Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 20.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема мисля - добра идеянови  
Автор t28 (непознат)
Публикувано06.07.06 00:43



Имам предложение:
Да вземат всики любители на Любо "свинята" да се изместят в клуб "Интернет" или "Доставчици на интернет". Имената на самите клубове прекрасно подсказват, че темата xDSL е точно за там.
От година и половина в този клуб нещата толкова се осраха, че имам вече предложение БТК да се казва БИК (т. е. Българска Интернет Компания)
Толкова добре звучи, нали?
Все пак целия умствен багаж на великата "компания" е насочен точно в посоката "да докажем, че сме по-велики от местния LAN доставчик".
Моля за извинение, ако някой се обиди, но върнете се по-назад във времето - в този клуб имаше къде по стойностни теми от сегашните - "На БТК ли е по-голям или на xxxx LAN доставчик"

Извинявайте за безпокойството.

пп.
Призовавам всички грамотни хора (които тук са болшинство и не веднъж са го доказвали) да ме подкрепят.



Тема Re: мисля - добра идеянови [re: t28]  
Автор D-rA ()
Публикувано06.07.06 14:06



Мисля че си много много прав. Не че и интернета не е в сферите на бТк, но когато възникна този клуб, БТК си беше Българска ...., а вече с туй малко б..., е трудно определима.

Освободи душата си, тя може повече от теб



Тема Re: мислянови [re: t28]  
Автор Q23 (телефонист)
Публикувано06.07.06 17:05



За абонатите на БТК явно АДСЛ-а е най-горещата тема.
И на мен ми се иска да има интересни теми с въпроси - семки за акъла, ама на...
всичко кръжи около АДСЛ-а

.
След като БТК "влезе" и в бизнеса с недвижими имоти (по светлия пример на Макдоналдс) - може би форумът трябва да се прехвърли в раздел "Недвижими имоти" ...
След масовите кражби на кабели и опустошения на колектори, набиващите се в съзнанието раздели са "Вампири" или "Студио Х".
Като не поддържат каналните мрежи и създават опасност за здравето и имуществото на населението, директно отиват в "Застрахователи" и "Съд и Право".
Призив - "БТК достйна тема за всеки форум".
И все пак - дали БТК все още се занимава с телекомуникации?




Тема Е, това е [re: Q23]  
Автор t28 (непознат)
Публикувано06.07.06 17:14



Явно не съм се излъгал в оценката си за хората тук!!



Цитат: "И все пак - дали БТК все още се занимава с телекомуникации?"
Явно напипахме ядката на темата!

Отговор: Колега, опитай се да си откриеш ISDN нейде из България например. Тогава ще видиш какъв цирк ще настане. "Ама защо ви е? Това е остаряла технология!? Открийте си ADSL!?" И след като на дълго и на широко им обясниш, че просто искаш да телефонираш, а не да сърфираш, ще си дойдете на думата: "Ама нямаме!? И не знаем кога ще има!?"
Ами как ще имате. То това не ви е в дейността

Айде, че ....



Тема Re: Е, това енови [re: t28]  
Автор D-rA ()
Публикувано06.07.06 17:40



Не точно самия ISDN, а NT- та няма кой да им внесе (или пък нямат пари да си внесат). И то в София, а вероятно и навсякъде.
Чаках 4 седмици докато ми намерят за един клиент, били забутани в някакъв кашон, свалени от нейде от употреба....
Май май, отиваме към втора употреба компания



Освободи душата си, тя може повече от теб

Тема Ами Nt_танови [re: D-rA]  
Автор t28 (непознат)
Публикувано06.07.06 18:05



Сигурно в София е така - все още има капацитет де - ама я ела в Русе, иди в Плевен или пък .... Като цяло в БГ няма ISDN.
Доколкото знам договорите със Сименс и Ериксон били отдавна прекратени - по чия гениална идея - не знам


Пък ако е само за NT_та - ще им намерим! Направо можем да ги заринем! Ама не са казали.
Уж имаше приказка преди еди-колко си месеца, че са почнали преговори за подновяване на договорите със Сим.. и Ериксон, ама какво става ....
Пък за уникалните акаунт "мениджъри", които здраво шетат из кулуарите на "компанията" да не отваряме приказка - не веднъж или дваж е ставало дума в този форум.



Тема Re: Е, това енови [re: t28]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 22:20



Абе ти от кое село си?



Тема Айдеее,нови [re: xxx]  
Автор t28 (непознат)
Публикувано07.07.06 10:52



почна се!


Ще ти отговоря - от мноооого по-голямо от твоето. И ние ядем доматите с коловете!?
Ако нямаш нещо за казване, моля не цвъкай.



Тема Re: Е, това енови [re: t28]  
Автор4OKO (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 17:31



Само не мога да разбера какво те учудва. От край време се твърди че от тук нататък БТК ще се насочи към широко лентов интернет, в което число е АДСЛ-а. Какво очакваш да видиш реклама "Открийте си нов телефон" :0
2.5 млн. потенциални клиенти за АДСЛ са един най-големите пазарни сегменти. Че проблеми има, но коя голяма фирма ги няма, ако си помослиш ще се сетиш за дузина такива.
А относно някои приказки за компетентноста на персонала които постущанно виждам: "акаунт мениджърите били такива или онакива"- ТЕ НЕ СА ИНЖЕНЕРИ, А ТЪРГОВЦИ - време е този факт да се запомни. Тяхните постижения се измерват в продажби т.е тези които са добри,макар и не инженери, остатат на работа. Другите които не могат си заминават. колко просто звучи :) А всъщност е доста по сложно защото работещите в БТК са една представителна извадка за целия ни трудов пазар, т.е "плюейки" в/у тях оплюваме самите себе си. Че е пълно с некъдъници, то е ясно, къде ги няма, просто саповече понеже работят повече хора. Това че някои фирми казват "при нас работят най-добтите" са фирми от малък мащаб. Рано или късно те се сблъскват с кофти служители.
Това е за сега
ПП Темата ти иначе е интересна, но едвали ще срешне много задълбочени коментари, просто с две думи е по лесно да кажеш БеТака, отколкото да си направиш извода че прехваления Орбител всъшност направи най-голямото признание на пазара на телекомун. като сравни цените си с Лидера



Тема Re: Айдеее,нови [re: t28]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано07.07.06 19:23



и за кво ти е ИДСН? очевидно ядеш доматите с колците, ако и да си от много голямо село


!@#

USER ERROR: replace user and press any key to continue.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.