Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 04.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Panasonic tda30нови  
АвторDzatara (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 20:53



Здравейте, имам едно питане спрямо една централа тда30 та питането ми е как мога да забраня вси4и аларми, искам да го направя с цел за да мога да изклю4а алармата която свети постояно без да има видим поблем.Вси4ко си работи коректно само4е лампата свети какво да направя.
Благодаря предварително.



Тема Re: Panasonic tda30нови [re: Dzatara]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 21:45



Остави го както си е, за да не съжаляваш после. Ако нещо не е развалено, не го поправяй.



Тема Re: Panasonic tda30нови [re: Dzatara]  
АвторantiPanasonic (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 00:17



Ми квот си направиш сам - друг не може да ти го направи - Panasonic си е Panasonic - Щто е то ISDN :-)



Тема Re: Panasonic tda30нови [re: joro]  
АвторDzatara (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 19:34



Още едно въпрос4е.
Можете ли да ми кажете как да настроя вси4ки вътрешни да присвояват външната линия при положение 4е пове4ето телефони са системни.Да могат да се присвояват директно от бутона.4рез натискане на бутона става само ако оператора които в слу4ая приема вси4ки обаждания не говори по друга линия.
Благодаря.



Тема Re: Panasonic tda30нови [re: Dzatara]  
Автор D-rA ()
Публикувано01.02.06 19:34



Включете се в режим програмиране с РС. Не зареждайте списъка с подпрограми, а от меню Utility кликнете на Error Log.
След това кликнете на бутон Minor и вижте таблицата с прекъсвания на централата- вероятно е пълна със системни съобщения- ако не са ви необходими- кликнете на бутон Clear - и ще ги изтриете.
След което индикатора за аларм ще изгасне.

Освободи душата си, тя може повече от теб


Тема Re: Panasonic tda30нови [re: Dzatara]  
Автор D-rA ()
Публикувано01.02.06 19:37



Какво разбирате под "присвояване" на външна линия?

Освободи душата си, тя може повече от теб


Тема Re: Panasonic tda30нови [re: D-rA]  
АвторDzatara (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 20:27



Да може от друг вътрешен да дръпне звъняща външна линия.Pickup мисля 4е беше.



Тема Re: Panasonic tda30нови [re: Dzatara]  
Автор D-rA ()
Публикувано02.02.06 11:23



Кода е : *4001, където *40 е командата а 01 е номера на градската група, ако е сменян номера на градската група, съответно и последните две цифри трябва да отговарят на номера и.
Има и една хитрина: Освободете си цифра от номерационния план, например "4" и в quick dialing на централата я въведете, а срещу нея този код, така приемането на външно повикване ще осъществите само с избор на "4"

Освободи душата си, тя може повече от теб


Тема Re: Panasonic tda30нови [re: D-rA]  
АвторDzatara (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 21:39



Благодаря много, вси4ки който ми помогнаха за ТДА30 вси4ко се оправи както ми казахте и работи перфектно.
Имам още един въпрос става дума за ТЕС 824.
Когато искам да заема градска линия и избера 0 или 9 спрямо номерационния план винаги илиза от СО3 след това от СО2, а никога от СО1.Това е много гадно.
Дадох на системата систем рестор нищо след което я ресетнах и пак се полу4ава същия номер.Да не е хардуерен проблема.
Благодаря.



Тема TES 824нови [re: Dzatara]  
Автор D-rA ()
Публикувано05.02.06 11:34



прог 121- определяте "0" или "9" ще използвате за изходящо заемане
прог 122- разрешавате циклично заемане на градските линии
прог 400- определяте кои линии са включени с градски сигнали
прог 404- задайте че всички градски са от 1 ва група
прог 405- задайте на вътрешните абонати изходящ достъп до линиите които искате да се заемат с "0" или "9" в дневен режим. 406- нощен
прог 419- тук определете кои градски линии ще се заемат с "0" или "9"

Освободи душата си, тя може повече от теб



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.