Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?  
Авторпoтeнцялeн kлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 16:28



Без да се налага да чакам куриер? Проблема ми е, че няма как да получа пакета по куриер. За момента не мога да си позволя да седя вързан на едно място да чакам доставка. На сайта на БТК има изброени една камара дистрибутури. Проверих в някои от техните магазини и това което ми казват е, че при тях мога само да си поръчам да ми доставят пакета вкъщи... Що за безумие?!?! Че аз мога и по телефона да го поръчам! Има и някъде, някакъв магазин, където наистина да предлагат АДСЛ инсталирай сам, било то и със заявка за след няколко дни да го вземеш от там?



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: пoтeнцялeн kлиeнт]  
Автор bTk ()
Публикувано14.01.06 20:35



Поръчай си го където искаш и остави мобилен телефон за контакти. Като дойде ред DHL да ти го достави, първо ще ти се обадят и ще си уговорите място и час където да ти го доставят.



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: bTk]  
Авторпoтeнцялeн kлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 11:31



Т.е. няма възможност да не се мине през куриер? Защото в единствено място, на което евентуално мога да бъда открит в нормално време, не пускат куриерите да влизат и ще стане сложно :( А възмоно ли е да го поръчам да го получи друг вместо мен?



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: пoтeнцялeн kлиeнт]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 13:53



e nikoq ot tia firmi li ne dostaviat vecher i/ili prez weekenda?



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: пoтeнцялeн kлиeнт]  
Авторadsl (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 12:10



спокойно - като не те намерят ще ти се обадят от dhl и ще те питат къде могат да те намерят или да им посочиш офис от който ще си го вземеш.



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: hm]  
Автор ford_1.8_diesel (corelDRAW)
Публикувано18.01.06 17:11



Мен трябваше с ДЧЛ да ми го доставят събота,и след като ги чаках цял ден,никой не дойде.На другия ден ми се обадиха че има пратка за мене и на моята реплика"ами вие трябваше да дойдете в събота но не дойдохте"от DHL ми отговориха"Ами да,не дойдохме",но сега можело да ида да си получа пратката от склада им на летище софия,нямало проблем.........



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: ford_1.8_diesel]  
АвторПeшexoдko (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 21:21



Имам заявление за АДСЛ подадено в средата на декември и в началото на миналата седмица ми направиха ранжировката/през това време си помислих,че заявлението ми се е затрило и си подадох друго/.Ся чакам за пратката/модем,сплитер и др/и дано доди преди прелетнити птички!?Аве дън съ съкратили тоя де праща пратката....иначе нищо лошо към бТК.Да са ни живи и здрави и се тъй да ни "разсмиват" с "качествените" си услуги
Незнам другаде има ли го тва:Една фирма сама да си определя правилата/до 10 работни дни за изпълнение на услугата/ и после сама да ги нарушава както си иска.Ти /клиента/се оплаквай на "майка си и баща си".Аз чакам вече 40 календарни дни/не ми се смята колко рабонти са/и станах профешанъл у чакането.Дано доживея финализиранито на услугата.Чувствам се унижен от безразличието.С ко е по-различна тая компания от оная/у тоталитално време/?...писва ми да пиша ...чаоооо



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: Пeшexoдko]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано19.01.06 07:31



Гореща линия

За сигнали и предложения ползвайте Горещата линия на БТК - телефонен номер
0800 15 500 понеделник - петък
от 8.00 до 20.00 часа

Редактирано от ESPACE на 19.01.06 07:32.



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: ESPACE]  
Автор SoCalledChaos (PerfectEnemy)
Публикувано19.01.06 08:22



Мдаааа, и аз от края на декември си чакам обаждане за пратка, но уви! Молбичката си я пуснах в местния бизнес център. Дали да не заявя един брой и по телефона?



Тема Re: Как да се сдобия с АДСЛ инсталирай сам?нови [re: ESPACE]  
АвторПeшexoдko (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 19:32



ESPACE имали проблем с окомплектоване на пакета и не знаят кога ще го решат.Тва ми казаха от Горещата линия.Ами кът не могат да издържът на безплатната доставка,ко съ пъчат-да го направят платен тоя простолуд пакет.
И така след 45 дневно чакане па никой не мой да ми каже кога ще имам ADSL.Ако до първа пролет нямам-ще им е** .....уффффф,нищо не моя им напрая и тва е най-голямат атрагедия!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.