Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кирлива работа  
АвторBъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 18:33



Възмутен съм от това че БТК или Вивател е спонсор на футболен отбор (на който и да е отбор е все едно в случая е на ЦСКА) на който футболен отбор дава за 2 милиона за три години, а в същото време служителите и или ли част от тях по голямата са толкова изгладнели и кирливи (само да не се обидят, но истината е такава)някои от тях жзимат по 300-350лв.Е това е възмотително голяма работа е тази фирма на външен вид добре но като влезеш вътре КИРЛИВА РАБОТА.
Де да може да го прочете това някои от великите млади и "кадърни" шефове и да се замислят колко са смешни в очите на всички.
Пожелавам им успешна кариера.



Тема Re: Кирлива работанови [re: Bъзмyтeн]  
Автор SOMNlVM (ОПТИМИСТ)
Публикувано23.09.05 12:37



Не само в България е така. Давам ти за пример Франс Телеком, защото имам директен контакт с тях: лъскави бутици, спонсори не на един, а на няколко футболни отбора и миналата година се наложи да идва техен техник до вкъщи, и сигурно го бяха изкарали от някой колектор, защото навън беше сухо, а той ми нанесе сума ти кал вкъщи, и осмърдя всичко на блато. Тук става въпрос за отношението на компанията към клиента и най-малкото за съобразителност. Иначе за заплатите няма какво да коментирам - напълно си прав.

Седя си на дъгата, чопля капчиците една по една и се смея на хората, опитващи да я достигнат ;)


Тема Re: Кирлива работанови [re: Bъзмyтeн]  
Авторacдф (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 14:38



Ако не се лъжа БТК и Вивател(тя конкретната фирма друго яче се казва де ама карай) са две отделни фирми. Съответно заплатите в едната независят от рекламните разходи на другата...

Още: ако Вивател не си дадат парите на ЦСКА за рекалма, ще ги дадат на някоя телевизия, вестник, списание или на някой собственик на билборд... Така като ги дават на ЦСКА поне развиват понякакъв начин спорта, а не им отиват парите (примерно) за боядисване на билбордовете...



Тема Re: Кирлива работанови [re: Bъзмyтeн]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 18:16



Не се възмущавай - скоро ще я препродадат, що се отнася до служителите, който беше по наясно - не можа да преглътне гаврата и напусна доброволно, който остана - нямам коментар, но може да ги питаш как са ?

Дано я купи някой по сериозен телеком, че тия собственици са на път да я фалират...



Тема не съм съгласеннови [re: Bъзмyтeн]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (Фен)
Публикувано23.09.05 22:18



заплатите са си ок, който не му изнася има следната приказка :
- капризите вкъщи .

не искам да се заяждам, и аз искам 5000 евро, но няма кой да ми ги даде.
Като стартира оператора може и да получа тази цифра.
Нужно е търпение.
Нямам информация някой колега да е напускал от както има бТК Мобайл .
напротив има голям наплив на кандидати от конкурентни фирми.

Posetete



Тема Re: Кирлива работанови [re: Boo]  
АвторTexниk (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 06:49



Напротив собствениците си знаят интереса,даже твърде добре.Отсвирили са тотално традиционната телефония и инвестират в пренос на данни.БТК наистина има възможност да бъде основен Интернет доставчик и да предотставя опорни мрежи.Така че са далеч от фалита,освен ако не се издънят с ценова политика.

Това което на мен ми е интересно е,че самия пазар изисква разделение между доставки на едро и дребно така да се каже- за доставки на инфраструктура за пренос на данни говоря(интернет в частност).Това някак си води и до технически обособени части.Дали това не би довело до разделение на фирмата в бъдеще време - най малко на 2 отдела?

А за работниците - нещата са твърде сложни.Все повече се убеждавам,че за шефовете е сякаш много трудно да направят подбор и е по-лесно да дадат ниски заплати,белким проблема сам се реши.

И ще направя забележка-никак не е желателно хората с големите заплати да се изказват по темата .Никой не обсъжда 5000 евро.



Тема Re: не съм съгласеннови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Авторниk (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 09:10



Провери в отдела по изграждане на базовите станции



Тема Я ни светни...нови [re: Texниk]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 09:38



...какво е традиционн телефония, че да ми светне след това как така са я отсвирили?



Тема Re: Я ни светни...нови [re: .]  
АвторBъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 13:35



Прави ми впечатление, че в защита на Вивател се изказват само хора от този прословут отдел за Базови станции явно там са сабрани хората които доста нищичко не са разбирали до даден момент и може би и сега, но с добрата си заплата лаптопа и хубавата служебна кола са понатрупали малко или много самочувствие и защитават ревностно работодателя които ги прави от нищо нещо.Това естествено е хубаво, на това му се викат лоялни служители, но лошото е, голяма част от тези служители са отишли там не чрез показани знания и умения, а с точните познати на точното място.Та нека да не правят изказвания от сорта "Който не му изнася да напуска".
Подкрепям това чрез конкурс да се избере кои да остане и кои да напусне, тогава всички тези писаници ще са излишни, но в наща мила родина това няма да стане може би никога.



Тема Re: Кирлива работанови [re: Boo]  
Автор тиxичko (Медиум)
Публикувано25.09.05 15:45



Доброволно напуснаха само тези, на които оставаше година до пенсия и имаха повечко трудов стаж. Другите нямаха избор.
На останалите стари служители ще им намерят майстора по различни начини. Те останаха и с най-малки заплати. Новоназначените взимат по над 700 лв.
А за фалита...това е целта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.