Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Трябва, трябва данови [re: fadlan_]  
Авторjjj (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 21:48



Кажи говедо миризливо, какво точно те притеснява?



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: jjj]  
АвторЮзepчe (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 03:30



Сметките се забавиха...
Детайлизираната справка включва само времето и номерата на разговорите -без цени....
За капак -ДДС то на ADSL е начислено 2 пъти!!!-в общата сметка фигурира ADSL -безкрай за 46.90(39лв + ддс) + абонаментна такса за поста + разговари ---върху тази сума е начислено ддс отново
Дано се оправаят с билинга до следващия месец!
Иначе у нас има телефон на БТК поне от 70 години ....



Тема Re: Какво става със сметките?нови [re: Sev]  
Авторsome (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 20:49



Тези дни имах малко свободно време и реших да се позанимая със сметките на БТК. Активирал съм си детайлна разпечатка през Интернет и си гледам разговорите – всичко е обичайно като всеки месец (същите номера, честота на избиране, но с по-малка продължителност - дал съм ултиматум в къщи за повече икономии). Сумирам минутите, като отчитам че за разговори по-къси от 1 мин се таксува 1 минута (не че го пише някъде, ама може и да не съм го открил - сигурно е със шрифт 1 pt или е с бял foregraound на background ) И виждам, че има резултат от икономиите - само 50 мин. междуградски, само че в сметката има доплащане за междуградски (телефона ми е на БТК20 и има включени 80 мин междуградски)-много интересно. Обаждам се на 0800100, много са любезни, но нищо не можели да кажат, но ако се обадя на 080015500 - горещи сметки всичко ще оправят . Те разбира се също са много любезни, но нищо не могат да кажат, защото нямали данните за Стара Загора, но ако се обадя на 042/6199 ще се изясни всичко. А там познайте – казват ми, че такива въпроси по телефона не се решават и трябва да отида до БТК, служба (или нещо подобно) жалби по сметки. Тук вече ме посреща една не чак токова любезна кака и почти ми се скарва, че й досаждам с такива дреболии. И познайте какво - проблема не е при тях - да се обърна към София, защото те се занимавали с тези детайлни разпечатки и те да се оправят. Освен това поради технически проблеми (досещам се какви) не можели да ми извадят разпечатка на разговорите от БТК Стара Загора, защото са били загубили част от данните. И се питам тогава как са ми направили сметката, след като не знаят какви разговори съм водил? И защо са ми взели 1,20 лв. за детайлна справка, след като това което са изготвили не става за нищо според тях?



Тема Нещо се бъркашнови [re: some]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано25.05.05 21:27



БТК 20 включва 80 мин. междуградски разговор абонамент и 120 градски. Ако не ти трябват много междуградски разговори побързай да заявиш промяна за следващия месец да си на някоя 'Сити' програма. БТК 15 Сити включва 150 минути градски, а 20 - 250. Чувствителна разлика.



System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Нещо се бъркашнови [re: Colombino]  
Авторsome (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 19:20



Благодаря ти за инфото. За съжаление имам доста междуградски обикновено - поне 90 мин. а понякога и 150 мин. Този месец са малко, защото има въвеждане на ред в къщи. А градските обикновено са 240-300 мин. като не ползвам Dial-Up Интернет Какво да се прави - жени



Тема Re: Нещо се бъркашнови [re: some]  
Авторблa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 21:30



Ти да не си Любо, бе?



Тема .нови [re: блa]  
АвторЛюбoмиp (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 22:21








Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: HS]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 03:50



вчера майка ми влиза в стаята и ме пита абе да не си говорил със секс телефони ?!? викам и мамо аз със секс телефони говорих преди 12 години
сметката за телефона е 70 лева
май ще се изключваме!



Тема Не бъркай с пръст в раната!нови [re: Cтepн™]  
Автор Marapeв (инж.)
Публикувано28.05.05 14:03



Спомням си и аз лозунга "Водете кратки телефонни разговори!".
Даже навремето едно гадже ме отсвири окончателно при телефонен разговор с този култов израз!

За това сега си ползвам мобилния. И като ме търси някой неприятник - използвам червения бутон.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.