Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Въпрос за телефон , започващ с 01001нови  
Авторmitko11 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 15:21



Искам да попитам каква е стойността на минута разговор през БТК , когато използувам пренасочване през алтернативен оператор - тел 01001 на Орбифон ?. Това е във връзка с промоцията , която върви в момента.



Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: mitko11]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано22.06.05 15:27



Не съм сигурен разбрал ли съм те добре, но мисля, че този вид номера са безплатни при обаждане от номер на БТК. В случай, че пренасочваш от алтернативен оператор (т.е. се обаждаш от такъв?!) би трябвало да си питаш алтернативния оператор каква е цената за разговора.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: KlD]  
Авторmitko11 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 15:31



Благодаря . Това ми е достатъчно.



Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: mitko11]  
Автор Hиkи Гopчилoв (Орбител)
Публикувано22.06.05 18:33



Митко,

Когато набереш международен или междуселищен номер с префикс 01001 не плащаш нищо на БТК. Нито по време на безплатния тест, нито след това.

За разговорите, започващи с 01001 пари може да ти иска само Орбител. За първите 60 минути ти обещавам да не искаме :-)

Поздрави,
Ники


Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: mitko11]  
Автор Diego ()
Публикувано23.06.05 16:46



Бих желал да обърна внимание на факта, че е невъзможно набирането (неразрешено избиране) на номер 01001 от стационарен телефон с активирано Ограничаване на изходящите повиквания от клас 06 [Международен автоматичен трафик, Мобилни Оператори, Услуги с добавена стойност на БТК, Вкл: 0123,123 (Поръчки за междунар. избиране)]. Според мен не е редно подобно ограничение, ако пренасочването през алтернативния телеком не отборява импулс.

Редактирано от Diego на 23.06.05 16:50.



Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: Diego]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано23.06.05 21:20



Това можеш да го предложиш на мениджъмнта на БТК И аз не намирам за редно много неща, ама:
1 - никой не ме пита
2 - никой не ми плаща за това

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: Diego]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано23.06.05 22:37



Аз съм с клас на ограничение 06 и не чувам подобен announcement при опит за набиране например на 01001064870ХХХ. Чувам съобщение от орбител че номера ми не е регистриран.
По вероятно освен с такъв клас на ограничение си на икономичен или ограничен абонамент или ползваш преференции за инвалидност. В този случай просто ти е забранен избора на селекция.

Редактирано от ESPACE на 23.06.05 22:47.



Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
Автор cluster_bg (SonyEricsson)
Публикувано24.06.05 00:43



Дори и таксата от 0,11 лв за начало на разговор ли не се плаща?

http://www.tsl-auto.com


Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: cluster_bg]  
Автор Hиkи Гopчилoв (Орбител)
Публикувано24.06.05 01:22



Потребителят на селекция не плаща НИЩО на БТК за обажданията през 01001.

Орбител плаща връзката по цените на едро от договора за взаимно свързване. 3.5 ст./мин. + още около 1.5 ст./мин. за покриване на фиксираните такси за интерконект.

БТК прибира 5 ст., но не от крайния потребител, а от оператора. Което, като цяло я прави щастлива. Почти същия приход за градско обаждане при значително по-ниски разходи. :-)

Поздрави,
Ники


Тема Re: Въпрос за телефон , започващ с 01001нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
АвторHeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 22:01



Ники Ники, когато си сложите цифрова централа тогава предлагайте телефонни услуги, а не тази пародия на телефония. Първо - цените не са изгодни - всички междуградски разговори са 12 ст. без ДДС, а на БТК най-високата ставка е 10 ст. без ДДС. Второ - качеството. Разговори цифров - цифров телефон, междуградски разговор - бучене, нисък сигнал, трябва да говориш силно, не те чуват отсреща, появяват се шумове, по зле и от АТЦ 29. През мрежата на БТК ги няма тези проблеми при цифрови телефони и междуградски разговори даже и на разстоянея над 200 - 300 км да се обадиш. А какво остава тогава за международните ви??????
Тъй че когато си направиш телеком със специалисти "Далекосъобщения", а не само юристи и маркетинг, които да съдите непрекъснато БТК, тогава се хвали по форумите и претендирай да се наричаш "телеком компания". Жива пародия на връзка е вашето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.