Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: Kaли]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано01.12.05 21:43



По принцип си права.

Спомни си обаче ти като се обади да заявиш новия си абонаментен план какво си казала. Дали простичко си заявила искам да мина на план БТК xx или си помолила да ти обяснят всички тънкости и дори да те предупредят за неща, които повечето хора е ясно, че прозяпват?

Не знам дали ще ми повярваш, но моя единствен въпрос някъде през лятото, когато извършвах тази операция, беше как се изразходват включените в абонамента "безплатни" минути. Трябва да ти кажа, че получих веднага коректен отговор. Без недомлъвки и шмекеруване на дребно.

Какво ще загуби БТК ако премине на таксуване на една секунда е интересен и не много лесен въпрос. Ще помисля върху него.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторKaли (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 22:11



Вярно, така казах, а много ми се иска да се бях сетила да попитам и аз.

Надявам се да се науча най-сетне да чета оферти с интуиция каква липсваща информация има в тях. Това ми се струва не просто "внимателно" четене, а направо някакво разследване и сложна интелектуална задача, която явно не ми е по силите засега. Не се шегувам, повярвай.



Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: Kaли]  
Автор bTk ()
Публикувано03.12.05 06:45



е пусни я тази разпечатка да я видим все пак



Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: bTk]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано03.12.05 09:08



Първия път пропуснах, ама сега ще ти го кажа: крайно време в България хората да се научат да не си пъхат носа в личния живот на останалите.

Какво искаш в момента? Искаш жената да ти каже точно коя е, къде и с кого живее, с кого говори и при добра подготовка да извлечеш още маса информация за нея.

Кому е нужно всичко това? Проблема вече е изяснен. Ако не си разбрал за какво става дума - извинявай, ама и разпечатката няма да ти помогне.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор bTk ()
Публикувано03.12.05 19:46



Скъпи наблюдаващ най-малкото което ме интересува е коя е жената още повече къде живее и с кого. Да не говорим пък за това на кого е звънила. Пък и мисля, че тя е достатъчно интелегентна за да се сети при сканирането да изчисти тази информация. По скоро ме инересуваше дали е звънила на номера от рода на 130,144,180 и т.н.



Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: bTk]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано03.12.05 20:21



Голям симпатяга си!

най-малкото което ме интересува ... на кого е звънила
По скоро ме интересуваше дали е звънила на номера от рода на 130,144,180 и т.н

Та за какво ти е разпечатката? Просто попитай.

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор bTk ()
Публикувано04.12.05 20:59



Голям симпатяга си!

РАДВАМ СЕ, ЧЕ СИ ГО ЗАБЕЛЯЗЪЛ




Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: bTk]  
АвторKaли (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 21:30



Аз всъщност не разбрах, че въпросът за разпечатката е към мене. Когато се обаждах, имах международни разговори през Орбител от летните им безплатни минути, но там всичко беше наред, БТК не таксува нищо. Не помня как беше към номер на Орбител, но не беше необичайно. Останалото са обичайни номера, но броят на включените минути не излизаше.

Обаче този месец имам поне 3 обаждания на 180 - е, сега какво ли да очаквам? И за това съм забравила да питам или да проверя в тарифите им. Най-сериозно и сигурно наивно си мисля, че 180 е все още безплатен. Струва ми се, че 144 вече е платен.

Но за всеки случай спирам с подобни номера до следващата разпечатка :)).



Тема .нови [re: Kaли]  
АвторMarapeв (инж.) (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 23:08



Тези номера никога не са били безплатни.



Тема Re: разпечатка на БТКнови [re: Kaли]  
Автор bTk ()
Публикувано07.12.05 06:58



знаех си , че ще се окажа прав(хем прав, хем симпатяга-много рядка комбинация)
Всички такива номера( 144,180....) нито са безплатни, нито са включени в пакетите с минути.


P.S.
А ако има и дгуги освен наблюдаващия да смятат, че съм симпатяга направете ми фен клуб.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.