Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема БТК --проверявайте разпечатките синови  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано27.06.05 13:30



Не ги хващам за първи път, но този чашата преля!
Получих си разпечатката по пощата и си я проверих-
Мамка им гаднярска - бяха ми натряскали 8 (ОСЕМ) разговора с чужбина, които НИКОГА не съм провеждала! (Правят го и с градските разговори!)

Чашата преля- Подавам жалба и си изключвам нулите на телефона, а като ми се налага да звъня в чужбина, ще го правя с карта за международни разговори!

Приканвам и вас - не се оставяйте да ви лъжат! Надписват мръсниците!

Проверявайте сметките си, подавайте жалби и ако ви устройва - направете като мен! Не сме глупаци да ни лъжат, мръсните копелета!

Да направим нещо!!!



Тема Re: БТК --проверявайте разпечатките синови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Pagerist (жаден)
Публикувано27.06.05 15:40



ОК, разбираме, че сте много ядосана, но само вие ли имате достъп до този телефон? Изключвате ли възможността някой да има достъп до апарата/линията?



Тема Re: БТК --проверявайте разпечатките синови [re: Pagerist]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано27.06.05 16:44



Да.



Тема Re: БТК --проверявайте разпечатките синови [re: Pagerist]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано27.06.05 16:44



Не зная дали работите за въпросните крадци, но ще ви обясня:
Разговор с този телефон съм провела един-единствен път през април. Осемте ми бяха нахакани за май - всичките от по няколко секунди, което е смешно.

Ще помоля човека, на когото се обадих, да поиска разпечатка за входящите си разговори от компанията, която ползва. По една случайност той е човек с големи връзки, за когото това не е проблем. После ще реша какво да правя с нея. Познавам и други ужилени. Схващате ли?

Редактирано от Prof.McGonagol на 27.06.05 16:53.



Тема Re: БТК --проверявайте разпечатките синови [re: Prof.McGonagol]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 19:53



Стара традиция за осигуряване на по високи приходи от (мамка им) пестящите домашни потребители - минавай на БТК 0



Тема Ами действай!нови [re: Prof.McGonagol]  
АвторЧecнoвo xлeбчe (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 20:52



Навести ги както си знаеш



Тема Re: Ами действай!нови [re: Чecнoвo xлeбчe]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 23:12



Ако имаш телефон с безжична слушалка, нямаш представа още колко човека могат да ползват телефонати.



Тема Проблем с билинга на БТКнови [re: 1]  
АвторABE (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 23:11



За безжичният телефон човекът е прав, колкото до сметките БТК имат проблем с билинг системата, много проблеми даже:)
Така че е вярно това да е причината. Прес следващият месец много абонати ще бъдат компенсирани за това, така че не е лошо да си поискаш разпечатка и да пуснеш молба до БТК да проверят нещата как седят, малко са пооплашени сега и ако наистина има грешка ще те компенсират.[image][/image]



Тема Re: БТК --проверявайте разпечатките синови [re: Prof.McGonagol]  
Автор olivares (ins)
Публикувано29.06.05 14:33



При мен пък към сметката за Май, има добавени 4 разговора към телефон с добавена с/ст 09005117. Този номер въобще не го знам на коя игра е, и категорично не съм му звънял. За радост сумата не е голяма - но те май точно на това разчитат мошениците



Тема Re: БТК --проверявайте разпечатките синови [re: Boo]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано29.06.05 15:52



Да си изключа телефона? Мислила съм го - имам мобилен, който по-евтино ми излиза. Много мои познати така направиха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.