериозен недостатък. 2 мегабита - само 0.25 ъплоуд. Къде е сега точката да обясни как нормално за стандарта било съотношение 1:4.





Тема Re: Браво,нови [re: CaTV User]  
Автор bluesprite (непознат)
Публикувано05.10.06 23:17



Аааа аз ще ти кажа бе, това е защото даунстриймът нараства по експоненциален закон, а ъпстриймът - по линеен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.