Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: За всички...нови [re: DTMF]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано15.03.06 13:28



За съжаление, точно такова е мнението и настроените на билшинството служители в БТК! Тъжно, но факт! На хората вече не ум пука въобще за кампанията! Нормално! Каквото повикало такова се обадило! Цари пълно безхаберие и жестока незаинтересованост сред служителите! Но, това не е най страшното! Най-старшното е, че същото се отнася, но с два пъти по-голяма сила и за шефовете в компанията! На тях пък не им пука, че на служителите не им пука! Абе, въобще... всичко е както трябва, а?!

Vapcarov?! кое е етично и кое не, бе, мой човек?! Я помисли малко?! Свободата на словото и печата ли не е етична?! Ти подписвал ли си договор за конфеденциалност и какво по-точно пише там?! Да съм споменавал имена и факти?! Изказвам си само и единствено моето мнение! Друг е въпроса, ако то съвпада с другите мнения и още повече, ако клони към истинност! Аз съм човек с ярко изразена личностна позиция и засилено чувство за спараведливос и не обичам да мълча. От малък съм си такъв! Всички ме познават, като такъв и няма да се променя току така!
И определено не съм от хората, които, когато вземат та си намерят работа за 1000+ лв., се самозабравят и решават, че са мноо велики! И всички с по-малки заплати да духат супата!
Не ти ли е хрумнало, че след като се е оформила такава дискусия по въпроса за заплатите в БТК, значи има нещо, което не е както трябва?! Защо нямаше такива дискусии преди 2г., например, когато никой в БТК не взимаше повече от 800лв., а средната работна заплата беше 400лв?! Защо сега хората се чувстват измамени и наранени?! какво не е наред с вътрешния мениджмънт?! Ето това са въпроси, на които всеки служител на БТК има право на отговор!

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Охоо... Запознат!!!нови [re: DJ]  
АвторГa3 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 13:34



Здравей, колега! Явно имаш перфектен поглед над нещата в ИТ-то! Аз нямам какво повече да добавя! Мисля, че си обхванал всичко в един перфектен абзац!



Тема Re: За всички...нови [re: GAlNER]  
АвторЛюбo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 13:54



Я се кажи кой си,да не ти правим проверка наредена от началника!



Тема Male...нови [re: Любo]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано15.03.06 14:56



на горкия ми началник, това е последното нещо, което би му хрумнало...

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Re: За всички...нови [re: GAlNER]  
АвторMTEL (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 12:47



Ha HA ,Vie ste golemi kalafi v toia forum be.Maj si merite pishkite koj e po-golem vrazkar.To vaobshte osven vrazkari i lizachi ima li drugi u toia monopolist narechen BTK?
Toia ot marketinga psuva toia ot eksploatacia, a vsichki ostaneli skachat na sashtia toia Vapcarov.Ebati ekshana!Sho vmesto bonusi ne vi kupiat po edna pushka za grozen divech da se streliate i kojto ocelee vzema golemata para.I bez tova ste izlishno mnogo ta taman she namaleene i nachalstvoto vi she spesti nekoj lev.Che chuvam bili ste na zaguba neshto.
A na Vapcarov mu pojelavam oshte 100 godini da ostene pri vas ta i nie da sme spokojni.Verno e che konkurenciata rajda shampioniti ama e po-dobre da ia nema.
A naj-dobre da ia ima samo na hartia,kakto e vashiat sluchaj.Ebati targovcite imate da znaete.Prochuti na dlaj i na shir sa.Edin da vzemesg drug da udarish.Samo Stefcho Hinkov go biva,ako ne e napusnal veche.Specialni pozdravi za nego.A i NA Nejcho glamavia.Toi Vapcarov znae koj e Nejcho.Sigurno my e desnoto mado.Golem kef beshe kato vi go dadome predi godina i polovina.Choveka s ruskoto obrazovanie i cheren slifer.Ej Vapcarov kato nego da stanesh,kato te gledam kakav si kaval toku vij si go i nadminal.

Obiknoveni gledam m-r Bean kogato mi e skuchno ama veche she sam vi redoven fen be pichove i betekejki.Golem smeh ste[



Тема Re: За всички...нови [re: MTEL]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано16.03.06 15:15



Мерси за Нейчо! Дано и ние да ви дадеме един такъв, като него! Но нещо ми подсказва, че няма да го бъде пще дълго. Ще земем да ви го вънеме!;) Горките му служители! Как ги дръпна от БТК-НЕТ, та паднаха на двойно по-ниски заплати... Пък после били лоши търговци... Както казах - всичко е въпрос на стимул!
Нема стимул - нема бачкане!

