Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема очаква ли се промяна на цените на ADSLнови  
Авторmen (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 14:27



Дали имат намерение да пуснат по евтин ADSL към края на годината? Нямам друга алтернатива, а съм и доволен от тази услуга на БТК. Обаче 36 лева ми е скъпо - всеки месец плащам над 75 лева телефон. Всеки вероятно би се съгласил, че това е много за един среден българин. Та, ако не намалят цените - януари месец ми изтича едногодишния договор и за мое съжаление ще трябва да го прекратя..
Някой да е подочул нещо - накъде отиват нещата по отношение на ADSL?



Тема Re: очаква ли се промяна на цените на ADSLнови [re: men]  
Авторtll (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 20:45



За намаление на цените за сега не се коментира, но пък за качеството си струва. Ела да видиш след гръмотевична буря заявките зa ADSL в бтк направо валят.



Тема Re: очаква ли се промяна на цените на ADSL [re: men]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 20:54



Едва след препродажбата - а за сега - на куково лято ...



Тема Re: очаква ли се промяна на цените на ADSLнови [re: tll]  
Авторmen (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 08:50



Да...така си е..аз нямам никакви претенции към скоростта-макар да имам на месец по 1-2 пъти проблеми-не са дълготрйни и по принцип реагират от хелпдеска. Въпроса е в цената - 36+такстата на телефона стават около 50. По принцип позлвам само вечер и не мога да изразходя трафика - имаше лятото случай в който ми остана около половината - може би могат да помислят за още една оферта - с 1/2 Гб.



Тема Къде?нови [re: tll]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 08:50



Да дойда?
бтв: Това да не ти е квартално ланче?



Тема Re: очаква ли се промяна на цените на ADSLнови [re: Boo]  
АвторWhoCares (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 11:08



Абе вие чувате ли се?
Колко да ви смъкват цените? Кой да помисли, че порта си има цена на инсталация, и че тя трябва да св върне? С по-ниска цена това за 1 година НЕ СТАВА!!!



Тема Re: очаква ли се промяна на цените на ADSLнови [re: WhoCares]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.10.05 18:29



Егати наглостта пък е да чакаш възвръщане на инвестиции в телекомуникации за 12 месеца. То да не е да засадиш декар домати?

Всъщност като се замисля...и МТел навремето даваше подобни обяснения за цените си...ама като се надигна конкуренцията в бранша...бързо почнаха да преизчисляват нормите на печалба и възвращаемостта



Тема Re: очаква ли се промяна на цените на ADSLнови [re: Cтepн™]  
АвторDSL-4O (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 15:59



4akaite novite skorosti i novite zeni na ADSL-4eto ot noemvri , ste ima
ve4e 2 mgb. drygoto ste e iznenada.



Тема Re: очаква ли се промяна на цените на ADSLнови [re: DSL-4O]  
АвторAssassiN (Нерегистриран)
Публикувано22.10.05 17:30



Мда, ще има 512/128 (без край). Аз обаче се надявам "изненадата" да е 1024/256 или още по-добре 1024/512 :))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.