Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БТК ADSL - не работи?!нови  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 12:34



Значи, нашата фирма е с оптика към INTERBGC

В къщи съм с ADSL.

От 8 Януари имах загуби на пакети 20-30%, но от вчера даже няма пинг към никой от компютрите на InterBGC

Това на какво прилича? От съпорта на бТК ми отговориха със стандартна Music-on-hold в рамките на 15 мин. - повече не издържах



Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: SAS]  
Автор gesh75 ()
Публикувано02.02.06 13:03



що не попиташ и интербг за ко иде реч




Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: SAS]  
Авторuu (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 15:07



И да се свържеш с тях ще ти кажат, че услугата е негарантирана. На мен ми излизаха постоянно с този номер.



Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: uu]  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 15:58



Абе interBGC обясняват, че проблема е в БТК - и аз това установявам откъм ADSL-а - наистина няма как InterBGC да барат рутерите на ебеТака.

Въпроса ми е адресиран към някой хуй в бТК дето ще каже кога ще ми пуснат нормален нет в къщи Не може да орежеш мрежа с 500К компютри и да се правиш, че нищо не е станало, мамка му!!!



Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: SAS]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 16:55



а ако проблема не е БТК? помисли си защо например напоследък news.bg и topsport.bg сайтовете се отказаха от ИнтерБГком свързаността? Просто порасъждавай!?



Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: ***]  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 17:19



Е, брат, оптиката не е като лан-а - не можеш да "прескачаш" всеки ден, щото ще фалираш :)



Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: SAS]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 19:21



в интерес на истината последните 2-3 дни не е добре работата нещо. преди отва - нета бетон. Но в тея 2-3 дни и особено вчера днеска нещо умира връзката, може би някаква драма се случва, незнам. За Варна става дума и не е в моя компот проблема щото жената в центъра в офиса и тя има проблеми.



Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: SAS]  
Авторceline (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 00:53



Онзи ден се прехвърлих от CableTEL на BTC ADSL.

Вчера вече бях започнала да се питам защо ми трябваше...



Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: celine]  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 08:51



За мене ADSL-а е единственото разумно решение, защото нямам кабелна (към ITVPartner съм), а за ЛАН и думичка не ща да чувам вече...

Абе това само в БГ го има - едни от най-големите ISPта в страната не могат да се свържат като хората... То наште и на интернет инфраструктурата ще ебат мамата, като на всичко друго



Тема Re: БТК ADSL - не работи?!нови [re: SAS]  
Авторпeтъp (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 16:02



като остане само един доставчик в България всичко ще си дойде на мястото




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.