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Re: За всички...нови [re: GAlNER]  
АвторMTEL (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 17:20



Pich prav si.BTC-NET beha dobri spor niama.Makar che imaha otlichni uslovia za rabota,no povecheto ot tiah sa na nivo,ako ne tehnicheski to pone kato hora.
Dokolkoto si spomniam neshto gi iznudiha ,a tia deto ostanaha sled osnovnata grupa si imaha dosta nepriatnosti.OSOBENO EDIN OT TIAH!
Takav kur kapan my napraviha ,che ne znaeshe kade e 1 sedmica!Dori i nie ne mojahme da mu pomognem navreme.Prosto kasno se oseti picha.Veche beshe kasno.Az ako biah na negovo miasto shteh da gi sadia.
A za Nejcho edva li she ni go varnete ,osven ako ne sa my porasnali vrazkite mezduvremenno!
Ti gotin tip mi izglejdash ta ne se obijdaj ot parviat mi posting.Prosto ste mi smeshni s tia izkazvania po forumite.
Ajde badi zdrav i si sloji na onaia rabota takiva debili.Ne che i nia gi niamame ,ama tia vashte sa unikalen sluchaj.Kakto kazah nema vtori takiva!!!!



Тема Re: За всички...нови [re: MTEL]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано17.03.06 08:42



Мдаа, истина си е! Нейчо, едва ли има начин да ви го върнем! Дори и да са му пораснали връзките. Наистина сме смешни с този форум и това си е факт. Но според мен, този форум е нормално следствие от дадена причинно-следствана връзка. На мен лично, всичко ставащо в компанията от 1 г. насам, ми минава през центъра на гащите, защото ми е пределно ясно, какви са плановете на ръководството, поради това че известен поглед отгоре. А плановете определено не са на добре за персонала на компанията. Защо тогава да ми пука?!
Аз лично от 6 месеца се замислям да мигрирам към друга компания и една от крайните дестинации, определено е Мтел! Харесва ми тази компания. Като структура, като управление на персонала и отношение, както и това, че е винаги е на върха на вълната. Не знам кви са тия дето дойдоха от Мтел в БТК, но определено нещо не им е наред!

-+No Pain-No GAIN+-

Редактирано от GAlNER на 17.03.06 08:43.



Тема Re: За всички...нови [re: GAlNER]  
АвторMTEL (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 12:21



Doshli sa tia deto gi poizgoniha ot tuka i koito imat vse pak neobhodimite vrazki za da se zakachat pri vas.Az li da ti obesniavam na tebe.
Ama vie vse pak imate i drugi sveji popalnenia.Tia majstori ot Mobikom sashto Vi podsiliha.Spored men bez tiah do sega da ste falirali veche!
Kvo da pravish BTK vinagi e bila naj-jelanoto miasto ot opredelen tip hora(pardon)profesionalisti iskam da kaja,da ne se obidi Vapcarov.To neshto zamlakna tova momche,vze da mi lipsva.
Predlagam Vi da otvorite edin kanal s preki vkluchvania i kato iska niakoj da se izkazva da vliza direktno v efir.Taka she se poluchi neshto kato tok show.Garantiram ti che she izbiete ribata i rejtinga Vi she skochi dosta

Kupon da stava.Ej Vapcarov edin vapros kam tebe:
Da ne si edin puhkavichak i edar tip s ochilca i hodesht sled choveka s chernia shlifer,A mojto momche.Neshto poznato mi zvuchish.Ama i ti da si ne kosi nema da te razkria.Ne mi plashtat za tova.Ajde i da pishesh po chesto che bez tebe e skuchno v neta.

Gainer nali ne se sardish che se obrashtam indirektno i kam drugi hora v nashia skromen razgovor.Prosto mi lipsva tova momche.Chestno.Vesel e

Ajde pa kato reshish da smeniash destinaciata i ako si dobar probvaj se pri nas.Nema da ti se otrazi mnogo zle edna takava promiana!



Тема Re: За всички...нови [re: MTEL]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано17.03.06 13:20



Защо да се сърдя, след като се обръщаш към общо познати! Пухкавичкия тип от Несебърско го знам, ама едва ли е той. Той е позициониран на Оборище. Едва ли ще намери време да пише, защото е твърде объркан в заеоста си да се оправя с секви непонятни за него джаджи! Трудно е когато се разхождаш с 3 GSm-a, 2 блутуута, 1 покет и 2 лаптопа. Трудно е дори да пазиш равновесие, особено кагато се помъчиш да ги извадиш всичките едновременно за да те видят, колко си напред!
Абе весело да става

-+No Pain-No GAIN+-



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.