Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какво става със сметките?  
Автор Sev ()
Публикувано12.05.05 08:37



вчера я проверих - днес вече секцията в сайта не работи
в epay също няма информация за сумата?



Тема Re: Какво става със сметките?нови [re: Sev]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано12.05.05 09:02



Как ти звучи съобщението , цитирам по памет : " бТк удължава срока за плащане до 10.06 поради многобройните празници".


Още инфо:http://www.standartnews.com/stnews/economic/s4433_3.htm

Редактирано от motek на 12.05.05 09:59.



Тема Re: Какво става със сметките?нови [re: motek]  
Автор Sev ()
Публикувано12.05.05 10:36



днес пак там пишеше, че имали проблеми с компютрите



Тема Re: Какво става със сметките?нови [re: Sev]  
Автор L.M. ()
Публикувано13.05.05 03:02



dgd

страх лозе пази


Тема Re: Какво става със сметките?нови [re: L.M.]  
Автор Sev ()
Публикувано13.05.05 11:58



и какъв ти е проблема?



Тема ми не могат да обърнат на новите ценинови [re: Sev]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 12:40



как мислиш се изчислява толкова лесно 0ст/минута!?
Тя нулата е особенно число! Не се дели на него, квото се умножи по него пак е 0, а най-вече границата на х:0 ->безкрайност



Тема Re: ми не могат да обърнат на новите ценинови [re: мapия]  
Автор Sev ()
Публикувано13.05.05 14:17



то добре, но поне да кажат
днес сутринта по Нова нещо се сдърпаха
билинга нещо се е прецакал



Тема Re: ми не могат да обърнат на новите ценинови [re: Sev]  
АвторPenta (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 16:48



Bilinga se pravi v Germany i naistina totalno se e precakal. Sega preiz4islqvat smetkite na novo :)



Тема Re: ми не могат да обърнат на новите ценинови [re: Penta]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано13.05.05 17:15



Особено ми хареса изказването на Гуев че комшията който ми полива цветята ми е навъртял разговорите ха ха ха, не можа ли да измисли нещо по нормално. А че има проблем никой не смее да си признае.



Тема Re: ми не могат да обърнат на новите ценинови [re: мapия]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.05.05 17:49



Мда, права си за 0-та.
Аз хич и не се притеснявам; ама нали съм на план БТК 0



Тема всъщност ако техниката на БТК е такава:нови [re: Sev]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 07:16




как няма да имат прблеми! предтсавящ ли си ако и компютрите са им Apple ][ клонинг: Правец8



Тема Епъл си бяха чудничкинови [re: мapия]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 12:31



Аз съм от тези, чиито първи стъпки бяха на това поколение машини. Много мило напомняне за старите времена :) Малко оф-топик, ама се разчувствах!




Тема Re: Епъл си бяха чудничкинови [re: Mитko]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано14.05.05 13:03



"Физико-Математическият " Факултет , 4 ет. ?



Тема Re: Епъл си бяха чудничкинови [re: motek]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано14.05.05 22:11



Не съм бил там. Спомените ми са от друго място. Ама си бяха хубави машинките!



Тема е при мене беше БГ вариант:нови [re: Mитko]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 14:48



Правец 8 но логично е да запитам ако колите са им Москвичи и ЛАДИ и такива едни стари жукове, то какви ще са им компютрите които изчисляват сметките?
Аз предлагам Москвичът на БТК да стане неин основен рекламен сивол!



Тема Москвич или джипнови [re: мapия]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 16:27



На последък гледам из София около обектите на БТК едни такива лъскави джипове с новото лого - красота. Ще трябва да ги снимам и да ги постна за наслада на окото. Жалко, че не си спомням марката, но ще обърна внимание следващия път.
Спомням си и първата 386-тица. Голям звяр, голямо чудо. Даже ползвах "забавителна програма" за да си играя Sopwith (май така се казваше онази игричка със самолетчето).

ПП: Я, то си имало и сайт!!!







Тема Re: Москвич или джипнови [re: Mитko]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 16:56



a спомняш ли си digger-a





Тема Re: Москвич или джипнови [re: мapия]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано15.05.05 17:19



А BOLO-to ? Май , съвсем ще отклоним темата



Тема Re: Москвич или джипнови [re: motek]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано15.05.05 19:24



Тъй, тъй - приказк да ства Аз пък си спомням оная жабка дето скачаше от кол на крокодил и от дърво на ..... забравих! Имаше много модификации, даже пресичаше и улица с натоварено движение на автомобили

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема The Froggнови [re: vip4o]  
АвторMapиa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 20:58



има я и нея някъде



Тема Re: The Froggнови [re: Mapиa]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 23:41








Тема Неееенови [re: Mитko]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано16.05.05 03:44



Студено. Лед. Тва е неква олигофренийка и не може да се мери по никакъв начин с въпросната култова игра.

