Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Още ли хрантутите тези мародери?нови  
Авторrювeч (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 19:38



http://www.voipdiscount.com/en/index.html
Инсталирайте, вижте условията за получаване на 7 дни безплатни разговори с FREE - дестинациите и дерзайте. Аз говоря вече втори ден - става навсякъде.
А, забравих, и теглете една благозвучна майна на БТК.



Тема Re: Още ли хрантутите тези мародери?нови [re: rювeч]  
АвторABE (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 22:15



И аз го ползвам, даже съм си вързал едно ATA186 към тях и съм го оставил да си го ползваме като стационарен телефон. Да видим колко ще окретат с безплатните разговори. Иначе качеството е доста добро.



Тема Re: Още ли хрантутите тези мародери?нови [re: ABE]  
Автор L.M. ()
Публикувано12.04.06 03:33



как го правите ве , аз проведох 5 разговора от по 1 минута ...и ме отрязоха ? ква е системата ?



Тема Re: Още ли хрантутите тези мародери? [re: L.M.]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано12.04.06 08:42



"Системата" е да се правят на интересни!
Кога българина най-накрая ще осъзнае, че безплатен обяд няма?!

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Re: Още ли хрантутите тези мародери?нови [re: L.M.]  
Авторrювeч (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 14:52



Молиш един от приятелите си от АйСиКю да речем, да инсталира програмата и да се регистрира. После единственото, което трябва да направите е да се прибавите в своя списък на приятели - ти, като поканил новорегистриран получаваш право на 7 дни неограничени разговори с всички Фрий дестинации, както и 1 евро в сметката си, което мозеш да ползваш за разговори с мобилни телефони - излиза 24 цента на минута.
И не слушай кой какво ти говори - безплатни обяди има и винаги е имало!!!




Тема Re: Още ли хрантутите тези мародери?нови [re: GAlNER]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 14:56



Кога българите ще се научат да не говорят празни приказки!
Чети и тогава приказвай, факта че хиляди хора у нас ги използват говори достатъчно. Обяда не е безплатен, плащаш 10Евро но за период от 4 месеца и разговорите ти до стационарни телефони вече са безплатни а тези 10 Евро можеш да си ги харчиш за мобилни примерно.
България може да излезе от списъка с безплатни дестинации по всяко време и не са длъжни да ти връщат парите но аналогичните на този сайт работят вече от 1 година успешно, как го правят и от какво печелят не знам, това си е техен проблем.



Тема Re: Още ли хрантутите тези мародери?нови [re: rювeч]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано12.04.06 21:45



OK, но защо дава това:

"Check VOIP-IN Number:
Sorry – at this moment there are no VoIP-In numbers available for your country (yet). We will inform you as soon as there are (new) numbers available for your region."

и какво разбират под "soon" ?

Значи калкулацията е интернет+PC(200W ток постоянно, ами ако няма ток или провайдер ?)+год.такса за Visa Electron+10евро абонамент и засега безплатни разговори.

Това си прилича на начално зарибяване, начина ми харесва, но какъв ще е Total-Owner-Cost за по дълъг период ? Или ще си сменяме номера в зависимост колко често такъв оператор пуска промоция, несериозно ми звучи.



Тема Има и по-евтини варианти...нови [re: Astra1.8iGT]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 09:05



...хардуерни варианти но...?
Така или иначе си плащаш абонамента за ИНет, таксата на кредитната и 10 евро



Тема Re: Има и по-евтини варианти...нови [re: .]  
АвторABE (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 10:52



Коригирам се, говорим за без лимитни а не за безплатни разговори, все пак плащаш 10 евро за 4 месеца. За входящи обаждания няма как да стане, не мисля че и в България ще е възможно в скоро време. Единственият вариант който виждам е да откупят номерационен план от някой доставчик, и да станат виртуални доставчици. Което при нашата регулация е почти равно на нула.
С няколко приятеля доста размишлявахме върху бизнес модела им и не можахме да измислим достатъчно смислен начин услугата да е на печалба. Причината за това е че всяко обаждане терминирано в мрежата на БТК, Орбител, Спектър или Кабел се заплаща по определена тарифа. Т.е. 10 мин. разговор към стационарен в България излиза минимум 1 ст. на минута.
Но е факт че за сега услугата работи, и че от известно време плащам на БТК само месечен абонамент и интернет :) Ако не беше факта че ползвам и 01001 от Орбител, сигурно вече щях да съм минал и на ограничен абонамент.
Факт е обаче че в къщи прилича малко на телефонна централа заради експериментите които си правим, и съм ползвал доста подобни услуги, включително и call back, но за сега Stunt VoIP е най-доброто. Така че, enjoy, докато е безплатно :)



Тема Re: Има и по-евтини варианти...нови [re: ABE]  
Автор L.M. ()
Публикувано16.04.06 01:42



ок хаиде да обясниш още веднуж като за малоумен

дърпам си програмката, криеитвам си никнаме и говоря 2-3 минути докато не ми спре далаверата, след това ....сядам на другото си PC дето е и с друго АипИ , свалям си и там програмката и правя като по горе ....

хмм само 4е кои ще намаже 7 дни фрее разговори и как ще стане това ?


моля хелп




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.