Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Внимание ! БТК тарифира непроведенинови  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 21:15



разговори при набиране на телефона за справки 144 !!! Не се лъжете да избирате тоя номер. Глас съобщава, че няма свободен консултант и трябва да изчакате, защото вашето обаждане било важно за тях !!!
Естествено, че е важно !!! Само да чуете това няколко пъти и вече сте се овътрили яко. На мене ми струваше 6-7 лв. и не успях да се свържа в крайна сметка. Обирджии !



Тема НЕ СЪМ СЪГЛАСЕНнови [re: пoтъpпeвш]  
Автор bTk ()
Публикувано05.03.06 07:17



Тарифирането заочва след като се включи оператора( живия човек). Ако при теб е различно 080015500.



Тема Re: Внимание ! БТК тарифира непроведенинови [re: пoтъpпeвш]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано05.03.06 09:29



Ти пишеш На мене ми струваше 6-7 лв.

Цените са тук:

.

Ако си на стандартен план плащаш за всяко успешно повиване по 13 стотинки и после по 2 стотинки на минута.

И сега питане - за колко разговора са ти вземи 6-7 лева. От отговора ще изберем варианта за продължение на дискусията ако искаш.

Само да вметна. че тактиката не се лъжете да избирате тоя номер е дълбоко погрешна. Нещата не се оправят по този начин.

ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Re: НЕ СЪМ СЪГЛАСЕНнови [re: bTk]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано05.03.06 09:59



Може би това е валидно, ако звъниш от бТК-пост.
Ако звъниш от мобилен си плащаш и музиката, и съобщението колко си им важен



Тема Re: И АЗ ТАКА МИСЛЕХ .нови [re: bTk]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 19:10



Че тарифирането ще започне след като чуя гласа на оператора. Затова и написах тоя постинг тука. Щото се оказа, че БТК тарифира обажданията на тел. 144 независимо дали си се свързал с оператор .
Наложи ми се да търся услугите на този номер вчера и трябваше да звъня многократно, опитвайки се да уцеля свободен оператор. Глас ми съобщаваше/на български и английски/ веднага след избиране на 144, че няма в момента свободен консултант и ме молеше да изчакам като през това време се включва мелодия. Аз разбира се изчаквах макар и без резултат. Изумлението ми беше когато си проверих отново сметката в картата и стана ясно, че всичките тези обаждания на 144 БЕЗ ДА СЪМ СЕ СВЪРЗАЛ С ОПЕРАТОР /КОНСУЛТАНТ/ са ми стрували около 10 лева.
Между другото картата ми е на Вивател.

Разочарованието от БТК и услугите за клиенти е огромно. Едва ли ще прибегна повече до телефоните за справки и услуги. А и доверието, което имах към компанията и моб. й оператор вече НЕ Е СЪЩОТО !

Жалко за БТК, ако си позволява да прецаква клиенти по този начин .



Тема само че няма тактика в случаянови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 19:26



Вече писах тука , но ще кажа и на тебе. Обажданията ми бяха от мобилен телефон с карта на Вивател. Мисля, че при всички случаи и откъдето и да звъниш тарифирането трябва да започне след като се свържеш с оператора !!!

На мене дори не ми струваше 6-7 лева само, а малко повече - около 10 лв, ако трябва да съм точен. Не успях да се свържа с оператор, но реших че щом гласът ме молида изчакам за свободен такъв то това не би ми струвало нищо и аз изчаквах. Изчаквах както варианта на бълг. , така и на английски език, и мелодията после. Но без резултат.

Единственият резултат беше, че се прецаках яко с тия обаждания . Съжалявам, че съм понтърсил услугата Справки на тел. 144.
Другият резултат от всичкото това не е в полза на БТК. Нищо че ми взеха парите без да съм говорил. Загубиха моето доверие !
Но явно това не е толкова важно за БТК.



Тема Re: само че няма тактика в случаянови [re: пoтъpпeвш]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано05.03.06 20:47



май трябва да се оплачеш от вивател,а не от бтк,има голяма разлика



Тема Re: само че няма тактика в случаянови [re: DTMF]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано05.03.06 20:53



Технически няма от кого да се оплаква - всичко е ОК.

Какво може да бъде направено по въпроса ми е рано да кажа...

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: и какво му е ОК ?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 21:01



Че картата ми олекна с около 10 лв без проведен разговор ? Ей на това ако му викат уважение и грижа за клиента , здраве му кажи.



Тема Re: и какво му е ОК ?нови [re: пoтъpпeвш]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано05.03.06 21:15



Чакай, не ми се съди на мен.

Техническия отговор е, че БТК е пуснало към Вивател "Начало на разговор", а пък Вивател е започнал да те таксува...

За Човешкия отговор вече казах - рано ми е да кажа.

ReadOnly: spectator@mail.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.