Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БТК прецакало една колежка!нови  
Авторчyлa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 17:08



Една моя колежка вчера цял ден реве че сметката и този месец е 130 лв!
а говорила толкова колкото и преди си говорила!
Ние всички и казваме, като си е купила GSM с BlueTooth слушалка за какво държи домашен към БТК, и тя гледа гледа и плаче и се чуди дали да го плати или не. май най-накрая ще го спира. 130 лв. да беше гоорила с ваучери по 5 лв пак щеше да е на далавера!



Тема Re: БТК прецакало една колежка!нови [re: чyлa]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 20:36



... лошо няма - това е най сигурният начин да си резнеш клона на който седиш (а БтК го търка здраво с голям трион), скоро всички ще разберат че не е финансово оправдано да ползваш стационарен тел. на БтК



Тема Re: БТК прецакало една колежка!нови [re: Boo]  
АвторAAA (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 20:41



Ами защо не кажеш на твоята колежка да си извади разпечатка, може да види за какво е изговорила тези пари, , пък дано помогне



Тема Re: БТК прецакало една колежка! [re: AAA]  
АвторbЯH (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 22:36



Това е просто поредния такъв случайл.... ние получихме сметка от 150лв и край със стационарния телефон, пък колко случаи има дето на хората им е спрян сигнала на телефона и после им идва сметка 25 лева.... абе БТК -- кво да прайш



Тема Re: БТК прецакало една колежка!нови [re: bЯH]  
Автор Илko ()
Публикувано10.06.05 00:04



Хитро
Обикновено така ли действаш първосигнално ?
Сега ако ти дойде сметка и за GSM-a 150 лева и него ли изключваш ?



Тема Браво на колежката!нови [re: чyлa]  
АвторEднa жeнa kaзa ... (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 02:25



А от "Жалби" какво казват?
Ако не са поправили нещата - споко, ще взема мерки веднага!
Дай Адрес, Телефон, ЕГН, Лична карта, Номер на обувките, Гръдна обиколка, Цвят на косата, Цвят на очите, Ръст, Тегло, Семейно положение, Актуална снимка, Образование, Месторабота, Либидо и мн. мн. други.



Тема Re: БТК прецакало една колежка!нови [re: Илko]  
АвторbЯH (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 09:13



Да като усетя, че някой ме ебава действам първосигнално с лопатата



Тема Re: БТК прецакало една колежка!нови [re: чyлa]  
АвторLudko (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 12:01




He He He!
CMuAx pri mene...
Vijte hora, neshtata se cifrolizirat, BTC se promenia izosnovi...
Help. No1 Razpe4atka, taka shte vidish kakvo stava, ot kade idva krupnata suma na posta ti, po-skoro na kolejkata
Help. No2 ako ima problem, naistina koeto me samniava, mi v Jalbi ba4kat dobre horata i samo EGN im triaa i ime, drugoto sa GlUpoSti ebasi.
Help. No3 Mi shtom ima GSM s Bt kolejkata da ne se durpa tolko, te sa skupi ekstri, demek 130lv kvo sa... bazik!!!
Zna4i po 80-100 leva ima DECT telefoni neposvoliava6ti vmeshatelstvo v posta VI i t.n.t. Ili ako niakoi probie zashtitata na DECT-ta pone shte znaesh koi n0mer e (v pove4eto slu4ai DECT-a ima baza danii za prieti razgovori).
Vse pak tel se spira da, lesno e Molbata i se izduljavash , mi posle ako Slu4aino se naloji da si pusnesh stacionarka! Kvo Praish - vadish pak parata...




Тема Re: БТК прецакало една колежка!нови [re: bЯH]  
Автор Илko ()
Публикувано10.06.05 22:23



Абе, теб като те заболи глава да не би направо да я режеш ? С лопатата



Тема Re: БТК прецакало една колежка!нови [re: чyлa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 12:17



Ако, Чула ли е? ;-)))
Твоята колежка ходи ли все пак до БТК да си види разпечатката или да подаде жалба там.
Ако има развитие и яснота по поставения въпрос - кажи и на нас. Може да ни е от полза.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.