Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 02.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Промяната в БТК не е към по-добро :(нови  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано27.12.05 13:48



Промяната в БТК не е към по-добро :(
Очаквах, че новият мениджмънт, наред със съкрашенията, ще подобри обслужването на клиентите - мнооого наивно, много.
Едната от линиите ми целия декември е с проблеми (истина е, че я прехвърлиха на цифрова централа, но това едва ли е оправдание) - нямаше сигнал, след това размениха цифрите й, сега (от 4 дни) отново няма сигнал.
Това, както и да е - с усилие, но може да се приеме за що-годе нормално, но отношението на Хелп деска (мноо убаву ими) е отчайващо - никаква информация - оправдават се с някакви колеги.
А на 080015500 са още по-зле - нямат никаква представа защо обслужването на БТК е калпаво и нямат идея дали може да се направи нещо по въпроса.
АДСЛ ли? - ами при това обслужване, по добре да си избера най-забутаната кабеларка.
Впрочем, от 080015500 казаха, че могат да се изпращат жалби на hq@btc.bg - познайте - 5 дни след майла - никакъв отговор.
БРАВО!



Тема Re: Промяната в БТК не е към по-добро :(нови [re: NikB]  
Авторtoj (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 18:47



Бягай при кабеларките и това е. Тъкмо колежките от helpdesk ще говоря с един идиот по-малко, а от това че в компанията комуникацията куца страдат всички абонати не само ти. Айде и пиши после как е при *LAN



Тема Helpdesk на БТКнови [re: toj]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано31.12.05 21:45





За много години!



Тема Re: Промяната в БТК не е към по-добро :(нови [re: toj]  
Автор The Bride Of CountDracula (непознат)
Публикувано03.01.06 16:43



ми може да пробваш с dial up или wap :))) там и хелпдеск няма да имаш



Тема Re: Helpdesk на БТКнови [re: NikB]  
Авторtoj. (Нерегистриран)
Публикувано03.01.06 20:38



Нямаше нужда да пускаш линк със снимка на родата ти. Аз лично бих ти казал някои неща, но се въздържам поради няколко причини и те са:
1. Като джентълмен не мога да напиша какво си мисля за някои твои роднини от женски пол.
2. Дори да го напиша най-вероятно ще изтрият постинга, защото ще е в противоречие с правилата на сайта.
3. В карайна сметка не си падам по содомията /все пак това е снимка на родата ти/
Като заключение мога да кажа, че си разбрал какво си мисля за теб.

P.S.
Вейдър не двай такива съвети на човека



Тема Re: Helpdesk на БТКнови [re: toj.]  
Автор The Bride Of CountDracula (непознат)
Публикувано03.01.06 20:44



я стига моля те, ще си давам каквито съвети си искам:)))) пък мога и да го посетя лично и да му реша проблема веднъж завинаги



Тема Що, не ти ли хареса снимката?нови [re: toj.]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано04.01.06 02:06



Що, не ти ли хареса снимката?
От реакцията ти разбирам, че си се познал някъде в нея.
А работата е много проста - това, че се съкращава персонал е ОК - много некадърници имаше в БТК, обаче, май не са съкратени точно те.
Разбира се, в БТК работят и много професионалисти, но много рядко ги срещам :)
Надявам се, че след дългите обяснения, най-сетне и ти си разбрал какво съм имал в предвид.



Тема Re: Промяната в БТК не е към по-добро :(нови [re: The Bride Of CountDr]  
Автор The Bride Of CountDracula (новак)
Публикувано04.01.06 21:48



я стига с тия детински работи със снимката, тя си е година, напомня ми на библиотеракаря от света на диска, но не мисля, че най-важното е тя да се обсъжда, има къде къде по-интересни работи.
но не виждам пък теб кво точно те бъркат съкращенията в бтк, жизнено важнили са в твоя случай или просто и правиш вятър на клавиатурката от скука. като те слуша човек и все едно 20 г си пракарал там,че чак и мнение по въпроса даваш, ако толкова разираш що не ми станеш една секретарка след като заема поста - изпълнителен директор



Тема Знаеш ли колко ще е хубаво ?нови [re: The Bride Of CountDr]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано05.01.06 04:34



Знаеш ли колко ще е хубаво да ти стана секретарка, но само ако си умна мадама. Щото ако не си мадама, няма да е интересно :(

Не съм работил и ден на трудов договор в БТК, но от почти 20г пиша по нещо за тях. Разбира се, всеки може да имам мнение.
Мисля, че има маса фактори, които направиха персонала на БТК некомпетентен. Лекарите, област сравнително класическа, учат и обновяват знанията си непрекъснато, а в динамична област като комуникациите - представяш ли си :) ?



Тема Re: Знаеш ли колко ще е хубаво ?нови [re: NikB]  
Автор The Bride Of CountDracula (новак)
Публикувано05.01.06 06:01



о да и мога да ти кажа колко са компетентни и те:))моля те не се шегувай, толкова хора пропищяха от тях..... познатите няма да споменавам:))
иначе си имай мнение, няма проблем, само че като бъдеща моя секретарка мисля няма да е зле преди това да го съгласуваш с мен:))))) иначе да ти кажа като се гледам още съм си от женски пол:))))надявам се няма да искаш тук пред всички и доказетластва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.