Говори за

, известна у нас като Жабчо (има български вариант, вероятно краден). Ако знаеш колко монети по 20 стинки съм изсипал в нея ...

Флашчето малко дребничко ми иде при моята резолюция, ама звуците са перфектни. Незабравими са.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: е при мене беше БГ вариант:нови [re: мapия]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 10:49



HP клъстери! Засега! Изграждат някакъв дейтацентър из Софето, за който се носят само слухове за вложените мощности в него!



Тема Че нали го изградиха?нови [re: .]  
АвторTeлeфoниcт (пpocт) (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 18:20



Нали го пуснаха. Май още миналия век? За софийския става дума. И наистина с НР. Мноооого големи!





Тема Re: Че нали го изградиха?нови [re: Teлeфoниcт (пpocт)]  
Автор Sev ()
Публикувано17.05.05 08:40



явно добре работи



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: Sev]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано17.05.05 17:08



а детайлна справка (набран номер, дата и час, продължителност) за проведените разговори ще пращат ли?
Щото мойта сметка е почти 3 (!) пъти по-голяма от тази за предишния месец и трябва да дърпаме ушите на някой вкъщи...



Тема Аханови [re: HS]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано18.05.05 01:06



И мойта е дошла, на ePay се види. 7.80 е, ама не знам за колко импулса става въпрос. Щот тоя месец вече нема как да съм минал 20. Ползвам икономичната тарифа, която на тоя етап нямам идея какво е.

Не виждам що трябва да дърпаш на някого ушите, щом се ползва телефона просто му увеличи дозата - така или иначе при голямо потребление е евтин. При мен е шибано, че го държа от носталгия без да го ползвам.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Трябва, трябва данови [re: Colombino]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано18.05.05 07:05



се дърпат уши щото от 30.66 лв. за Март на 82.93 лв. за Април ми се вижда много сериозно увеличението (на говоренето най-вече), при положение че това си е домашен телефон и не се ползва за бизнес...
Та така... ще има ли подробна справка?
Чува ли се нещо по въпроса?



Тема Re: Какво става със сметките?нови [re: Sev]  
Автор Sev ()
Публикувано18.05.05 08:44



вече са готови
поне в epay дойде сметката
иначе в сайта им още няма инфо



Тема Re: Че нали го изградиха?нови [re: Teлeфoниcт (пpocт)]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 09:08



Ако бяха сега нямаше да се провежда упражнението "На пролет в Есен"



Тема Re: Че нали го изградиха?нови [re: .]  
АвторУшko Ушeв (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 11:14



Те НР са за да правят backup на разговорите ,та ако искаш да чуеш какво е говорила жена ти и с кои ,даваш едни пари кадето трябва и си слушкаш записа.Може да се направи и един Big Brather -даи пари подслушаи някои..



Тема Не ;о)нови [re: Ушko Ушeв]  
АвторTeлeфoниcт (пpocт) (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 22:45



Не се правят точно така тия работи.



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: HS]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 09:59



ами те казаха - от този месец само в бургас ще пращат такива справки. от следващия и в други градове - както имаше една реклама. Иначе то и сега я има ама си плащаш (мисля че беше левче без ДДС)



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: HS]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 10:00



интересно и мойта сметка е повече макар и не 3 пъти но е факт. По телефона приказва майка ми - а тя казва че е изключено да е приказвала толкова минути. Интересно ми е дали има и други "ощипани" за този месец?



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: жopo]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано20.05.05 11:15



При мен увеличението е с 4 Лв., при едно и също потребление. Почвам да имам същите терзания като Colombino



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: жopo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.05.05 14:49



Ами просто майка ти разсъждава трезво, като зрял човек - говориш кратко, плащаш малко. Нали БТК толкова години втълпяваше, че това е модерната комуникация - ЦАТЦ->кратки разговори->ниски сметки. И тъкмо научи народа и обърна политиката - говорете дъъълго, по възможност с Китай. И си мислете колко бихте платили по старите тарифи и колко сега. Ето, видяхте ли - сега е по-евтино. А тези дето ми се правят на съвестни и не са "крайно устройство, тип клюкарка - да плащат".

Един съвет - вземаш 1 24-часов таймер, настройваш го за офпик-зоната и прекарваш през него тел.линия. Като бръмне вечерта майка ти грабва куките и почва да говори



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: Cтepн™]  
Автор t28 (непознат)
Публикувано20.05.05 15:03



Жестоко,
Това ме изкефи!!!!
Добре е все пак, че има и добри хора, които да правят, с идеите си, живота на другите по-лесен.





Тема фактурата е с дата 8 майнови [re: Sev]  
АвторДeдo Бope (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 18:41



на клеймото на плика пише 19 май. за софия поне.
срока за плащане е 10 юни.. за фактура за разговори през април е доста голям гювеч.

