Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами тогаванови [re: няkoй]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 11:15



Баси нещастниците са БТК, щом са стигнали дотам да пускат Начало на разговор без да е започнал такъв !!! Иначе Вивател може и да нямат вина в случая, но БТК се подиграват с клиентите си или онези, които са дръзнали да изберат Справки на тел. 144 ! Самото избиране на този номер без да говориш с никого струва пари ! Дреме ми на мене дали някой щял да ми каже, че съм бил много важен и трябвало да изчакам да се освободи оператор.
За мене е важно да говоря с оператора , а не да слушам разни глупости и мелодии !!!



Тема Re: Ха ! И кое му е нормалното ???нови [re: DTMF]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 11:20



За мене хич не е нормално само за да чуя, че съм бил много важен като клиент и трябвало да изчакам за оператор, да си плащам ! При това без да съм говорил с оператор, а само за да изслушам глупостите им на бълг. и английски, и разни мелодии. Ми да бяха превели всичкото това и други езици, че да ме държат поне 1 час на телефона, за да може да се набутам още по-яко !

Баси нещастниците, щом смятат непроведен разговор за действителен !!!



Тема Re: Ха ! И кое му е нормалното ???нови [re: пoтъpпeвш]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано07.03.06 12:53



може и да не си забелязал, обаче при всички оператори е така, например звъни от Вивател до справките на Мтел и освен че трябва да послушаш малко реклами преди разговора,пак ще си платиш



Тема Не е като едно време...нови [re: пoтъpпeвш]  
Авторaбв (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 18:12



...когато нямаше цифрови централи,и чуваш или заето или свободно.И аз предпочитам вместо глупусти да чувам заето,но да не си плащам.Говоря по принцип,и за мобилните оператори.Не бива когато телефона на този,когото търсиш е изключен,да ти вземат пари.Нека дава трети вид сигнал примерно,за да се различава от заето и свободно.И особено ако си с ваучер,особено с Прима...



Тема Re: Не съм съгласеннови [re: aбв]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 19:02



Все пак тези услуги са създадени, за да са от полза на клиента и да го привличат, а не да го отблъскват. Щото познай отсега нататък дали изобщо ще набера тел. 144 !!!

За примера ти с Мтел съм изумен. Подобна щуротия при Глобул и Вивател няма . Имам предвид да ти таксуват обаждане на номер при положение, че отсреща телефонът е изключен.



Тема Re: Не съм съгласеннови [re: пoтъpпeвш]  
Автор The Bride Of CountDracula (ужасна)
Публикувано07.03.06 20:13



e таксуват го ако е включена гласовата поща на отстрещния, но както и да е. така или иначе компанията (независимо коя ) си решава нещата така както на нея и е угодно ииииииииииии клиента ако иска да ползва ако не иска не....... жалко е но е така. а по отношение на 144 - лошото е че решиха да го правят национален този тел и направих кол център във бургас (това била световна тенденция според бтк). незнам до колко е световна, но със сигурност много неща се объркаха с това решение. включително и това да седиш и да чакаш някой да вдигне телефона. преди когато във всеки град си имаше 144 нещата като че ли бяха по-различни, сега обаче нищо друго не ни остава освен да следваме"световните" тенденции и да си слушаме музиката или пък че обаждането ни е от ОСОБЕННА ВАЖНОСТ:)



Тема Re: Не съм съгласеннови [re: The Bride Of CountDr]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано07.03.06 20:22



не знам за световните тенденции, но единствения кол център е начин да се икономисат заплати и работни места...Бизнес)



Тема Re: Не съм съгласеннови [re: DTMF]  
Автор The Bride Of CountDracula (ужасна)
Публикувано07.03.06 20:34



да пич, от финансова гледна точна не оспорвам това, само че предполагам знаеш какво значи това нали. неуредици поне първоначално (ако не и за по-дълъг период), недоволни клиенти (а както виждаш те наистина са такива) и куп други неща (за неподготвеността на кадрите там няма да говоря, предполагам и това знаеш)



Тема Re: Не съм съгласеннови [re: The Bride Of CountDr]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано07.03.06 20:55



всъщност на някой не им пука,важното е да има реклами по ТВ-то и всичко в БТК да изглежда розово.

Пък и тези нашарени нови служебни автомобили са си точно за това



Тема Re: дори повеченови [re: The Bride Of CountDr]  
Авторпoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 21:16



Не става дума за недоволни клиенти, а за загубата им. Ей на това ако не обърнат внимание в БТК, значи са гола вода. Едва ли като изцакат някой по тоя начин същия ще им позволи да го направят втори път.
Така не можеш да се отнасяш с клиентите си и да ги караш да плащат за услуга, която всъщност не са получили !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.