Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БТК не обръщат никакво внимание на клиентите си  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 11:51



БТК не обръщат никакво внимание на клиентите си.С такова убеждение останах-3 пъти им писах на "горещата" линия on-line, за въпроси в сайта им.Никакъв отговор.Писах 2 пъти и в новия сайт на vivatel за въпроси,и досега-никакъв отговор.И това ми било Европейска компания!



Тема Re: БТК не обръщат никакво внимание на клиентите синови [re: Ивo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано06.10.05 22:54



Я пробвай тук.

Какво си им писал?

ReadOnly: spectator@mail.bg


Тема Re: БТК не обръщат никакво внимание на клиентите синови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 01:46



@ нaблюдaвaщ:

Е това ме разсмя - само не го разпространявай като официална поддръжка на БтК че ще изпоизгонят точките и другите свежари дето така запалено защитават БтК все едно те са я купили и ще стане скучно във форума на БтК ...

@ Иво - те на телефона не ти обръщат внимание, ти си седнал да чакаш онлайн...



Тема Re: БТК не обръщат никакво внимание на клиентите синови [re: Boo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.10.05 08:35



Смехът е хубаво нещо. Това подкрепя моята теза, че тук просто се забавляваме. Всеки по свой начин.

Сериозно - не може да се очаква тук да се получат каквито и да било що годе официални отговори от/на БТК. Сайта на

все още официално не работи, а от сайта на има много още какво да се желае в информационно отношение.

Все пак е интересно какво Иво е искал да разбере от там. Та ако иска да сподели.

За горещия телефон - лично мнение, че работи добре. Случва ми се да го ползвам един път на три години. Свършват ми работа.

ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Оле!нови [re: Boo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 08:53



В отговор на:

@ Иво - те на телефона не ти обръщат внимание, ти си седнал да чакаш онлайн...


Отново не позна! Седя, чета ето такива изказвания и се заяждам...Защото ме развеселяват!
Телефонната връзка откога стана offline?



Тема Re: Оле!нови [re: .]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.10.05 18:23



Едно от последните ми общувания с 131, когато още имах телефон.

Нямам сигнал. Звъня вечерта.Любезна дама(ЛД) отсреща.
ЛД: - Добър вечер
Аз: - Добър вечер. Телефон 63....., нямам сигнал.
ЛД: - Момент...да, виждам, няма сигнал. Приета поръчка (или проблем, не помня вече).
Аз: - Кога ще стане?
ЛД: - Най-късно утре, ако се налага да идват техници на адреса.
Аз: - Добре, обаждам се от съседите, номер 63......
ЛД: - Да, виждам номера. Удобно ли е да Ви звъним(търсим) там?
Аз: - Да. лека вечер.
ЛД: - Лека вечер.

На другия ден, следобяд, се пляскам по челото, че предния ден интернетаджиите прекарваха кабел до компа на щерката и част от трасето мина в/у телефонния; още на второто пластмасово пръстенче видях, че пирона е нацелил точно както не трябва телефонния кабел. извадих го и сигнала се появи.
Реших да съм културен, все пак дамата снощи беше любезна с мен.
Аз: - Добър ден, звъня от 63......, от снощи, дето нямаше сигнал. Вече е наред, не пращайте никой, причината е в мен - окъсил съм кабела. Извинявайте.
ЛД: - Да, аз още вчера видях, че е окъсен. Лек ден.

Та, доте, кажи ми къде дежурната техничка ми помогна? Нито се обади, че има късо, нито пратиха някой да провери; ами ако се беше случило на човек, изпитващ неприязън към кабели?
Вярно, обърнаха ми внимание, при това любезно, но не си мръднаха пръста да помогнат с нещо. Аз лично бих предпочел да ми звънне и да ми се скара, че съм окъсил линията - веднага щях да се светна какво е станало



Тема Re: Оле!нови [re: .]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.05 20:32



Здр "." - и ние се веселиме да срещнем БтК поддръжка/защита на такова необичайно място като Дир.БГ форуми , дори се радвам че нямаш проблеми да висиш/четеш/пишеш/пениш из форумите от страна на шефовете ти, ама може и да ти плащат за да подобряваш имиджа на БтК точно на такива места. Както и да е по горе може да прочетеш какво има назначено на тел. за повреди и как то реагира на типични елементарни проблеми (начина на реакция очевидно не се е променял - ами може и да го оправим в рамките на 5 работни дни - сега е съкратено до 1 а това е безспорен напредък в генералният проблем - Къде ни се продъни трасето пак ?! ... което пък дава косвен отговор на риторичния въпрос - що модема си шейпи/браси на 8 Мбпс а пък нещастните ДСЛ потребители не могат да получат повече от 1Мбпс стабилен интернет

Със здраве ... и пак да ни зарадваш



Тема Е как да не ти е помогнала?нови [re: Cтepн™]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 08:50



Нали ти е приела заявката? Другото не зависи от нея.
бтв: Дори и да е видяла че си на късо ( което е напълно възможно ) тя не може да определи къде е това късо за да ти се "скара"...



Тема Олелееее...нови [re: Boo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 09:58



Кой е поддръжка на бТк тук?
Далеч си от необходимия умствен материал и познания ( или поне демонстрираното от теб "тунелно виждане" не дава предпоставки за други изводи ), за да прецениш доколко един забит в кабела гвоздей от ланджия е "типичен елементарен проблем". От скромния ми опит при работа с клиенти съм установил че най-често срещания проблем е че клиетните обикновенно не знаят какво точно искат или как да обеснят какво искат ( те двете трудно се разграничават в общия случай ). Дори навремето бях намерил едно донякъде шеговито проучване по въпроса за необходимия персонал за поддръжка в областа в която работя...и започнах да си водя статистика доколко е вярно това проучване. Ма това са си....Така де! В сферата на Customer care това е първите неща което един агент научава са : С клиент не се спори, с клиент не се обсъжда информация предназначена за екипите свързани с предлагането на услугата или стоката и с клиента винаги се говори учтиво и с усмивка за да може клиента да остане с впечатлението че той в момента е най-важния за фирмата.
Да не ти говоря колко мразя когато някой клиент започне да разпитва "Ама от какво беше това сега?", а отговора който би трябвало да му дам ще разбере колкото би разбрал факторите влияещни на цената на ориза в областа СунЖунКу в Северозападен Китай.
Колкото до

В отговор на:

що модема си шейпи/браси на 8 Мбпс а пък нещастните ДСЛ потребители не могат да получат повече от 1Мбпс стабилен интернет


- ами огледай се какво става в момента и може да получиш отговор! Има нещо което което навежда на някой мисли по въпроса, но още е рано да се правят изводи...
бтв: Хитнче искаш ли?



Тема Re: Олелееее...нови [re: .]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 19:23



Здр "." - Това че си мразите клиентите вече не е нужно да го обясняваш - те повече от тях вече го разбраха по един или друг начин

Що се отнася до хинтчетата - не си ти този дето ще ги дава - а официалната страница на прехваленият телеком - та в тази логика - щом не са цъфнали хинтчетата там - тук и да ги даваш и да не ги даваш - ефект няма.

П.С. - Що си се бъзнал така за поддръжката бе момче
?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.