Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БТК- ADSL - неограничен 512 Въпрос  
АвторПитaм (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 16:06



Искам да попитам как се определят цените... Не е ли фиксирана сметката? Мен ме подведоха като ми казаха, че ми дават безплатен модем, а сега са ми сложили 47, 90 без ДДС само за интернета, а обещаха 36 лева с 10% отстъпка даже за безкрай- 512. Излиза, че лъжат хората. Даже и рекламите са подвеждащи - "Два пъти по-бърз интернет на цени от 20 лв." Пояснете ми, ако знаете. Така, просто не е коректно някак... Не е и приятно, защото си предвиждаш за интернет тези 36 лева, а те стават почти двойно, а като слежим и таксата на телефона и разговорите то става страшна работа.



Тема Re: БТК- ADSL - неограничен 512 Въпроснови [re: Питaм]  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 20:52



Най-вероятно това ти е първи месец с ADSL. Таксата се предплаща. Така че тази сума включва таксата за следващия месец плюс съответната част от таксата (съгласно броя на дните) за предходния месец, от датата на инсталирането на ADSL-а до края на месеца. От следващия месец нещата ще се нормализират. При всички е така, не се притеснявай, аз дори платих почти две такси, защото се включих доста в началото на месеца.



Тема Re: БТК- ADSL - неограничен 512 Въпроснови [re: ADSL]  
Автор bTk ()
Публикувано19.02.06 22:03



ADSL е напълно прав. Това наистина се случва с всеки нов абонат. Лошото е, че бТк не го обяснява с някаква по-подробна сметка.



Тема Re: БТК- ADSL - неограничен 512 Въпроснови [re: Питaм]  
Авторkaбeлapkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 22:39



Да живеят простите кабеларки!Хем по евтино-20 лв неограничен достъп-задоволителна скорост 15-20к,сървър с много филми,музика и игри.



Тема Re: БТК- ADSL - неограничен 512 Въпроснови [re: kaбeлapkaтa]  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 08:23



Ти тъп ли си бе?



Тема Re: БТК- ADSL - неограничен 512 Въпроснови [re: kaбeлapkaтa]  
АвторПeтkoвич (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 23:28



Ми някой да те натиска да си пускаш АДСЛ, кво търсиш тука ?
Стой си на кабеларката и си браузвай с "задоволителните" 15-20к и пискай през ден на админа защо няма мрежа или интернет ?!



Тема Re: БТК- ADSL - неограничен 512 Въпроснови [re: Пeтkoвич]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 18:46



И ако не е тайна, до кога ли ще останат тия филми, музика и игри? :) Освен това се придържам към потребителите по - горе, които изказват съмнение за качеството. Не, че и БТК нямат сривове, но все пак не са някаква бъгясала ЛАН мрежа. Нямам личен компютър, но съм се нагледал достатъчно на ядове от потребители на локалните мрежи. Поне в провинцията, за София незнам. И все пак, ако някой ден си купя компютър, предполагам, че ще се спра и аз на АДСЛ, освен ако не се появи нещо наистина по - добро.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.