Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Че нали го изградиха?нови [re: .]  
АвторУшko Ушeв (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 11:14



Те НР са за да правят backup на разговорите ,та ако искаш да чуеш какво е говорила жена ти и с кои ,даваш едни пари кадето трябва и си слушкаш записа.Може да се направи и един Big Brather -даи пари подслушаи някои..



Тема Не ;о)нови [re: Ушko Ушeв]  
АвторTeлeфoниcт (пpocт) (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 22:45



Не се правят точно така тия работи.



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: HS]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 09:59



ами те казаха - от този месец само в бургас ще пращат такива справки. от следващия и в други градове - както имаше една реклама. Иначе то и сега я има ама си плащаш (мисля че беше левче без ДДС)



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: HS]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 10:00



интересно и мойта сметка е повече макар и не 3 пъти но е факт. По телефона приказва майка ми - а тя казва че е изключено да е приказвала толкова минути. Интересно ми е дали има и други "ощипани" за този месец?



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: жopo]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано20.05.05 11:15



При мен увеличението е с 4 Лв., при едно и също потребление. Почвам да имам същите терзания като Colombino



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: жopo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.05.05 14:49



Ами просто майка ти разсъждава трезво, като зрял човек - говориш кратко, плащаш малко. Нали БТК толкова години втълпяваше, че това е модерната комуникация - ЦАТЦ->кратки разговори->ниски сметки. И тъкмо научи народа и обърна политиката - говорете дъъълго, по възможност с Китай. И си мислете колко бихте платили по старите тарифи и колко сега. Ето, видяхте ли - сега е по-евтино. А тези дето ми се правят на съвестни и не са "крайно устройство, тип клюкарка - да плащат".

Един съвет - вземаш 1 24-часов таймер, настройваш го за офпик-зоната и прекарваш през него тел.линия. Като бръмне вечерта майка ти грабва куките и почва да говори



Тема Re: Сметките дойдоха,нови [re: Cтepн™]  
Автор t28 (непознат)
Публикувано20.05.05 15:03



Жестоко,
Това ме изкефи!!!!
Добре е все пак, че има и добри хора, които да правят, с идеите си, живота на другите по-лесен.





Тема фактурата е с дата 8 майнови [re: Sev]  
АвторДeдo Бope (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 18:41



на клеймото на плика пише 19 май. за софия поне.
срока за плащане е 10 юни.. за фактура за разговори през април е доста голям гювеч.

в графата "таксувани разговори" мерната единица е "импулси или минути"
можеше да напишат и клограми, метри, кубици, киловати, лакти, пръсти, крачки и т.н. със съгурност ще е една от мерните единици...

но най-точно щеше да е в "пъти". толкова "пъти" са те ....



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: жopo]  
Авторjjj (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 21:46



Да аз вече получих детаилизирана сметка днес, но какво да и гледам 90% от сметката ми е DSL



Тема Re: Трябва, трябва данови [re: jjj]  
Автор fadlan_ (ISP from Varna)
Публикувано20.05.05 22:36



Абе ти тъп ли си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.