Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Не ме карай да се смея...нови [re: Mapkeтинr]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 21:08



...че ми е малко късно! Темата е коментирана нееднократно!
И моля те. Ако стандартите за заплащане в бТк са това което е заслужил, това получава, извинявай но си мнооооого далеч от истината.



Тема Re: Shte digat li zaplatite v BTKнови [re: дokaзaл cи]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано15.11.05 21:14



Специално мога да ти кажа,че лицето на всяка ОВОжаваща себе си компания са нейнЕте търговци

Много си прав да,а какво правим когато скъсат междуградски кабел по който работят няколко десетки хотела и се провеждат главно международни разговори?

Нямаме масло за ладата,няма нафта за багера,няма елементарни материали за затваряне на муфи, служба измерване работи с електронни уреди набор 1975 дето се разпадат всеки ден,на никой не му се копа на ръка щото за 10 лв надник само обяда не можеш да си платиш.

Редактирано от DTMF на 15.11.05 21:43.



Тема Re: м-тел?нови [re: motek]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 22:19



е не се сдържах да коментирам прецизната ти аргументация за акаунт мениджърите на мтел.

извинявам ти се, ако съм те обидил...



Тема Re: Shte digat li zaplatite v BTKнови [re: дokaзaл cи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 22:59



смешко, аз не съм от БТК и гледам и се чудя как за една година бтк от дърво стана още по големо дърво. май тези англичанчета се оказаха големи тъпаци. за една година добре закопаха работата. радвай се че сте монополисти, вземай си парите докато можеш и агонизирайте бавно и славно



Тема Re: Shte digat li zaplatite v BTKнови [re: Пpoфи]  
АвторШeфa ти (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 05:00



"Като говорите с нас поне си викайте и некой който разбира какво иска и ниама да ти се реве."

Чий го държиш там бе да те еба в тенисиста.



Тема Re: Shte digat li zaplatite v BTKнови [re: aз]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 12:53



Като не си кво се вреш дето не ти е работа.Гледал бил
А билетче купи ли си да те еба в разбирача комплексиран!!



Тема Re: Shte digat li zaplatite v BTKнови [re: aз]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 12:58



Ти въобще какав си та разбираш толкова много а.
Според мене си световно неизвестно мрънкало дето нема кво да прави и це ден висис по форумите ,като повечето тука.
А че не си от БТК е ясно.Такав клоун като тебе просто нямя как да работи в такава компания.Айде бегай да копаш лозето селяк такав!



Тема Re: Shte digat li zaplatite v BTKнови [re: k]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 11:16



Като сте толкова велики направете си форум във БТК. Тука всеки може да чете и пише.
Мислех че мога да получа някакъв отговор относно една услуга на БТК, но и въпроса си няма да задам. Явно тук се е пренесъл хелп деска на бтк. И аз ще бегам оттука и след година може пак да се върна



Тема Re: Shte digat li zaplatite v BTKнови [re: Dzatara]  
Авторak.мeн (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 12:45



В БТК има 2 типа служители:
Първиеят са професионалистите,които получават и високите заплати разбира се.
Вторият са разни мрънкала,некадърници и завистливци,които вместо да си гледат работата и да се опитват да си вдигат кфалификацията само търсят място където да се оплачат.А не виждат,че такива като тях с е пълно навсякъде.те просто нямат пазарна стойност.И вместо да са благодарни те лаят по хората,които ги хранят.И то го правят винаги анонимно или по форумите или на ухо с цигарка и кафе с такива като тях.Ако зависеше от мен за такова нещо трябва да има незабавно уволнение.Те са срам за нашата компания.
Една само мога да кажа:В БТК ВСЕКИ ПОЛУЧАВА ТОЛКОВА,КОЛКОТО ЗАСЛУЖАВА!!!!!!!!
На който не му харесва,има програма за него и тя още е в сила.



Тема Re: Shte digat li zaplatite v BTKнови [re: ak.мeн]  
АвторKlD (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 18:16



"Батко, дали да ти не серем у устенцата..." както пеят Ъпсурд...


Ама да ти кажа, съвсем не си прав. Щото има маса некадърни шефове със заплати близки и надвишаавщи 4-цифрените. А в същото време има много знаещи и можещи, които ги тъпчат за по 300 кинта. И не им дават нито възможност за реализация, нито признателност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.