Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема защо бтк лъжат така нагло?нови  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 11:30



мдам, те всъщност не лъжат, и не са само те "в кюпа", но защо никъде не споменат, че всъщност "безплатния" интернет с номера 400****, е много по-скъп от платения, с e-card и т.н.? излиза некъде към 2-3 лева на час тоя безплатен интернет, но навсякъде се рекламира като абсолютно безплатен... Така не се прави бизнес господа насрани монополисти!
Хайде да не почвам и с измамите, че мога да изпиша цял роман.



Тема Орбинет?нови [re: haha]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 16:44



от Безплатния достъп до Орбинет ли се оплакваш?
Обърни се към Орбител, те го предлагат и го рекламираха ... и доста народ се върза, гадничко, а?



Тема Re: защо бтк лъжат така нагло?нови [re: haha]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано22.09.05 17:40



Към БТК може да имаш претенциите, че

не е на достатъчно видно място и евентуално, че информацията в него не е достатъчно прегледна и ясна.

В него цената за Селищни разговори за достъп до други фиксирани оператори е определена като 0,03 или 0,027 лева на минута без ДДС.

Другите фиксирани оператори също не те лъжат - те ти дават безплатен Интернет, връзката до тях си я плащаш.

Темата е достатъчно дискутирана в миналото...

Давай следващата измама и гледай тя да не е като първата.

ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Re: защо бтк лъжат така нагло?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 11:18



чиновниче, ясно ми е че документ има, само че нито е на видно място, нито съм длъжен да се ровя по малоумния им сайт...
а ЛЪЖАТ, защото никъде в смотаните им реклами, дори и с дребен шрифт не е написано, колко всъщност струва "безплатния интернет".
освен това ми е ясно, че самите провайдъри ми предлагат безплатен нет, само че аз като краен потребител въобще не се интересува, кой на кого плаща и какви проценти, а искам да знам, какво ще ми струва на мен тази "безплатна" услуга. след като не са показали ясно, колко ще ми струва на мен като на краен потребител "услугата", значи лъжат и то по най-селския начин - "барем некой се фане". да ама бизнес така не се прави в европа, така се прави бизнес в африка.
да не говорим и колко често дропят хендшейка още в самото начало, и това при всички провайдъри. каква им е идеята не знам. знам обаче, че скоро и тази услуга ще спрат да я предлагат, или поне ще и намалят яко прекалено издутата цена. в момента бачкате точно като циганин, който се опитва да тафи възможно най-много от балъците...



Тема не самонови [re: :)]  
Авторha (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 11:20



ама не е луд тоя, който нали се сещаш...



Тема Re: защо бтк лъжат така нагло? [re: hah]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 11:24



понеже подозирам, че си тъп, както повечето от бтк, ще ти дам един елементарен пример - защо навремето забраниха сарафите да се отклоняват от цената на валутата с повече от 20%, защо 1.197 при курс 1.997 го обявиха за престъпление и гърмяха яко бюра? ония пищяха, че то си го пишело на таблото, и че хората били виновни, че не гледали както трябва. разбираш ли сега, защо разлика между бтк и циганите на битака няма? или да ти го нарисувам на картинка?



Тема Ти малоумен ли си или какво?нови [re: hah]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 11:56



В прав текст ти казаха, че бТк не предлага безплатен интернет, ти пак си пееш песничката...



Тема Re: Ти малоумен ли си или какво?нови [re: .]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 15:58



сульо, като не си разбрал за какво иде реч - връщай се при овцете. чиновничета - овчари на тая държава не са нужни...



Тема Re: Ти малоумен ли си или какво?нови [re: .]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 16:04



чиновниче, че си тъп всички го разбрахме, ама какво правиш на тоя (може би) що годе добре платен пост, като такива като тебе мият кенефи? като не си разбрал за какво иде реч - връщай се при лайната. чиновничета - кенефджии на тая държава не са нужни, още по-малко на псевдоконкурентни фирми, управлявани от малоумници. бтк май си просят нещо, да видим къде ще избие?



Тема Re: Ти малоумен ли си или какво?нови [re: hah]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано30.09.05 20:32



Я кажи колко кинта ти влезоха вътрешно в аналчето? Ако ми направиш няколко бабалюги може и да измислим нещо за 1-2% от сметчитата ти и дупенцето да не ти се разширява много-много

Аре манго, чиба по ливадата!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.