Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ADSL - аматьорщината продължаванови  
АвторCaTV user (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 13:31







Тема Продължава и лавинообразното...нови [re: CaTV user]  
АвторADSL User (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 14:10



Продължава и лавинообразното увеличаване на ADSL абонатите за ужас на CaTV user.



Тема няма грешка!нови [re: CaTV user]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 17:49



братчед! пак си сбъркал посоката. оправяй си кабелната и Интернета. не бери грижата на АДСЛ-а.

има нещо сбъркано. ако се вярва на глупостите дето пишеш всички клиенти трябва да са на кабелна, ама не са! сигурно, защото рекламата е много хубава - няма какво друго да е. да живее Любо



Тема Re: няма грешка!нови [re: ***]  
АвторCaTV user (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 18:04



Че то по твоята логика не трябва да има клиенти и на лановете - и двамната сме на едно мнение, че те са най-зле, а и е факт. Но също факт е и че си имат достатъчно клиенти. Нещо пак ли конспирации ти се привиждат - сигурно и онова някой ланаджия/кабелджия го е писал?
На мен пък доста по-достоверна ми се струва версията, че наистина може за няколко дена човек да си остане без нет. Още повече, че и по-рано съм срещал точно такова оплакване, но за съжаление нямам идея къде и на кого беше постингът, за да дам и него за пример.



Тема Re: няма грешка!нови [re: CaTV user]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 19:03



спокойно - няма такъв реален случай. няма АДСЛ клиент оставал без Интернет за няколко дни.



Тема Re: няма грешка!нови [re: ***]  
Автор vadon (непознат)
Публикувано31.05.05 21:55



Какво ти няколко дни!Аз за 4 месеца не съм останал за 1 минута без нет!Даже по врвеме на бурите през зимата.
Ах, като си спомня какви емоции бяха при "големия" лан доставчик...



Тема Re: няма грешка!нови [re: ***]  
Автор Г.Л.Bълk (blah blah)
Публикувано01.06.05 08:49



е ае ся няма
оставал съм по цяла седмица без интернет, по 10000 пъти на ден съм си говорил със съпорта, прехвърляли са си топката между всички възможни звена, обаче тва по никакъв начин не значи че съм недоволен:)
ма тва е щото и не искам кой знае колко:)

Life is a bitch. And then you die!


Тема Re: няма грешка!нови [re: Г.Л.Bълk]  
АвторCaTV user (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 09:25



Ако моят доставчик ме остави без нет за повече от 1 ден (Никога не се е случвало , даже и за половин ден), от следващия ден вече няма да ми е доставчик - дори и скоростите не биха ме задържали (Да не говорим пък за БТК, на които и скоростите им са мизерни).
Ама какво да се прави, явно на БТК нетът е за хора, които или го ползват от дъжд на вятър, или са в провинцията и нямат никаква друга алтернатива
Но това всъщност изобщо не е вярно де, всички си измислят за проблемите (Че даже и за ниските скорости, които са си съвсем официални), БТК е №1 (По проблеми и скапан интернет), нали така беше?



Тема Re: няма грешка!нови [re: CaTV user]  
АвторSSS (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 10:19



За пореден път се видя че пишеш без да знаеш и разбираш.



Тема Re: няма грешка!нови [re: SSS]  
АвторCaTV user (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 10:29



Като няма какво да кажеш (Срещу фактите), за какво се пънеш само?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.