в графата "таксувани разговори" мерната единица е "импулси или минути"
можеше да напишат и клограми, метри, кубици, киловати, лакти, пръсти, крачки и т.н. със съгурност ще е една от мерните единици...

но най-точно щеше да е в "пъти". толкова "пъти" са те ....



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: жopo]  
Авторjjj (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 21:46



Да аз вече получих детаилизирана сметка днес, но какво да и гледам 90% от сметката ми е DSL



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: jjj]  
Автор fadlan_ (ISP from Varna)
Публикувано20.05.05 22:36



Абе ти тъп ли си?



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: fadlan_]  
Авторjjj (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 21:48



Кажи говедо миризливо, какво точно те притеснява?



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: jjj]  
АвторЮзepчe (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 03:30



Сметките се забавиха...
Детайлизираната справка включва само времето и номерата на разговорите -без цени....
За капак -ДДС то на ADSL е начислено 2 пъти!!!-в общата сметка фигурира ADSL -безкрай за 46.90(39лв + ддс) + абонаментна такса за поста + разговари ---върху тази сума е начислено ддс отново
Дано се оправаят с билинга до следващия месец!
Иначе у нас има телефон на БТК поне от 70 години ....



Тема Re: Какво става със сметките?нови [re: Sev]  
Авторsome (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 20:49



Тези дни имах малко свободно време и реших да се позанимая със сметките на БТК. Активирал съм си детайлна разпечатка през Интернет и си гледам разговорите – всичко е обичайно като всеки месец (същите номера, честота на избиране, но с по-малка продължителност - дал съм ултиматум в къщи за повече икономии). Сумирам минутите, като отчитам че за разговори по-къси от 1 мин се таксува 1 минута (не че го пише някъде, ама може и да не съм го открил - сигурно е със шрифт 1 pt или е с бял foregraound на background ) И виждам, че има резултат от икономиите - само 50 мин. междуградски, само че в сметката има доплащане за междуградски (телефона ми е на БТК20 и има включени 80 мин междуградски)-много интересно. Обаждам се на 0800100, много са любезни, но нищо не можели да кажат, но ако се обадя на 080015500 - горещи сметки всичко ще оправят . Те разбира се също са много любезни, но нищо не могат да кажат, защото нямали данните за Стара Загора, но ако се обадя на 042/6199 ще се изясни всичко. А там познайте – казват ми, че такива въпроси по телефона не се решават и трябва да отида до БТК, служба (или нещо подобно) жалби по сметки. Тук вече ме посреща една не чак токова любезна кака и почти ми се скарва, че й досаждам с такива дреболии. И познайте какво - проблема не е при тях - да се обърна към София, защото те се занимавали с тези детайлни разпечатки и те да се оправят. Освен това поради технически проблеми (досещам се какви) не можели да ми извадят разпечатка на разговорите от БТК Стара Загора, защото са били загубили част от данните. И се питам тогава как са ми направили сметката, след като не знаят какви разговори съм водил? И защо са ми взели 1,20 лв. за детайлна справка, след като това което са изготвили не става за нищо според тях?



Тема Нещо се бъркашнови [re: some]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано25.05.05 21:27



БТК 20 включва 80 мин. междуградски разговор абонамент и 120 градски. Ако не ти трябват много междуградски разговори побързай да заявиш промяна за следващия месец да си на някоя 'Сити' програма. БТК 15 Сити включва 150 минути градски, а 20 - 250. Чувствителна разлика.



System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Нещо се бъркашнови [re: Colombino]  
Авторsome (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 19:20



Благодаря ти за инфото. За съжаление имам доста междуградски обикновено - поне 90 мин. а понякога и 150 мин. Този месец са малко, защото има въвеждане на ред в къщи. А градските обикновено са 240-300 мин. като не ползвам Dial-Up Интернет Какво да се прави - жени



Тема Re: Нещо се бъркашнови [re: some]  
Авторблa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 21:30



Ти да не си Любо, бе?



Тема .нови [re: блa]  
АвторЛюбoмиp (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 22:21








Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: HS]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 03:50



вчера майка ми влиза в стаята и ме пита абе да не си говорил със секс телефони ?!? викам и мамо аз със секс телефони говорих преди 12 години
сметката за телефона е 70 лева
май ще се изключваме!



Тема Не бъркай с пръст в раната!нови [re: Cтepн™]  
Автор Marapeв (инж.)
Публикувано28.05.05 14:03



Спомням си и аз лозунга "Водете кратки телефонни разговори!".
Даже навремето едно гадже ме отсвири окончателно при телефонен разговор с този култов израз!

За това сега си ползвам мобилния. И като ме търси някой неприятник - използвам червения бутон.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.